# Name Club Class Div Time Points P/D
ROSS ORME ANK J 3 rtd
1 BRETT SIRRELL RLS V 2 1:37:35 20
2 RICHARD MEYER NOT S 2 1:44:59 19
3 PAUL BROOKES ANK V 3 1:52:22 18
4 ANDREW HAIGH TRE J 3 1:53:34
5 ADRIAN TRICKETT WOR V 3 1:54:28 17
6 ROBBIE ILETT LIN S 3 1:57:21 16 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PHILIP MURPHY
BRUCE BLACKMAN
GAI
GAI
S
V
3
3
1:32:28 20
20
P2
P2
2 BEN HAYES
CAMERON BENTLEY
GAI
GAI
SM
J
3
3
1:37:24 19
19

3 GORDON RILEY
STEPHEN BALL
ANK
ANK
V
S
3
3
1:39:36 18
18

4 RICHARD ELLIOTT
MARK WEVILL
SOL
SOL
V
V
4
4
1:44:05 17
17

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 STEPHEN MARNELL RUN V 4 1:15:23 P3
2 JOE MARLOW ANK J 4 1:17:26 20 P3
3 MICHEAL WALTERS BPR S 4 1:19:56 19
4 JOSHUA BEST GAI J 4 1:20:10 18
5 HOWARD BLACKMAN BPR V 4 1:20:32 17
6 SARAH WALTERS BPR F 4 1:21:14 16
7 ROSE BLACKMAN GAI JF 4 1:21:39 15
8 CHELSEA BROOKES ANK JF 4 1:21:49 14
9 DAVE RICKETTS ANK V 4 1:21:50 13
10 JOHN CLIVE GAI V 4 1:23:47 12
11 MICK NADAL NOT V 4 1:25:19 11
12 GRAEME HAIGH TRE S 4 1:25:22
# Name Club Class Div Time Points P/D
MARIE MYATT TRE F 5 rtd
1 STEPHANIE ROBERTS BPR F 5 1:21:39 20 P4
2 TAINE HOWLETT RLS J 5 1:22:44 19 P4
3 WILLIAM BAUGH GAI V 5 1:23:50 18
4 LIBBY MARLOW ANK JF 5 1:27:56 17
5 RON WILLIAMS RUN V 5 1:28:46
6 GARY WOODHOUSE GAI V 5 1:33:13 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALISON WIBMER
ANDREW WIBMER
HER
HER
JF
V
6
4
1:18:13 20
20

2 MARTIN KNIGHT
JOHN LEE
HER
HER
V
V
5
5
1:18:16 19
19

3 JOHN JACKSON
CLAIRE JACKSON
HER
HER
SM
F
5
7
1:18:54 18
18

4 GARY LEEKE
LIAM GROVER
WOR
WOR
V
S
5
5
1:23:47 17
17

5 CLAIRE MORAN
JAYNE MORAN
WOR
WOR
F
VF
4
6
1:24:34 16
16

6 NEIL ORME
SIMONE ORME
ANK
ANK
V
F
5
6
1:28:15 1
1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RICHARD HUMPHREYS GAI V 6 1:28:48 20
2 NEVILLE COLLEY HER S 6 1:31:16 19
3 DAVID WALTERS BPR V 6 1:32:47 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NIGEL LEESON MAD V 7 0:29:34 P6
2 ROB KIRBY WOL V 7 0:29:57 20
3 ANTHONY HOOTON ANK V 7 0:30:55 19
4 BROOKE HUMPHREYS GAI JF 7 0:31:13 18
5 ANDREW LEGGATT SHP V 7 0:31:23 17
6 HELEN STONE GAI F 7 0:31:32 16
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 IVAN DRAPER
LILY DRAPER
ANK
ANK
V
JF
7
7
0:29:05 20
20

2 LIZZIE TRUBSHAW
GARETH FERGUSSON
GAI
GAI
JF
S
9
5
0:29:11 19
19

3 KEITH YATES
PETER WHITE
WOL
WOL
V
V
7
7
0:30:10 18
18

4 DAVID TARBUCK
SEAN HINSLEY
WOL
WOL
V
V
7
7
0:30:11 17
17

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE RANDALL TRE J 8 0:30:59 P7
2 LES WEATHERHEAD SHP V 8 0:31:07 20 P7
3 TIM BEVAN SHP J 8 0:31:49 19
4 ROBERT DUNCAN SHP J 8 0:32:19 18
5 HELEN RANDALL TRE VF 8 0:33:36
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PHIL ROBERTS TRE VC 9 0:32:58
2 MIKE STOKES SHP V 9 0:33:01 20
3 PHIL BEVAN SHP VM 9 0:34:03 19
4 JULIANNE WALTERS BPR VF 9 0:34:21 18
5 ADRIAN ROBERTS BPR V 9 0:35:59 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AMY HINSLEY
MOLLY WALSH
WOL
WOL
JF
JF
8
8
0:30:29 20
20

2 ALEXANDRA FARMER
BEN ASTON
SOL
SOL
JF
J
8
8
0:31:03 19
19

3 ANDY COOK
OLIVER COOK
SOL
SOL
VC
JC
9
9
0:31:26 18
18

4 BEATRIX HUISSOON
EVA PENHALLURICK
SOL
SOL
JF
JF
9
9
0:31:50 17
17

5 SUE ORME
NICOLA FISHER
ANK
ANK
VF
VF
9
9
0:33:03 16
16

6 BECKY FARMER
JENNI BLAKE
SOL
SOL
VF
F
9
9
0:33:35 15
15

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MADDISON COOKE ANK JF U10F 0:18:37 20
2 MOLLY COOKE ANK JF U10F 0:19:02 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAYDEN YURKWICK-ELL RLS J U10M 0:16:40 20
2 HAYDYN COOKE-BAYLEY ANK J U10M 0:16:42 19
3 TEIFION ROGERS CHE J U10M 0:17:52 18
4 IGGY ROGERS CHE U10M U10M 0:21:25 17
5 MATTHEW COOK SOL J U10M 0:23:16 16
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KEREN MATTHEWS WOL JF U12F 0:17:47 20
2 CHLOE BEST GAI JF U12F 0:19:52 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN HOMEWOOD SHP J U12M 0:17:52 20
2 OSCAR HUISSOON SOL J U12M 0:17:59 19
# Club Points Hasler Points
1 Gailey CC 221 10
2 Anker Valley CC 209 9
3 Solihull 172 8
4 Hereford CC 133 7
5 Wolverhampton CC 130 6
6 Burton Phoenix Racers 125 5
7 Shropshire Paddlesport 113 4
8 Worcester CC 83 3
9 Royal Leamington Spa CC 39 2
10 Nottingham CC 30 1
11 Lincoln CC 16 1
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div3_4 PHILIP MURPHY
BRUCE BLACKMAN
GAI
GAI
S
V
3
3
1:32:28 20
20
P2
P2
1 in Div4 STEPHEN MARNELL RUN V 4 1:15:23 P3
2 in Div4 JOE MARLOW ANK J 4 1:17:26 20 P3
1 in Div5 STEPHANIE ROBERTS BPR F 5 1:21:39 20 P4
2 in Div5 TAINE HOWLETT RLS J 5 1:22:44 19 P4
1 in Div7 NIGEL LEESON MAD V 7 0:29:34 P6
1 in Div8 GEORGE RANDALL TRE J 8 0:30:59 P7
2 in Div8 LES WEATHERHEAD SHP V 8 0:31:07 20 P7
This website uses cookies to support essential site functionality