Jump to:

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW DORAN
LIN
VMK
4
01:06:59

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE BIRTWISTLE
RUN
SMK
5
01:10:01
2 Clare Sharp
RAF
VFK
5
01:10:46
3 PAUL HAGE
4AS
JMK
5
01:11:16
4 PAUL BANFIELD
RAF
VMK
5
01:13:22
5 JACOB HAGE
4AS
JMK
5
01:15:53 D?
6 JOHNSON LYNDON
MAL
VMK
5
01:16:05 D?

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALLAN HOWATSON
NOT
VMK
6
01:12:24 P5
2 BLAKE MAWSON-BURREN
PEN
JMK
6
01:12:31 P5
3 PAUL ROEBUCK
MAL
VMK
6
01:12:56 P5
4 PETER CHAPPILL
GLS
VMK
6
01:15:00
5 ARCHIE MILES
LIN
VMK
6
01:15:24

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PAUL HOLMES
NOT
SMK
7
00:35:03 P6
2 MIKE LAMBERT
RAF
MK
7
00:35:52 P6
3 MILLY PEPPER
LIN
JFK
7
00:35:53 P6
4 JACOB MANSFIELD
4AS
JMK
7
00:37:02
5 LEON TOMLINSON
PEN
JMK
7
00:38:09
6 TEEJAE FREAR
MAL
VFK
7
00:38:43
7 IAN TOMLINSON
PEN
VMK
7
00:38:47
8 PAUL LISTER
MAL
VMK
7
00:39:02
9 TOM SHOULDER
GLS
JMK
7
00:39:02
10 HELEN RECCHIA
MAL
VFK
7
00:40:41 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARRISON WARDELL
LIN
JMK
8
00:37:01 P7
2 MATTHEW HOLMES
PEN
SMK
8
00:39:51
3 MANDY GREENAWAY
PEN
SFK
8
00:40:22
4 KEVIN LOVETT
GLS
VMK
8
00:40:42

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES LAMBERT
LIN
JMK
9
00:40:32 P8
2 ANDREW LAWSON
GLS
VMK
9
00:40:50 P8
3 DON RECCHIA
MAL
VMK
9
00:42:51
4 BEN FAVILL
GLS
JMK
9
00:42:58
5 SIMON CARTER
GLS
VMF
9
00:43:33
6 DANIEL SPENCER
4AS
JMK
9
00:43:56
7 JULIE GRAY
4AS
VFC
9
00:44:06
8 ISLA LAKING
LIN
JFK
9
00:45:25
9 SALLIE JOSEPH
GLS
VFK
9
00:45:32
10 DANIEL WARWICK
4AS
JMK
9
00:45:47
11 WILLIAM INNES
MAL
VMK
9
00:47:05
12 Jessica McCAGUE
GLS
SFK
9
00:47:39
13 PETER FRENCH
MAL
VMK
9
00:48:45
14 MAX UNDERWOOD-FROST
GLS
JMK
9
00:49:10
15 SARAH HAUGHTON
PEN
VFK
9
00:51:13
16 GARETH HUSTON
PEN
VMK
9
00:53:07
CHRIS O'NEILL
MAL
VMK
9
rtd
MARTIN HAUGHTON
PEN
VMC
9
rtd

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARCHIE WARDELL
LIN
U12M
U12M
00:25:44

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ABBIE FISHER
OLIVER JACKSON
LIN
LIN
JFK
JMK
6
5
01:08:16 P5

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GRAHAM SIMPKIN
SUSAN SIMPKIN
GLS
GLS
SMK
SFK
7
7
00:36:27
2 JANE BURREN
BOB MAWSON
PEN
PEN
VFK
VMK
9
6
00:36:41

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MOLLY HOLMES
ELERI SPENCER
PEN
PEN
JFK
JFK
8
8
00:39:37
2 Danial SNOW
Alexanda RILEY
GLS
GLS
SMC
JMC
8
8
00:46:05 ?D
?D

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVID WELLS
ROSIE BRISTER
GLS
GLS
Vmk
VFK
9
9
00:39:00 P8
P8
2 REBECCA SELBY
ALISHA HEDISON
GLS
GLS
JFK
JFK
9
9
00:49:23
3 CATHERINE COX
ERIC COX
GLS
GLS
VFC
VMC
9
9
00:52:29
4 KELLY HEATH-SARGENT
JOHN SHOULDER
GLS
GLS
JFC
VMC
9
9
00:59:05

Club Points

No points were found for this race