Jump to:

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PHILIP THOROGOOD
ELM
S
1
01:36:38 20

2 AARON JORDAN
MAI
S
1
01:37:02 19

3 CLIVE NEALE
TON
V
2
01:38:18 18

4 GLENN THOROGOOD
ELM
S
2
01:39:04 17

5 RICHARD OCKENDON
ELM
S
2
01:40:08 16

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 WILLIAM HARDIMAN
TON
J
3
01:41:55 20

2 KAYNE WILKINSON
ELM
J
3
01:41:58 19

3 ANTHONY RUFF
ROY
V
3
01:46:59 18

EDWARD SHAW
ROY
V
3


Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ROSS MCMULLEN
ELM
J
4
01:04:48 20

2 PETER FORD
TON
V
4
01:05:00 19

3 PAUL ROGERS
ELM
S
4
01:06:27 18

4 LUCAS SLATER-WILLIAMS
MAI
J
4
01:06:29 17

5 LEANNE BROWN
MAI
F
4
01:06:51 16

6 LENNY CLARK
TON
S
4
01:06:55 15

7 TIM BOWYER
ELM
S
4
01:09:42 14

8 MICHAEL CHILDERSTONE
WEY
V
4
01:10:11 13

CHRIS LUCK
WEY
S
4
rtd

MATTHEW STENHOUSE
TON
S
4
rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TREVOR THOMSON
EAL
J
5
01:08:22 20

2 DAVID MARTYN
WEY
SM
5
01:08:24 19

3 JED HODGSON
WEY
S
5
01:08:57 18

4 LUKE BOWYER
ELM
J
5
01:10:45 17

5 BARTEK MICHALSKI
EAL
J
5
01:11:18 16

6 MARTIN HOOK
EAL
V
5
01:12:35 15

7 JOHN INCE
TON
V
5
01:22:04 1
?d

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NICK ALDRIDGE
TON
J
6
01:13:23 20

2 HUGO COLLIER
TON
J
6
01:14:03 19

3 IGOR ZALEZATSKI
TON
SM
6
01:14:04 18

4 PATRICK COOPER
TON
J
6
01:19:36 17

5 JEREMY CLARK
TON
V
6
01:20:38 16

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES YARDLEY
TON
S
7
00:42:39 20
P6
2 ROB SURGENOR
TON
J
7
00:44:30 19

3 MICHAEL FEGENT
RIC
SM
7
00:45:00 18

4 REBEKAH SALWAY
ELM
JF
7
00:45:36 17

5 CALUM SHAW
WEY
V
7
00:45:59 16

6 REBECCA WILLIAMS
ELM
JF
7
00:46:24 15

7 PAUL THOMPSON
WEY
V
7
00:46:39 14

8 LOUISE NEALE
TON
VF
7
00:46:44 13

9 IONA ZALISSETSKAIA
WEY
F
7
00:47:11 12

10 NATHAN TOZER
WEY
S
7
00:47:23 11

11 MALCOLM BLOWERS
MDN
V
7
00:47:49 10

12 JENNY WITHERS
ELM
JF
7
00:49:56 1
?d
13 TERRY TOMPKINS
MAI
S
7
00:52:09 1
?d

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN GIBBONS
ELM
J
8
00:46:03 20
P7
2 STEVE WILLIAMS
ELM
V
8
00:46:05 19
P7
3 NATASHA SAUNDERS
TON
JF
8
00:46:54 18

4 LUCY TOZER
WEY
JF
8
00:47:00 17

5 MICHAEL LUCK
WEY
VM
8
00:48:27 16

6 PETER CLARK
TON
V
8
00:48:31 15

7 JONATHAN NEALE
TON
J
8
00:49:01 14

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ROB PASSMORE
TON
VM
9
00:44:58 20
P7
2 DUNCAN MOON
MAI
J
9
00:46:27 19
P7
3 JOE CAISLEY
TON
J
9
00:46:33 18
P7
4 OLIVER WELCH
WEY
VM
9
00:48:29 17
P8
5 NIGEL ABEL
MDN
VM
9
00:48:58 16
P8
6 ADAM PATIENT
MAI
J
9
00:49:28 15

7 TOM GOLDSACK
WEY
J
9
00:49:33 14

8 MATT MATHERS
TON
SM
9
00:49:58 13

9 DOMINIC COLLIER
TON
J
9
00:50:38 12

10 ANDREW JACKSON
MAI
J
9
00:51:14 11

11 ALEXANDER BICKNALL
WEY
JM
9
00:51:19 10

12 JORDAN MARTYN
WEY
J
9
00:51:21 9

13 ARCHIE FINN
ELM
J
9
00:52:03 8

14 ARCHIE FEGENT
RIC
J
9
00:52:26 7

15 GEORGINA MCMULLEN
ELM
JF
9
00:52:30 6

16 OLIVER BEN-SAID
WEY
J
9
00:52:41 5

17 GEORGIA PHILLIPPOU
ELM
JF
9
00:52:46 4

18 CLIVE JOHNSON
WEY
V
9
00:53:06 3

19 GEMMA DING
TON
SF
9
00:54:15 2

20 JULIA PASSMORE
TON
VF
9
00:54:48 2

21 GREG GILLET
TON
SM
9
00:54:53 2

22 DEBBIE SAUNDERS
TON
VF
9
00:57:01 2

ALEXANDER BICKNELL
WEY
J
9


U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GREGORY NEALE
TON
J
U10M
00:18:30 20

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ISOBEL FORD
TON
JF
U10F
00:24:55 20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PETER GORMAN
DAVID HAWS
WEY
WEY
V
VM
4
4
01:04:33 20
20

2 LUKE FISHER
NICHOLAS JOHNSON
TON
TON
J
S
4
4
01:06:37 19
19

3 BRIAN WILLIAMS
MICHAEL WIBREW
MAI
MAI
V
V
4
4
01:07:03 18
18

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MICHAEL BANNISTER
AMANDA CHILDERSTONE
WEY
WEY
V
VF
5
6
01:12:58 20
20

2 LAURA RUFF
JOSIE PALMER
ROY
ROY
JF
JF
6
8
01:14:31 19
19

3 PAUL COOPER
GARY WHITEFORD
TON
NONE
V
SM
6
9
01:14:38 18

4 KATHRYN DE FERRER
HELEN WESTON
LON
WEY
VF
F
7
6
01:14:41
17

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVE HALLIWELL
JAMES HALLIWELL
WEY
WEY
V
J
7
7
00:43:14 20
20

2 DEAN JORDAN
CAROLINE JACKSON
MAI
MAI
V
VF
7
9
00:43:41 19
19

3 HELEN MAZALAN
SAMANTHA MARTYN
WEY
WEY
JF
JF
9
9
00:50:14 18
18

HodyU12

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ISLA WARD
ELLA BANKS
WEY
WEY
JF
JF
U12F
U10F
00:48:23 20
20

Club Points

Club Points Hasler Points
Tonbridge CC 229 10
Wey KC 227 9
Elmbridge CC 212 8
Maidstone CC 172 7
Royal CC 56 6
Ealing CC 51 5
Meridian CC 26 4
Richmond CC 25 3