# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LKR S 1 1:36:40 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
MAX SIELICKI FOR J 3 rtd
1 SIMON DEAN LKR SM 3 1:36:41 20
2 GILBERT SPEIRS KIR V 3 1:37:25
3 DUNCAN BLYTH BAS V 3 1:40:59
# Name Club Class Div Time Points P/D
ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JF 4 rtd
1 CALUM MCANDIE KIR J 4 1:08:42
2 DEREK MARSHALL LKR V 4 1:11:04 20
3 JASON TOOVEY LKR V 4 1:11:05 19
4 MARGARET CHAPMAN KIR VF 4 1:13:35
5 JOHN LEWIS LKR V 4 1:17:06 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 IAN HOSIE PINKSTON SM 5 1:13:33
2 MICHAEL DENVIR BR8 J 5 1:14:03
3 LIZELLE KEMP LKR VF 5 1:14:16 20
4 EDUARDO FERNANDEZ LKR VM 5 1:18:38 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEXIE WHITE BSF JF 6 1:18:28
2 BRIAN CHAPMAN KIR V 6 1:18:30
3 ALAN PATERSON KIR V 6 1:18:47
4 SANDY BELL KIR V 6 1:23:19
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALAN HENDERSON KIR V 7 0:37:37
2 ODETTE LATENSTEIN VAN VOORST INT JF 7 0:37:39
3 MURDO WHITE BSF J 7 0:38:05
4 HANNAH CLARKSON GLW JF 7 0:38:09 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GAVIN ROBERTSON KIR VM 8 0:36:06
2 CECILE REDMOND LKR VF 8 0:36:20 20
3 RAVEN CAIRA KIR JF 8 0:36:48
4 APRIL CHAPMAN KIR JF 8 0:36:49
5 DANIEL MALCOLM KIR S 8 0:36:58
6 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 0:38:04
7 TONY THOMAS GLW J 8 0:38:08 19
8 MATT FISHER GLW J 8 0:38:17 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
AIDA SHAIKH FOR JF 9
1 AIDAN LEIPER LKR JM 9 0:35:57 20 P8
2 KSYMENA SIELICKI FOR JF 9 0:38:42
3 JOSHUA FISHER GLW JM 9 0:40:14 19
4 MELISSA MCGARVA KIR SF 9 0:40:26
5 MAGGIE BELL KIR VF 9 0:43:50
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LKR JF U10F 0:20:14 20
2 ALICJA PYRZ GLW JF U10F 0:20:53 19
3 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 0:23:34 18
4 NEIVE MCGARVA KIR JF U10F 0:27:50 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN COYLE GLW JM U10M 0:23:42 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JF U12F 0:19:17 20
2 NAOMI FISHER GLW JF U12F 0:19:21 19
3 LAUREN WYNNE LKR JF U12F 0:19:55 18
4 ALICE GORDON GLW JF U12F 0:22:14 17
5 EILIDH WHITE BSF JF U12F 0:23:23 16
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARCHIE HERRIOT GLW JM U12M 0:20:09 20
2 DAMIAN ZASADZINSKI GLW JM U12M 0:22:11 19
3 ISAAC BIRR GLW JM U12M 0:23:57 18
# Club Points Hasler Points
1 Linlithgow 159 10
2 Glasgow Kayak Club 76 9
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div9 AIDAN LEIPER LKR JM 9 0:35:57 20 P8
This website uses cookies to support essential site functionality