Jump to:

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 STEPHEN MARNELL
RUN
V
2
01:07:58 20

2 GARETH WILLIAMS
CHE
SM
4
01:08:57 19

3 DAVID HATTON
CHE
JM
4
01:09:15 18

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARK TIDMAN
CHE
V
5
01:10:22 20

2 TONY MACHIN
MAD
V
5
01:11:22 19

3 SARAH MILLEST
NOT
F
5
01:11:32

4 JOHN KAVANAGH
MAD
V
5
01:11:41 18

5 PHIL ROBERTS
TRE
V
5
01:11:46 17

6 JAKE OLDFIELD-CONNOR
CHE
J
6
01:12:58 16
P5
7 SIMON NIXON
RUN
VM
5
01:16:15 15

8 PETER BENNETT
CHE
V
6
01:19:11 1

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN BROADHEAD
IND
VM
7
00:33:46
P5
2 MARK FINCH
MAD
V
7
00:37:42 1

3 MICHAEL OWEN
TRE
J
7
00:38:10 1

4 KEITH SUNDERLAND
TRE
V
7
00:38:15 1

5 WILLIAM NIXON
TRE
J
7
00:49:59 1

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KAMALA SEN
DCP
VF
8
00:39:22

2 ROGER BARKER
MAD
V
8
00:39:32 20

3 ANDREW HARGRAVES
TRE
S
8
00:40:16 19

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARIE MYATT
TRE
F
9
00:39:25 20
P8
2 RORIE ARMSTRONG
MAD
J
9
00:40:59 19

3 JAMES WITHERS
MAD
J
9
00:41:38 18

4 ALAN ARMSTRONG
MAD
S
9
00:41:59 17

5 KEVIN MCGARRY
DUDDON
SM
9
00:42:00

6 PHILLIPPA SUNDERLAND
TRE
VF
9
00:43:02 16

7 NADINE MERRICK
DUDDON
JF
9
00:44:56

8 JOHN SHERWEN
DUDDON
SM
9
00:45:17

9 DAN SHORE
TRE
VM
9
00:45:55 15

10 CHARLOTTE STORM
MAD
JF
9
00:47:54 14

11 EVIE SHORE
TRE
JF
9
00:49:06 13

12 ANDY LONGSTAFF
DUDDON
SM
9
00:49:20

13 EMILY LONGSTAFF
DUDDON
JF
9
00:51:40

14 RHIANN TAYLOR
DUDDON
JF
9
00:52:58

15 MARK ROGAN
IND
VM
9
01:11:18

16 FIONA DALZELL
IND
VF
9
01:11:24

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHARLIE COOKE
MAD
J
U12M
00:16:06 20

2 LEWIS PROCTOR
TRE
J
U12M
00:17:00 19

3 BEN ANDREWS
TRE
J
U12M
00:19:07 18

4 NOEL MAYNARD
MAD
J
U12M
00:24:52 17

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RONA FISHBURN
CHE
JF
U12F
00:15:12 20

2 JESSICA PROCTOR-CROZIER
CHE
JF
U12F
00:15:46 19

3 REBECCA STORM
MAD
JF
U12F
00:16:40 18

4 LILY CULHAM
TRE
JF
U12F
00:16:49 17

5 MAGGIE CORR
CHE
JM
U12F
00:17:53 16

6 LEILA SARGENT
MAD
JF
U12F
00:17:59 15

7 RUTH MCKENNY
DUDDON
JF
U12F
00:18:38 14

8 BETHAN MAYNARD
MAD
JF
U12F
00:20:06 13

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MASON ROBERTS
MAD
J
U10M
00:21:56 20

2 JACK ROBERTS
MAD
J
U10M
00:22:36 19

3 LEWIS LOMAX
MAD
JM
U10M
00:23:22 18

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 VICTORIA LONGSTAFF
DUDDON
JF
U10F
00:17:17 20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MAGGIE DILAI
DAVE ARUNDALE
RUN
RUN
SF
V
4
4
00:59:50 20
20

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NEIL HARGREAVES
ALISON GARDNER
TRE
TRE
V
JF
7
7
00:34:00 20
20

2 MARY WHITE
MARGARET HUYTON
MAD
MAD
VF
VF
8
8
00:38:29 1
1

Club Points

Club Points Hasler Points
Trentham 143 10
Macclesfield & District CC 128 9
Runcorn CC 75 8
Chester CC 74 7