Jump to:

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LGW J 3 01:25:56 20 P1
2 COLIN MCMORRIN KIR S 3 01:40:53 1

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES MCKEOWN KIR J 4 01:02:40 20
2 JAMES SWINBURNE STR J 4 01:02:52 19
3 MARK BRAGG ITG VM 4 01:06:53 18
COLIN CHAPMAN KIR J 4 rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NATHAN LOW STR J 6 01:06:49 20 P5
2 MARGARET CHAPMAN KIR VF 5 01:07:37 19
3 AMY REDMOND LGW JF 5 01:08:12 18
4 RACHEL SYME KIR JF 5 01:10:05 17
5 RHIANNON CALDWELL STR JF 5 01:10:50 16

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUIS CROSLAND FOR J 8 00:34:06 20
2 FINN CADELL LGW J 8 00:34:13 19
3 KIRSTY FERGUSON STR JF 8 00:36:53 18
4 ALAN HENDERSON KIR V 7 00:39:54 1

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MIKE BROCKWAY LGW V 9 00:38:48 20
2 SANDY BELL KIR VM 9 00:41:55 19
3 OSKAR BARTUSIK FOR JC 9 00:45:11 18
4 JUSTAS ASAVASKAS FOR JC 9 01:11:07 17
5 JUSTAS PRES FOR JC 9 01:12:34 16
MAGGIE BELL KIR VF 9 rtd

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN GALLACHER FOR J U12M 00:20:22 20
2 ROBERT KERR STR JM U12M 00:21:21 19

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RACHAEL KNEEN FOR JF U12F 00:19:35 20
2 SKYE CADELL LGW JF U12F 00:22:22 19
3 ISLA MITCHINSON LGW JF U12F 00:25:26 18
4 ADRIANNA POAEMSKA FOR JF U12F 00:26:45 17
5 SOPHIE DIXON FOR JF U12F 00:32:12 16
6 CATIE THOMSON FOR JF U12F 00:37:15 15

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE PENNYCOOK LGW J U10M 00:22:28 20
2 RICHARD KNEEN FOR J U10M 00:23:29 19
3 SEBASTIAN CARRUTHERS FOR J U10M 00:24:05 18
4 OLIWIER BARTUSIK FOR JM U10M 00:24:08 17
5 JACK BROCKWAY LGW JM U10M 00:25:22 16

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 APRIL CHAPMAN KIR JF U10F 00:31:06 20
2 JENNY FERGUSON STR JF U10F 00:33:44 19

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BLAIR HENDERSON
SYLVIA HADLEY
KIR
KIR
J
VF
8
9
00:42:29 20
20

Club Points

Club Points Hasler Points
Kirkcaldy CC 117 10
Stirling CC 73 9
Forth CC 71 8
Integrate Paddling 18 7