# Name Club Class Div Time Points P/D
ANDREW MORTON KIR V 3 dns
KENNY FRASER IND V 3 rtd
1 SEAN REDMOND LGW S 1 1:12:20
2 ALAN TORDOFF IND V 2 1:14:45
3 FINN CADELL LGW J 3 1:16:50
4 CALUM URQUHART NAI V 3 1:16:51 20
5 TOM DAWSON FOX S 3 1:16:53
6 GILBERT SPEIRS IND V 3 1:18:06
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FRASER GORMAL GLW VM 4 0:50:02
2 BEN GALLACHER FOR J 4 0:50:26 20
3 ROBERT KERR SKR J 4 0:50:30
4 DEREK MARSHALL LGW V 4 0:55:18 ?D
5 DONALD GARDNER LGW V 4 0:55:32 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
EMILY ALLEN FOX F 5 rtd
ALAN MACKINTOSH KIR V 5 rtd
1 EMMA BROCKWAY LGW JF 5 0:50:29 P4
2 DEBORAH KERR SKR JF 5 0:51:24 P4
3 AMY REDMOND LGW JF 5 0:51:25 P4
4 JASON TOOVEY LGW V 5 0:55:59
5 RACHEL SYME KIR JF 5 0:58:14 20
6 URSULA MACKINTOSH KIR VF 5 0:58:44 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
BRIAN CHAPMAN KIR V 6 rtd
1 MAX SIELICKI FOR J 6 0:58:15 20
2 JACK BROCKWAY LGW J 6 1:02:04
3 SANDY BELL KIR V 6 1:02:40 19
4 MICHAEL YEOMANS KIR V 6 1:04:21 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SKYE CADELL LGW JF 7 0:34:25
2 ROSS URQUHART NAI J 7 0:35:12 20
3 DAVID WOODCOCK BAN V 7 0:36:11
4 BRUCE LEPLEY KIR VM 7 0:36:19 19
5 ALAN HENDERSON KIR V 7 0:37:31 18
6 EDUARDO FERNANDEZ LGW S 7 0:39:44
7 LEXIE WHITE BSF JF 7 0:40:01
8 ROSS PEARTON HEM VC 7 0:40:18
9 JOHN LEWIS LGW V 7 0:40:32
10 CHARLIE SNEDDEN KIR V 7 0:41:10 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
MIKE BROCKWAY LGW V 8 rtd
1 GEORGE PENNYCOOK LGW J 8 0:35:10
2 CECILE REDMOND LGW VF 8 0:38:24
3 RAVEN CAIRA KIR JF 8 0:39:39 20
4 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 0:41:27 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
COLIN FERGUSON GLW JM 9 rtd
1 MURDO WHITE BSF J 9 0:41:12
2 FIONA DENVIR FOR JC 9 0:45:12 20
3 RYAN MCDONALD GLW J 9 0:45:21
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LGW JF U10F 0:23:56 20
2 HANNA MALCOLM-GOURLEY GLW JF U10F 0:33:31 19
3 NAOMI FISHER GLW JF U10F 0:33:40 18
4 EILIDH WHITE BSF JF U10F 0:34:03 17
5 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 0:36:42 16
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 OLIWIER BARTUSIK FOR J U10M 0:19:40 20
2 FINDLAY LEWIS LGW J U10M 0:20:14 19
3 WILLIAM BARTUSIK FOR J U10M 0:23:10 18
4 JOE GORMAL GLW J U10M 0:23:37 17
5 WILL STEVELY NMC J U10M 0:24:19 16
6 SAM STEVELY NMC J U10M 0:25:09 15
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CLAIRE DENVIR NMC JF U12F 0:22:50 20
2 APRIL CHAPMAN KIR JF U12F 0:23:10 19
3 GRACIE GORMAL GLW JF U12F 0:24:59 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TONY THOMAS GLW J U12M 0:21:32 20
2 MAX LANDWEHS-TRAXLER GLW JM U12M 0:21:41 19
3 MATT FISHER GLW J U12M 0:26:01 18
4 EDWARD DONNELLY GLW J U12M 0:26:19 17
5 AIDAN MALCOLM-GOURLEY GLW J U12M 0:28:15 16
# Club Points Hasler Points
1 Kirkcaldy CC 152 10
2 Forth CC 60 9
3 Nairn CC 40 8
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div5 EMMA BROCKWAY LGW JF 5 0:50:29 P4
2 in Div5 DEBORAH KERR SKR JF 5 0:51:24 P4
3 in Div5 AMY REDMOND LGW JF 5 0:51:25 P4
This website uses cookies to support essential site functionality