Jump to:

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM LUSTY
SOL
J
3
01:07:53 20

2 BRUCE BLACKMAN
GAI
V
3
01:08:58 19

3 JORDI ECCLES
ANK
J
4
01:15:42 18

4 CHARLES FLEESON
ANK
V
4
01:16:32 17

5 MICHEAL WALTERS
BUR
S
4
01:17:23 16

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GRAHAM HAIGH
TRE
S
5
01:17:29
P4
2 JOHN CLIVE
GAI
V
5
01:19:18 20

3 STEPHEN BALL
ANK
J
5
01:20:29 19

4 SARAH WALTERS
BUR
JF
5
01:21:49 18

5 MATTHEW WHITTLE
SHP
J
5
01:26:00 17

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PAUL CRISP
SHP
V
6
01:25:18 20

2 GARY WOODHOUSE
WOL
V
6
01:26:08 19

3 ELIZABETH FRANKLIN
ANK
VF
6
01:28:04 18

4 ANTHONY HOOTON
ANK
V
6
01:29:38 17

JOE PITTAWAY
SOL
J
6
rtd

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LIBBY MARLOW
BUR
JF
7
00:29:02 20

2 MARK WEVILL
SOL
VM
7
00:29:18 19

3 ARCHIE MILES
LIN
V
7
00:29:24 18

4 DAVID HATTON
CHE
J
7
00:30:08

5 SIMONE ORME
BUR
JF
7
00:30:09 17

6 JOHN HATTON
CHE
V
7
00:30:10

7 DEAN EASTON
BUR
V
7
00:30:41 16

8 ROB KIRBY
WOL
V
7
00:31:42 15

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAKE OLDFIELD-CONNOR
CHE
J
8
00:29:12
P7
2 TOM ROSSER
SHP
J
9
00:30:00 20
P7
3 CAROL HATTON
CHE
SF
8
00:30:09
P7
4 SAMANTHA RUDD
SHP
VF
8
00:30:42 19

5 NICOLA RUDGE
BUR
VC
8
00:30:47 18

6 JOE BROWN
GAI
V
8
00:31:19 17

7 HANNAH WHEELER
BUR
SF
8
00:31:58 16

8 FRASER KEEBLE
SOL
J
8
00:32:47 15

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSIE SUMNER
SHP
JF
9
00:32:29 20

2 ADRIAN ROBERTS
BUR
VC
9
00:32:37 19

3 NICK STOKES
SHP
J
9
00:33:17 18

4 TIM BEVAN
SHP
J
9
00:34:10 17

5 MIKE STOKES
SHP
VM
9
00:35:08 16

6 TILLY HANCOCK
SHP
JF
9
00:35:40 15

7 JULIANNE WALTERS
BUR
VF
9
00:35:54 14

8 ANDREW LEGGATT
SHP
V
9
00:36:03 13

9 DAN HIBBET
SHP
JM
9
00:37:31 12

10 SHARON TARBUCK
WOL
VF
9
00:38:39 11

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 OLIVER COOK
SOL
J
U12M
00:17:37 20

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LAUREN HOMEWOOD
SHP
JF
U12F
00:19:33 20

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ASTON
SOL
J
U10M
00:20:31 20

2 BEN HOMEWOOD
SHP
J
U10M
00:22:23 19

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MOLLY JENNO
SHP
JF
U10F
00:21:57 20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHELSEA BROOKES
PAUL BROOKES
RUN
RUN
JF
V
5
4
01:15:20

2 ROSS ORME
OLIVER BARKER
BUR
BUR
J
J
6
5
01:17:06 20
20

3 NEIL ORME
DAVID WALTERS
BUR
BUR
V
V
6
6
01:19:06 19
19

4 GRACE BLACKMAN
GARETH FERGUSSON
GAI
GAI
JF
S
6
6
01:20:59 18
18

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TORIN ELMHIRST
DANIEL TUDOR
SOL
SOL
J
J
7
7
00:28:04 20
20

2 DAVE BARNES
KATE JINKS
SHP
SHP
V
VF
7
7
00:30:14 19
19

3 PETER WHITE
LAURA TARBUCK
WOL
WOL
V
F
7
8
00:30:58 1
1

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHRISTOPHER GILMARTIN
JAY GIBSON
GAI
GAI
J
J
9
9
00:29:52 20
20
P8
P8
2 ROSE BLACKMAN
BEN GIBSON
GAI
GAI
JF
JM
8
9
00:29:56 19
19

P8
3 DAVID TARBUCK
JAMES PETTENGELL
WOL
WOL
V
V
7
9
00:31:22 18
18

4 KATH NADAL
MICK NADAL
NOT
NOT
VFC
VMC
9
9
00:34:09 17
17

MARK WILLIAMS
OWAIN WILLIAMS
CHE
CHE
V
J
7
9
rtd

HodyU12

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 OLIVER COOK
LAUREN HOMEWOOD
SOL
SHP
J
JF
U12M
U12F
00:18:31 20
20

HodyU10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ASTON
TAYLOR MAGGS
SOL
SOL
J
JF
U10M
U10F
00:17:18 20
20

2 BEN HOMEWOOD
MOLLY JENNO
SHP
SHP
J
JF
U10M
U10F
00:17:44 19
19

Club Points

Club Points Hasler Points
Burton CC 218 10
Shropshire Paddlesport 213 9
Gailey CC 170 8
Solihull 94 7
Anker Valley CC 89 6
Wolverhampton CC 83 5
Nottingham CC 34 4
Lincoln CC 18 3