# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LKR S 1 1:31:24 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALAN TORDOFF IND V 2 1:32:11
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON DEAN LKR SM 3 1:36:41 20
2 GILBERT SPEIRS KIR V 3 1:37:10
3 DUNCAN BLYTH BAS V 3 1:39:08
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CALUM MCANDIE KIR J 4 1:07:14 P3
2 DEREK MARSHALL LKR V 4 1:11:27 20
3 JASON TOOVEY LKR V 4 1:16:46 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LIZELLE KEMP LKR VF 5 1:11:34 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEXIE WHITE BSF JF 6 1:17:42
2 ALAN PATERSON KIR V 6 1:17:52
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH CLARKSON GLW JF 7 0:39:16 20
2 MURDO WHITE BSF J 7 0:40:29
# Name Club Class Div Time Points P/D
TONY THOMAS GLW J 8 rtd
1 MATT FISHER GLW J 8 0:39:54 20 P7
2 CECILE REDMOND LKR VF 8 0:42:20 19
3 APRIL CHAPMAN KIR JF 8 0:44:25
4 RAVEN CAIRA KIR JF 8 0:44:26
5 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 0:44:42
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AIDA SHAIKH FOR JF 9 0:44:03 P8
2 KSYMENA SIELICKA FOR JF 9 0:44:20 P8
3 JOSHUA FISHER GLW JM 9 0:47:47 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LKR JF U10F 0:20:20 20
2 ALICJA PYRZ GLW JF U10F 0:20:22 19
3 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 0:23:21 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN COYLE GLW JM U10M 0:23:29 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
EVAN MILLER KING
MIKOLAJ PYRZ
GLW
GLW
JM
JM
U10M
U10M
rtd

1 MEGHAN LOVE
GIULIA GORDON
GLW
GLW
JF
JF
U10F
U10F
0:25:57 20
20

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JF U12F 0:19:06 20
2 NAOMI FISHER GLW JF U12F 0:19:11 19
3 LAUREN WYNNE LKR JF U12F 0:20:07 18
4 ALICE GORDON GLW JF U12F 0:22:35 17
5 EILIDH WHITE BSF JF U12F 0:23:20 16
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARCHIE HERRIOT GLW JM U12M 0:19:46 20
2 DAMIAN ZASADZINSKI GLW JM U12M 0:22:35 19
# Name Club Class Div Time Points P/D
ZOE HERRIOT
PAIGE WILLS
GLW
GLW
JF
JF
U10F
U12F
rtd

# Club Points Hasler Points
1 Linlithgow 100 10
2 Glasgow Kayak Club 60 9
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div4 CALUM MCANDIE KIR J 4 1:07:14 P3
1 in Div8 MATT FISHER GLW J 8 0:39:54 20 P7
1 in Div9 AIDA SHAIKH FOR JF 9 0:44:03 P8
2 in Div9 KSYMENA SIELICKA FOR JF 9 0:44:20 P8
This website uses cookies to support essential site functionality