# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LKR S 1 1:44:31 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM DAWSON FOX S 3 1:48:29
2 SIMON DEAN LKR SM 3 1:55:52 20
3 KENNY FRASER IND V 4 2:08:13
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JACK BROCKWAY LKR J 4 1:00:05 20 P3
2 MATTHEW KOWAL LKR J 4 1:00:07 19 P3
3 MAX SIELICKI FOR J 4 1:00:13 P3
4 CALUM MCANDIE KIR J 4 1:05:48
5 DEREK MARSHALL LKR V 4 1:05:50 18
6 DONALD GARDNER LKR V 4 1:06:54 1 ?D
7 JASON TOOVEY LKR V 4 1:11:39 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARGARET CHAPMAN KIR VF 5 1:11:19
2 LIZELLE KEMP LKR VF 5 1:15:05 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOMAS DUARTE FOR SM 6 1:10:31 P5
2 EDUARDO FERNANDEZ LKR VM 6 1:11:25 20
3 SANDY BELL KIR V 6 1:17:04
4 BRIAN CHAPMAN KIR V 6 1:19:20 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JF 7 0:38:49 20 P5
2 FREYA RANDLE LKR JF 7 0:41:04 19 P6
3 RORY DOWLING-CLARKE FOR JM 7 0:42:38
4 MIKE BROCKWAY LKR V 7 0:45:33 1 ?D
5 ALAN HENDERSON KIR V 7 0:45:42 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MICHAEL YEOMANS
CHARLOTTE YEOMANS
RAF
IND
V
JF
5
9
0:52:41

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RAVEN CAIRA KIR JF 8 0:46:05
2 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 0:46:44
3 CECILE REDMOND LKR VF 8 0:46:49 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH CLARKSON GLW JF 9 0:41:35 20 P7
2 OLIWIER BARTUSIK BRIDGE 8 J U12M 0:42:04 P8
3 MATT FISHER GLW J 9 0:42:05 19 P8
4 ALEXANDER MARASA BRIDGE 8 JC 9 0:43:23 P8
5 AIDAN MALCOLM-GOURLAY GLW JM 9 0:44:35 18
6 KACPER SROKA LKR JM 9 0:45:07 17
7 SAM STEVELY BRIDGE 8 J U10M 0:45:30
8 WILL STEVELY BRIDGE 8 J U10M 0:45:43
9 TONY THOMAS GLW J 9 0:46:14 16
10 AIDEN LEIPER LKR JM 9 0:48:45 15
11 WILLIAM BARTUSIK BRIDGE 8 J U10M 0:48:58
12 JOSHUA FISHER GLW JM 9 0:49:12 14
13 MAX DESALIS LKR JM 9 0:54:26 13
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LKR JF U10F 0:28:47 20
2 ALICJA PYRZ GLW JF U10F 0:29:05 19
3 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 0:35:13 18
4 NEIVE MCGARVA KIR JF U10F 0:36:57 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW IVES KIR JM U10M 0:35:46 20
2 SZYMON SROKA LKR JM U10M 0:36:54 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JF U12F 0:28:25 20
2 NAOMI FISHER GLW JF U12F 0:28:41 19
3 LAUREN WYNNE LKR JF U12F 0:29:00 18
4 FIONA MCGOWAN LKR JF U12F 0:36:53 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARCHIE HERRIOT GLW JM U12M 0:28:16 20
2 CAMERON IVES KIR JM U12M 0:30:05 19
3 JAKUB SROKA LKR JM U12M 0:35:59 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH MALCOLM-GOURLAY
JOSEPH PEDDIE
GLW
GLW
JF
J
U12F
U12M
0:27:35 20
20

2 RYAN COYLE
DAMIAN ZASADZINSKI
GLW
GLW
JM
JM
U10M
U12M
0:30:19 19
19

3 PAIGE WILLIS
FERGUS YEOMANS
GLW
GLW
JF
JM
U12F
U12M
0:36:02 18
18

# Club Points Hasler Points
1 Linlithgow 228 10
2 Glasgow Kayak Club 87 9
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div4 JACK BROCKWAY LKR J 4 1:00:05 20 P3
2 in Div4 MATTHEW KOWAL LKR J 4 1:00:07 19 P3
3 in Div4 MAX SIELICKI FOR J 4 1:00:13 P3
1 in Div6 TOMAS DUARTE FOR SM 6 1:10:31 P5
1 in Div7 ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JF 7 0:38:49 20 P5
2 in Div7 FREYA RANDLE LKR JF 7 0:41:04 19 P6
1 in Div9 HANNAH CLARKSON GLW JF 9 0:41:35 20 P7
2 in Div9 OLIWIER BARTUSIK BRIDGE 8 J U12M 0:42:04 P8
3 in Div9 MATT FISHER GLW J 9 0:42:05 19 P8
4 in Div9 ALEXANDER MARASA BRIDGE 8 JC 9 0:43:23 P8
This website uses cookies to support essential site functionality