Jump to:

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRUCE BLACKMAN
GAI
V
2
01:35:29

2 MELVIN SWALLOW
CHE
V
3
01:35:53 20

3 CHARLES FLEESON
ANK
V
3
01:41:23

NEIL BLACKMAN
RLS
V
2
rtd

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CAMERON BENTLEY
ANK
J
4
01:04:25
P3
2 PAUL BROOKES
ANK
V
4
01:07:01

3 PHILIP MURPHY
GAI
S
4
01:07:03

4 NORMAN MASON
NOT
V
4
01:07:05

5 STEVEN BAGSHAW
NOT
V
4
01:08:12

6 HOWARD BLACKMAN
BUR
V
4
01:08:57

7 MICHEAL WALTERS
IND
S
4
01:10:33

GRAHAM HAIGH
TRE
S
4
rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES BOWLEY
ANK
J
5
01:06:52
P4
2 WILLIAM SMITHSON
RLS
J
5
01:10:57

3 DAVID HATTON
CHE
J
5
01:11:01 20

4 PHIL ROBERTS
TRE
V
5
01:11:48 19

5 JOHN CLIVE
GAI
V
5
01:12:32

6 GRACE BLACKMAN
GAI
JF
5
01:12:33

7 GARETH FERGUSSON
GAI
S
5
01:12:38

8 MARK WEVILL
SOL
V
5
01:15:49

RYAN HUNT
RLS
JC
5
rtd

GRAHAM COOKE
MAD
V
5
rtd

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAKE OLDFIELD-CONNOR
CHE
J
6
01:15:47 20

2 STEVE CHORLEY
CHE
V
6
01:17:04 19

3 ROBERT SCHOLEY
CHE
V
6
01:17:05 18

4 GRAHAM BULMER
CHE
V
6
01:18:40 17

5 JOSHUA BEST
GAI
J
6
01:19:12

6 HAFSA KABEER
RDG
JF
6
01:20:55

7 ELIZABETH FRANKLIN
ANK
VF
6
01:23:19

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW HAIGH
TRE
J
7
00:38:16 20
P6
2 ANDREW MILLEST
MAD
V
7
00:38:31 19
P6
3 NICOLA RUDGE
ind
VF
7
00:39:38

4 DEAN EASTON
BUR
V
7
00:39:41

5 NEIL HARGREAVES
TRE
V
7
00:39:58 18

6 DAVE BARNES
SHP
V
7
00:41:14

7 DAVE WHISTON
TRE
V
7
00:43:48 1

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHRIS SKITTERALL
RUN
V
8
00:40:28 20
P7
2 ALISON GARDNER
TRE
JF
8
00:40:38 19
P7
3 EMMA WILKINSON
NOT
F
8
00:42:34

4 ROGER BARKER
MAD
VM
8
00:43:48 18

5 ADRIAN ROBERTS
ANK
V
8
00:44:05

6 ANTONIA MURPHY
GAI
SF
8
00:44:14

7 CHRIS CLEAVER
MAD
V
8
00:45:20 17

JULIE LOUIS
RLS
VF
8
rtd

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MICHAEL OWEN
TRE
J
9
00:40:43 20
P7
2 WILLIAM NIXON
TRE
J
9
00:42:25 19
P8
3 JAMES WITHERS
MAD
JM
9
00:44:22 18

4 MARIE MYATT
TRE
SF
9
00:45:22 17

5 CHARLOTTE STORM
MAD
JF
9
00:53:50 16

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES SMITHSON
RLS
J
U12M
00:17:29 20

2 PAUL BLACKMAN
BUR
J
U12M
00:18:42 19

3 CHARLIE COOKE
MAD
J
U12M
00:19:46 18

4 JOHN PARRISH
TRE
JM
U12M
00:19:51 17

5 FIN HOBSON
MAD
J
U12M
00:21:00 16

6 GEORGE RANDALL
TRE
JM
U12M
00:21:23 15

7 LEWIS PROCTOR
TRE
JM
U12M
00:21:48 14

8 BEN ANDREWS
TRE
JM
U12M
00:22:01 13

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RONA FISHBURN
CHE
JF
U12F
00:17:37 20

2 TAYLOR MAGGS
SOL
JF
U12F
00:18:03 19

3 JESSICA PROCTOR-CROZIER
CHE
JF
U12F
00:18:35 18

4 MAGGIE CORR
CHE
JF
U12F
00:19:37 17

5 REBECCA STORM
MAD
JF
U12F
00:20:28 16

6 LILY CULHAM
TRE
JF
U12F
00:21:32 15

7 AMY ROBINSON
TRE
JF
U12F
00:22:31 14

8 EVIE SHORE
TRE
JF
U12F
00:22:44 13

9 MEGAN BRADBURY
TRE
JF
U12F
00:22:47 12

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN HOMEWOOD
SHP
J
U10M
00:19:49 20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES(FE PARKER
CHRISTOPHER SKELLERN
WOR
WOR
V
V
4
4
01:05:25

2 ANDREW NEVITT
JULIAN GILBERT
WOR
WOR
V
V
5
5
01:06:44

3 SARAH WALTERS
CHELSEA BROOKES
IND
ANK
JF
JF
5
5
01:07:45

4 NEIL EVANS
TONY MACHIN
MAD
MAD
V
V
5
6
01:08:38 20
20

P5
5 JEAN ASHLEY
ADELE BLAKEBOROUGH
CHE
CHE
VF
F
6
6
01:11:09 19
19

6 ANDREW DOUGHTY
ANDREW KEIR
NOT
NOT
V
S
6
7
01:14:01

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW HARGRAVES
MATTHHEW CUNNINGHAM
TRE
TRE
S
S
8
8
00:40:02 20
20

2 SHANNON MURPHY
CHRISTOPHER GILMARTIN
GAI
GAI
SF
J
9
8
00:42:14

3 DEBORAH MAY
LAUREN HOMEWOOD
SHP
SHP
VF
JF
8
9
00:44:32

4 SMURTI SHINGTE
IESHA LOVETT
TRE
TRE
JF
JF
9
9
00:46:50 1
1

Club Points

Club Points Hasler Points
Trentham 175 10
Chester CC 152 9
Macclesfield & District CC 128 8
Runcorn CC 20 7