Jump to:

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVID OLIVER LIN VMK 2 01:35:39 20

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATTHEW OLIVER LIN VMK 3 01:39:55 20
2 JASON SMITH RAF VMK 3 01:43:44
3 LEWIS SMITH LIN JMK 3 01:43:45 19
4 DANIEL MATTHEWS WOL SMK 3 01:47:58 18 ?D

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 IMRE KUCSKA NOT SMK 4 01:11:29 20
2 SEBASTIAN TIDESWELL CAM JMK 4 01:11:32
3 ANDY DORAN LIN VMK 4 01:12:28 19
4 NORMAN MASON NOT VMK 4 01:12:52 18
5 JOE BANTON LIN JMK 4 01:15:54 17 ?D
6 MARK WEVILL SOL VMK 4 01:17:48 16 ?D

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BILL LAWRENSON BPR VMK 5 01:14:36 20
2 JOE BIRTWISTLE RUN SMK 5 01:16:23
3 TONY BATES BPR VMK 5 01:16:47 19
4 NEIL MARLEY GLS VMK 5 01:18:00
5 AMY GREEN WOR JFK 5 01:20:19 18 ?D
6 LEWIS ANDREWS LIN JMK 5 01:25:35 1 ?D

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TONY PERRY VIK VMK 6 01:16:51 P5
2 DUNCAN JACK PPL VMK 6 01:16:58 20 P5
3 OLIVER JACKSON LIN JMK 6 01:17:25 19 P5
4 PAUL BANFIELD RAF VMK 6 01:17:53 P5
5 RICHARD SHEAHAN RUT VMK 6 01:19:00 18
6 MELISSA LEFFLER BUR VFK 6 01:20:28 17
7 ABBIE FISHER LIN JFK 6 01:24:28 16 ?D
8 LAURENCE OLIVER LIN VMK 6 01:26:47 15 ?D
9 JUSTINE JENKINS NOT VFK 6 01:28:47 1 ?D

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALLAN HOWATSON NOT VMK 7 00:37:32 20 P6
2 DEAN EASTON BPR VMK 7 00:38:06 19
3 MILLY PEPPER LIN JFK 7 00:38:08 18
4 JACOB MANSFIELD 4AS JMK 7 00:38:12 17
5 PAUL HOLMES NOT VMK 7 00:38:20 16
6 KIRST ELTON NOT SMK 7 00:38:34 15
7 ANDREW DACOMBE SOL VMK 7 00:39:12 14
8 RICHARD FELGATE GAI VMK 7 00:39:14 13
9 JAMES RICHARDSON RUT VMK 7 00:39:18 12
10 PETA WILLINGALE RUT VFK 7 00:39:37 11
11 DAVE HADLEY NOT VMK 7 00:40:35 10
12 PETER LEFFLER BUR VMK 7 00:40:41 9
13 ALEXANDRA FARMER SOL JFK 7 00:45:58 1 ?D

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MIKE LAMBERT RAF SMK 8 00:38:17 P7
2 HARRISON WARDELL LIN JMK 8 00:40:42 20
3 AMANDA MYLETT LIN VFK 8 00:43:02 1
4 MARTIN HEYWOOD GLS VMK 8 00:45:06 ?D

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ADRIAN ZAJDEL WOL JMK 9 00:40:42 20 P8
2 IAN RADCLIFFE NOT VMK 9 00:42:04 19
3 JAMES LAMBERT LIN JMK 9 00:42:48 18
4 SIENNA JENKINS NOT JFK 9 00:43:01 17
5 LISA CHETTLE 4AS VFK 9 00:43:18 16
6 EVIE PATON LIN JFK 9 00:43:59 15
7 KEVIN LOVETT GLS VMK 9 00:45:16
8 CLAIRE LAMBERT LIN SFK 9 00:45:54 14
9 DANIEL SPENCER 4AS JMK 9 00:46:33 13
10 JULIE GRAY 4AS VFC 9 00:46:48 12
11 DANIEL WARWICK 4AS JMK 9 00:48:37 11
12 BETH FISHER 4AS SFK 9 00:50:27 10
13 IZZIE ROBERTS GLS JFK 9 00:50:31
14 TARA CHETTLE 4AS JFK 9 00:53:59 9

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CONOR SIMMONS LIN JMK U12M 00:15:38 20
2 MIKOLOJ KRUCZYNSKI WOL JMK U12M 00:15:57 19
3 ADAM LEFFLER BUR JMK U12M 00:16:02 18
4 ARCHIE WARDELL LIN JMK U12M 00:16:05 17

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MEGAN HUGHES WOL JFK U12F 00:16:07 20
2 SOPHIA FERNANDEZ LIN JFK U12F 00:16:17 19
3 ANNABEL TAYLOR GLS JFK U12F 00:20:15 18

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUIS BRIERTON LIN JMK U10M 00:10:20 20
2 OWEN HUGHES WOL JMK U10M 00:11:34 19

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AMELIE LEFFLER BUR JFK U10F 00:12:49 20
2 EMILY JARVIS LIN JFK U10F 00:12:55 19

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PATRICK MONGAN
PETER QUITTENTON
LIN
LIN
JMK
SMK
2
3
01:35:30 20
20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MICHAEL FITZSIMONS
NIGEL WOOLTORTON
MER
MER
VMK
VMK
4
4
01:07:19 20
20

2 KATIE BROOKES
KATY WALKER
WOR
NOR
JFK
JFK
4
5
01:07:21 19

3 PATRICK ALLINSON
CAROLINE JONES
NOT
NOT
VMK
SFK
4
5
01:07:27 18
18

4 SIMONE ORME
STEPHANIE ROBERTS
ANK
BPR
SFK
SFK
5
4
01:10:55 17
17

NIGEL STEVENSON
DAVID TAYLOR
LIN
LIN
VMK
VMK
4
4
rtd

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NICOLE WELLS
FREYA WILKINSON
LIN
LIN
SFK
JFK
4
6
01:08:25 20
20

P5
2 GARY WOODHOUSE
MARCIN KRUCZYNSKI
WOL
WOL
VMK
SMK
5
5
01:10:03 19
19

3 JACOB HAGE
PAUL HAGE
4AS
4AS
JMK
VMK
5
5
01:13:04 18
18

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RICHARD OLIVER
DANIEL MARSLAND
LIN
LIN
VMK
VMK
6
6
01:11:50 20
20
P5
P5
2 KEVIN LACK
RAY SIMMONS
LIN
LIN
VMK
VMK
6
6
01:13:14 19
19

3 AMY HINSLEY
JAY CAMILLERI
WOL
WOL
JFK
VMK
7
5
01:15:47 18
18

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARTIN RICHARDSON
STEVE SAUNDERS
NOT
NOT
VMK
VMK
7
7
00:36:30 20
20

2 BECKY FARMER
ELIZABETH FRANKLIN
SOL
SOL
VFK
VFK
8
7
00:39:37 19
19

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON WRIGHT
MILLIE WRIGHT
LIN
LIN
VMK
JFK
7
9
00:38:52 20
20

2 DAVID TARBUCK
JACK WARD
WOL
WOL
VMK
SMK
7
9
00:40:02 19
19

3 JOSHUA SMITH
BEN QUITTENTON
LIN
LIN
JMC
JMC
8
8
00:43:07 1
1

4 GRAHAM SIMPKIN
SUSAN SIMPKIN
GLS
GLS
VMC
VFC
8
8
00:43:25

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NICOLE ALLISON
CAITLIN MARLEY
GLS
GLS
JFK
JFK
9
9
00:42:29

2 KATH NADAL
MICK NADAL
NOT
NOT
VFC
VMC
9
9
00:42:52 20
20

3 DAVID BLACKMORE
MICHAEL DACOMBE
SOL
SOL
JMC
JMC
9
9
00:42:58 19
19

4 HANNAH SENIOR
ELLIE BEEDHAM
GLS
GLS
JFK
JFK
9
9
00:50:58

Club Points

Club Points Hasler Points
Lincoln CC 239 10
Nottingham CC 226 9
Wolverhampton CC 150 8
4AS Newark 124 7
Solihull 107 6
Burton Phoenix Racers 75 5
Rutland CC 41 4
Mercia CC 40 3
Worcester CC 37 2
Burton CC 26 1
Paddleplus Leicester 20 1
Anker Valley CC 17 1
Gailey CC 13 1