Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DANIEL JOHNSON CLM SMK 1 01:18:00
2 SHAUNE WALSH NOT SMK 1 01:22:56 20 D?

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 IGNACIO SOLER FABRE SOL SMK 2 01:22:00 20
2 JAMES BOWLEY ROY SMK 2 01:22:52

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRETT SIRRELL RLS VMK 2 01:25:24 20
2 JAMIE CHRISTIE SOR VMK 3 01:25:25 19
3 JAMES BUTLER NOT VMK 3 01:26:45 18
4 LEWIS SMITH LIN JMK 3 01:26:47 17
5 THEO TROTT HER SMK 3 01:27:59 16
6 MATTHEW OLIVER LIN VMK 3 01:29:18 15
7 ALICE MURPHY BAN SFK 3 01:31:05
8 DAVID BELBIN NOT VMK 3 01:34:09 1 D?
MARTIN RINVOLUCRI NOT VMK 3 rtd
MAGGIE DILAI NOT SFK 3 rtd
STANI CHMIEL NOT JMK 3 rtd

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CAMERON BANNATYNE NOT JMK 4 00:59:32 20 P3
2 HAYDYN COOKE-BAYLEY GAI JMK 4 00:59:34 19 P3
3 ROBERT BALOGH HER SMK 4 01:03:01 18
4 TIM MIDDLEHURST IND VMK 4 01:03:02
5 GRAHAM SWADLING NOT VMK 4 01:03:31 17
6 CHRIS CARTER NOT VMK 4 01:03:32 16
7 IMRE KUCSKA NOT SMK 4 01:04:05 15
8 MARK WEVILL SOL VMK 4 01:04:07 14
9 MATTHEW SPINK NOT SMK 4 01:05:08 13
10 ANGUS O'CONNOR NOT VMK 4 01:07:27 1 D?
11 ADRIAN ZAJDEL WOL JMK 4 01:07:33 1 D?
RON WILLIAMS RUN VMK 4 rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVE RICKETTS ANK VMK 5 01:05:15 20 P4
2 TONY BATES BPR VMK 5 01:06:19 19
3 AMY GREEN WOR JFK 5 01:06:38 18
4 PAUL BLACKMAN BPR SMK 5 01:06:44 17
5 ALISON CHMIEL NOT VFK 5 01:07:08 16
6 BILL LAWRENSON BPR VMK 5 01:07:20 15
7 MICHELLE BUTLER NOT VFK 5 01:07:22 14
8 MARCIN KRUCZYNSKI WOL SMK 5 01:08:25 13
9 OLIVER JACKSON LIN JMK 5 01:08:42 12
10 DILWYN HUGHES WOL VMK 5 01:10:46 11 D?
11 ARVYDAS KIELA HER SMK 5 01:10:54 10 D?
LEWIS ANDREWS LIN VMK 5 rtd
CLARE SHARP RAF VFK 5 rtd

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GARETH FERGUSSON GAI VMK 6 01:09:45 20
2 GARY WOODHOUSE WOL VMK 6 01:09:50 19
3 JOHN CAMERON HER SMK 6 01:10:18 18
4 STEPHEN WHEILDON TRE SMK 6 01:13:41
5 ANDREW HARGRAVES TRE SMK 6 01:14:07
6 MELISSA LEFFLER SOL VFK 6 01:16:25 17 D?
7 BETH GILL CLM SFC 6 01:18:30 D?
LIAM NELSON NOT VMK 7 rtd

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON ESKRIETT GAI VMK 7 00:32:34 20 P6
2 CAMERON DAWSON-DYMOND GAI JMK 8 00:33:43 19 P7
3 BRYONY JONES HER SFK 7 00:33:51 18
4 ANDREW DACOMBE SOL VMK 7 00:33:52 17
5 ELINOR KEIL RLS JFK 7 00:33:57 16
6 SOPHIE RICKETTS ANK JFK 7 00:34:05 15
7 DAVE CIANCHI HER VMK 7 00:34:44 14
8 PETER LEFFLER SOL VMK 7 00:35:21 13
9 ANTHONY HOOTON ANK VMK 7 00:36:10 12 D?
10 OLIVIA LILLIS-BROOKS RLS JFK 7 00:36:51 11 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN STONER BRK VMK 8 00:34:41 20 P7
2 SARAH MILLEST NOT SFC 8 00:35:27 19
3 EWAN MCDOUGAL SHP SMK 8 00:35:28 18
4 ANDREW LEGGATT SHP VMK 8 00:35:59 17
5 SOPHIE LILLIS-BROOKS RLS JFK 8 00:36:05 16
6 ANDREW LOVEGROVE HER VMK 8 00:36:09 15
7 DAN HALL WOL VMK 8 00:36:41 14
8 SEAN HINSLEY WOL VMK 8 00:37:26 13
9 BETH FISHER 4AS SFK 8 00:38:06 12 D?

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FRED LOVEGROVE HER JMK 9 00:36:55 20
2 MARK MONTGOMERY BRK SMK 9 00:37:03 19
3 MEGAN HUGHES WOL JFK 9 00:38:37 18
4 SIMON LEWIS BPR SMK 9 00:38:45 17
5 MIKE STOKES BPR VMK 9 00:38:56 16
6 ARNOLD BRESLIN SOL VMK 9 00:53:44 15
7 LIZ YOUNG WOR VFK 9 00:56:01 14

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUIS BRIERTON LIN JMK 10 00:39:35 20
2 CONOR SIMMONS LIN JMK 10 00:40:47 19
3 OWEN HUGHES WOL JMK 10 00:41:36 18
4 TOBY WEEKS RLS JMK U12M 00:42:32 17
5 SOPHIA FERNANDEZ LIN JFK 10 00:42:33 16

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSH GRIFFIN RLS JMK U10M 00:14:11
2 JAMES SIRRELL RLS JMK U10M 00:14:49
3 MONTY HANVESAKUL SOL JMK U12 M 00:17:48
4 ARION SINGH SOL JMK U12M 00:19:58

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ESKRIETT GAI JMK U10M 00:13:05
2 JAMES THOMAS WOL JMK U10M 00:13:50
3 GEORGE CONNOLLY GAI JMK U10M 00:14:01
4 THEO HALL WOL JMK U10M 00:14:29

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TRISTRAM RLS JFK U10F 00:14:40
2 AMELIE LEFFLER SOL JFK U10F 00:15:40

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LUCY GUEST
JAMES RUSSELL
NOT
CLM
JFK
SMK
4
1
01:19:01 20

2 KATIE BROOKES
DAVE PEDLAR
WOR
WOR
JFK
VMK
3
2
01:26:54 19
19

ADAM BEAUMONT
JONATHAN O'GRADY
RUN
RUN
SMK
SMK
2
1
rtd

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SHARON COLLEY
SHAUN THROWER
HER
HER
VFK
VMK
4
3
01:33:49 20
20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHELSEA BROOKES
PAUL BROOKES
GAI
GAI
SFK
VMK
4
4
01:01:55 20
20

2 SIMONE ORME
GORDON RILEY
ANK
ANK
SFK
VMK
5
4
01:02:08 19
19

3 ABBIE FISHER
NICOLE WELLS
LIN
LIN
JFK
SFK
5
4
01:04:35 18
18

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ELIZABETH AYRES
ROBIN BELCHER
NOT
NOT
VFK
VMK
5
5
01:02:06 20
20

2 EMILY BARRETT
KIT GRIFFIN
RLS
RLS
JFK
JMK
5
6
01:03:55 19
19
P5
3 MADISON COOKE
MOLLY COOKE
GAI
GAI
JFK
JFK
5
5
01:04:34 18
18

4 DAVID CUDDINGTON
JUSTINE JENKINS
NOT
NOT
VMK
VFK
4
6
01:05:08 17
17

5 DANIEL MARSLAND
RICHARD OLIVER
LIN
LIN
VMK
VMK
5
5
01:06:33 16
16

6 JULIE HICKS
SUSAN MIDDLEHURST
NOR
ADS
VFK
VFK
5
6
01:06:34

7 CLAUDIA CHESTER
ANDREW NEVITT
WOR
WOR
VFK
VMK
5
5
01:08:52 1
1

4 ANDY DORAN
MILLY PEPPER
LIN
LIN
VMK
JFK
4
6
rtd

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ATTILA HERBENT
JON TARRANT
RLS
RLS
VMK
SMK
5
9
01:04:22 20
20
P5
2 CLAIRE JACKSON
JENNY SPENCER
HER
NOT
SFK
SFK
6
6
01:05:22 19
19
P5
3 KAY SPENCER
ANDREW WIBMER
HER
HER
VFK
VMK
7
5
01:05:23 18
18
P5
4 KEVIN LACK
RAY SIMMONS
LIN
LIN
VMK
VMK
6
6
01:05:33 17
17

5 MARTIN RICHARDSON
STEVE SAUNDERS
NOT
NOT
VMK
VMK
6
6
01:06:42 16
16

6 JACOB MANSFIELD
PAUL HAGE
4AS
4AS
JMK
VMK
7
5
01:06:57 15
15

7 CONRAD ELLIOTT
JULIA LAWLEY
SOL
SOL
VMK
VFK
7
7
01:10:16 14
14

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DANIEL HOPKIRK
ISLA LAKING
LIN
LIN
JMK
JFK
7
7
00:31:03 20
20

2 JACOB HAGE
ZAC MARSHALL
4AS
4AS
JMK
JMK
6
9
00:31:39 19
19
P8
3 LILLY PRICE
NICOLA RUDGE
ANK
BPR
JFK
VFK
8
7
00:31:49 18
18
P7
4 THEO JARRATT
LINDSEY LACK
LIN
LIN
VMK
VFK
6
8
00:32:23 17
17

5 JOHN CLIVE
CHRISTOPHER HORTON
GAI
GAI
VMK
JMK
5
9
00:32:27 16
16

6 DAVE BARNES
KATE JINKS
BPR
BPR
VMK
VFK
7
7
00:33:10 15
15

7 DAVE HADLEY
JO STRUTT
NOT
NOT
VMK
VFK
6
9
00:34:35 1
1

8 BECKY FARMER
ELIZABETH FRANKLIN
SOL
SOL
VFK
VFK
8
7
00:36:07 1
1

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EMMA CHRISTIE
KERRY CHRISTIE
BRK
BRK
JFK
JFK
8
8
00:30:50 20
20
P6
2 DAVID TARBUCK
JACK WARD
WOL
WOL
VMK
SMK
7
9
00:33:25 19
19

3 JULIE GRAY
DANIEL WARWICK
4AS
4AS
VFK
JMK
7
9
00:33:41 18
18

4 RUBY HALL
MIKOLOJ KRUCZYNSKI
WOL
WOL
JFK
JMK
8
U12M
00:34:53 1
1

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JESSICA JONES
LUCY TRISTRAM
RLS
RLS
JFK
JFK
U12F
U12F
00:37:40 20
20

2 MICK NADAL
KATH NADAL
NOT
NOT
VMC
VFC
9
9
00:39:00 19
19

3 ADAM LEFFLER
TOM GIDDENS
SOL
SOL
JMK
JMK
10
10
00:40:26 18
18

4 HELEN BRIERTON
JOE BANTON(1)
LIN
LIN
VFK
JMK
9
9
00:41:41 17
17

U12 MiniK2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSH GRIFFIN
JAMES SIRRELL
RLS
RLS
JMK
JMK
U12M
U12M
00:12:07

2 MONTY HANVESAKUL
ARION SINGH
SOL
SOL
JMK
JMK
U12M
U12M
00:16:27

Club Points

Club Points Hasler Points
Nottingham CC 228 10
Lincoln CC 217 9
Hereford CC 214 8
Royal Leamington Spa CC 198 7
Gailey CC 186 6
Solihull 162 5
Wolverhampton CC 147 4
Burton Phoenix Racers 132 3
4AS Newark 116 2
Anker Valley CC 103 1
Break Out CC 79 1
Worcester CC 72 1
Shropshire Paddlesport 35 1
Soar CC 19 1