# Name Club Class Div Time Points P/D
TOM DEACON ELM S 1 rtd
1 PHILIP THOROGOOD ELM S 1 1:24:55 20
2 JAMES KING RIC S 1 1:24:58 19
3 DANIEL JOHNSON CLM S 1 1:24:59
4 AARON JORDAN MAI S 1 1:25:49 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRUCE JONES ELM J 2 1:25:43 20
2 GLENN THOROGOOD ELM S 2 1:25:44 19
3 PHIL GUNNEY WEY V 2 1:25:46 18
4 KAYNE WILKINSON ELM J 2 1:25:51 17
5 WILLIAM HARDIMAN TON J 2 1:29:34 16
6 CLIVE NEALE TON V 2 1:29:35 15
7 ROSS MCMULLEN ELM J 2 1:30:42 14
8 STELIAN NAFTANAILA LEA J 2 1:31:55
# Name Club Class Div Time Points P/D
ELIOT SOLWAY ELM J 3 rtd
1 MATTHEW JOHNSON CLM J 3 1:30:44
2 ALEXANDER KHLAF RIC J 3 1:33:11 20
3 ELISE PIERCY ELM JF 3 1:35:05 19
4 HUGO COLLIER TON J 3 1:35:07 18
5 OLIVER KHLAF RIC J 3 1:35:14 17
6 ANTHONY RUFF ROY V 3 1:35:58 16
7 LUKE BOWYER ELM J 3 1:37:49 15
8 STEFANO DI GREGORIO ELM J 3 1:40:26 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LENNY CLARK
LEANNE BROWN
TON
MAI
S
F
3
3
1:29:21 20
20

2 PETER FORD
LUKE FISHER
TON
TON
V
J
3
3
1:31:13 19
19

3 JOSHUA WESTWOOD
OLIVER BANKS
LBZ
WEY
J
J
4
4
1:31:20
18

4 BRIAN WILLIAMS
LUCAS SLATER-WILLIAMS
MAI
MAI
V
SM
4
3
1:33:06 17
17

5 DEREK SMITH
RICHARD LAWRENCE
ELM
ELM
V
V
4
4
1:35:34 16
16

# Name Club Class Div Time Points P/D
TIM BOWYER ELM S 4 rtd
1 KALUM GREGORY LEA J 4 1:15:07
2 NICK ALDRIDGE TON J 4 1:15:09 20
3 PATRICK COOPER TON J 4 1:15:35 19
4 CHRIS HOPKINSON TON J 4 1:15:39 18
4 TIM BOWYER ELM S 4 1:15:39 18
6 DUNCAN MOON MAI J 4 1:15:58 16
7 JENNY WITHERS ELM JF 4 1:16:20 15
8 GRAHAM HOLMES RIP V 4 1:16:52 14
9 MICHAEL CHILDERSTONE WEY V 4 1:18:18 13
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SHANE HOUGHTING WEY V 5 1:17:16 20 P4
2 MIKI MARCINIAK WEY J 5 1:17:17 19 P4
3 JAMES YARDLEY TON S 5 1:18:46 18
4 JORG HERWANGER RIC V 5 1:18:47 17
5 WILLIAM PLAYLE BAD V 5 1:19:53
6 LAURA RUFF ROY JF 5 1:20:22 16
7 JOE CAISLEY TON J 5 1:20:31 15
8 SUSAN MIDDLEHURST RIC V 5 1:20:45 14
9 GEORGE REID WOK J 5 1:21:29
10 ROB PASSMORE TON V 5 1:21:40 13
11 MELISSA JOHNSON CLM JF 5 1:22:37
12 DEAN JORDAN MAI V 5 1:22:39 12
13 REBEKAH SOLWAY ELM JF 5 1:22:42 11
14 NICHOLAS HADLAND ELM J 5 1:30:42 1 ?D
15 JOHN INCE TON V 5 1:32:10 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NEIL BARTON
GEOFFREY READING
RIC
RIC
S
S
5
6
1:09:36 20
20
P4
P4
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CLIVE FERRIS RIC V 6 1:23:25 20
2 HARRY WELLS RIC J 6 1:25:57 19
3 VALENTIN BALASCHENKO RIC SM 6 1:27:00 18
4 PAUL COOPER TON V 6 1:27:04 17
5 ALFIE WILKINSON ELM J 6 1:27:40 16
6 BEN POWELL RIC S 6 1:27:49 15
7 STEVE WILLIAMS ELM V 6 1:31:58 1 ?D
8 JEREMY CLARK TON V 6 1:35:05 1 ?D
9 AMANDA CHILDERSTONE WEY VF 6 1:35:57 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
LAURA WARBRICK BSF JF 7 rtd
1 THOMAS COLLINS MAI J 7 0:45:53 20 P6
2 NATHAN TOZER WEY S 7 0:46:28 19 P6
3 BEN PHILLIPS RIC JC 7 0:46:29 18 P6
4 MALCOLM BLOWERS MDN V 7 0:46:47 17 P6
5 PAUL THOMPSON WEY V 7 0:47:16 16
6 LILY WONG RIC JF 7 0:47:22 15
7 ADRIAN MEIKLE-BRIGGS RIC JC 7 0:47:32 14
8 LUCY TOZER WEY JF 7 0:47:43 13
9 KIERAN YOUNG RIC J 7 0:48:21 12
10 LOUISE NEALE TON VF 7 0:49:19 11
11 ALEXANDER BICKNELL WEY J 7 0:49:55 10
12 ANNABEL WIDDOP RIC JF 7 0:50:31 9
13 JULIA PASSMORE TON VF 7 0:50:32 8
14 KELLIE ARCHER ELM VF 7 0:51:20 7
15 WENDY PIERCY ELM VF 7 0:53:43 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN RACOVEANU
THOMAS WALKER
RIC
RIC
V
SM
7
8
0:42:20 20
20
P6
P6
2 DAVE HALLIWELL
JAMES HALLIWELL
WEY
WEY
V
J
7
7
0:42:21 19
19
P6
P6
3 EMILY HEWITT
SAMANTHA RIPPINGTON
SOU
WOK
JFC
FC
8
7
0:44:34

4 JEFF LINDSAY
TANYA HERWANGER
RIC
RIC
S
F
7
7
0:45:32 18
18

# Name Club Class Div Time Points P/D
MANDY SAMPSON RIC VF 8 rtd
1 SOPHIE THOMPSON WEY JF 8 0:50:04 20
2 JACKOU VU WEY J 8 0:50:06 19
3 MARIS KUKLIS RDG SM 8 0:50:07
4 TALITHA FARRANT WEY JF 8 0:50:59 18
5 FELIX COLLINS MAI J 8 0:51:18 17
6 BEATA TURIK ELM F 8 0:51:54 16
7 ANTHONY SPICER RIC V 8 0:52:38 15
8 CONOR OHARA RIC JM 8 0:53:04 14
9 JONATHAN NEALE TON J 8 0:53:35 13
10 NIGEL ABEL MDN V 8 0:55:10 1 ?D
11 PETER CLARK TON V 8 0:57:49 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGIA PHILIPPOU
GEORGINA MCMULLEN
ELM
ELM
JF
JF
8
8
0:47:53 20
20

2 MANDY SIMPSON
LAURA POBLETE
RIC
RIC
F
F
8
9
0:49:42 19
19

3 GEMMA DING
LUCY BRYANT
TON
TON
F
F
8
8
0:50:28 18
18

4 SOPHIE HORAN
CAROLINE JACKSON
MAI
MAI
JF
VF
9
9
0:55:49 1
1

# Name Club Class Div Time Points P/D
SUZANNA HORTON MAI F 9 rtd
1 ANETA DRAG MAI JF 9 0:51:38 20 P8
2 NICK BROWN WEY JM 9 0:52:29 19
3 JOHN WIDDOP RIC V 9 0:52:42 18
4 OLLY HELLED RIC JM 9 0:52:57 17
5 EMILY POWELL RIC JF 9 0:56:08 16
6 SCARLETT BOUGH-MYLOD RIC JF 9 0:56:11 15
7 RICHARD W PERKINS WEY V 9 0:57:11 14
8 JOE WILE RIC J 9 0:57:12 13
9 DAWN RICHARDS WEY JF 9 0:57:23 12
10 NAOMI EDWARDS RIC JF 9 0:57:48 11
11 DAVE HARRIS MAI S 9 0:57:53 10
12 CHRISTINE FITZPATRICK TON SF 9 0:59:38 9
13 HARVEY WESTON RIC J 9 0:59:59 8
14 FIONA NG MDN SF 9 1:00:06 7
15 BRIAN ROWLEY MAI JM 9 1:02:54 6
16 NICHOLAS JOHNSON TON S 9 1:04:58 5
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ISOBEL FORD
AMY FORD
TON
TON
JF
JF
U10F
U10F
0:09:34 20
20

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ELLA BANKS WEY JF U10F 0:13:05 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SAM BICKNELL WEY J U10M 0:08:49 20
2 JOEL CRAMPTON MAI JM U10M 0:08:54 19
3 FRANCIS HERWANGER RIC J U10M 0:09:59 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LILLA SHEHATA RIC JF U12F 0:04:50 20
2 FREYA PETERS RIC JF U12F 0:05:29 19
3 RHIANNON O'CONNOR RIC JF U12F 0:05:58 18
4 REBECCA SWIFT WEY JF U12F 0:07:12 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GREGORY NEALE TON J U12M 0:05:18 20
2 THEO HERWANGER RIC J U12M 0:05:47 19
# Club Points Hasler Points
1 Richmond CC 232 10
2 Wey KC 224 9
3 Tonbridge CC 220 8
4 Elmbridge CC 217 7
5 Maidstone CC 174 6
6 Royal CC 32 5
7 Meridian CC 25 4
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div5 SHANE HOUGHTING WEY V 5 1:17:16 20 P4
2 in Div5 MIKI MARCINIAK WEY J 5 1:17:17 19 P4
1 in Div5_5 NEIL BARTON
GEOFFREY READING
RIC
RIC
S
S
5
6
1:09:36 20
20
P4
P4
1 in Div7 THOMAS COLLINS MAI J 7 0:45:53 20 P6
2 in Div7 NATHAN TOZER WEY S 7 0:46:28 19 P6
3 in Div7 BEN PHILLIPS RIC JC 7 0:46:29 18 P6
4 in Div7 MALCOLM BLOWERS MDN V 7 0:46:47 17 P6
1 in Div7_7 JOHN RACOVEANU
THOMAS WALKER
RIC
RIC
V
SM
7
8
0:42:20 20
20
P6
P6
2 in Div7_7 DAVE HALLIWELL
JAMES HALLIWELL
WEY
WEY
V
J
7
7
0:42:21 19
19
P6
P6
1 in Div9 ANETA DRAG MAI JF 9 0:51:38 20 P8
This website uses cookies to support essential site functionality