Jump to:

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GILBERT SPEIRS
LKR
VMK
3
00:54:04 20

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KACPER SROKA
LKR
JMK
4
00:54:02 20
P3
2 IAN HOSIE
PIP
SMK
4
00:54:15 19
P3
3 JASON TOOVEY
LKR
VMK
4
00:57:02 18

4 DEREK MARSHALL
LKR
VMK
4
00:57:07 17

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FINDLAY LEWIS
LKR
JMK
5
00:58:22 20
P4
2 LIZELLE KEMP
LKR
VFK
5
00:58:36 19

3 NEIL CHALMERS
KIR
SMK
5
01:00:16 18

4 MARGARET CHAPMAN
KIR
VFK
5
01:00:44 17

5 MATT FISHER
LKR
JMK
5
01:00:49 16

6 ALAN MACKINTOSH
KIR
VMK
5
01:02:02 15

7 MICHAEL YEOMANS
RAF
VMK
5
01:03:49
D?
8 MICHAEL CHALMERS
KIR
SMK
5
01:04:14 14
D?

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG
LKR
JFK
6
01:04:01 20

2 BRIAN CHAPMAN
KIR
VMK
6
01:05:38 19

3 SANDY BELL
KIR
VMK
6
01:05:41 18

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSHUA FISHER
LKR
JMK
7
00:34:18 20
P6
2 APRIL CHAPMAN
KIR
JFK
7
00:36:31 19

3 MIKOLAJ OSMOLA
GLW
JMK
7
00:39:05 18
D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSEPH PEDDIE
GLW
JMK
8
00:34:38 20
P7
2 ARCHIE HERRIOT
GLW
JMK
8
00:35:08 19
P7
3 LUKE TURNER
GLW
JMK
8
00:36:38 18

4 DEBI IVES
KIR
VFK
8
00:36:49 17

5 NAOMI FISHER
LKR
JFK
8
00:38:04 16

6 SONIA DEAN
KIR
VFK
8
00:38:41 15

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAMIAN ZASADZINSKI
GLW
JMK
9
00:34:46
P7
2 CAMERON IVES
KIR
JMK
U12M
00:38:40 20

3 ROSS IVES
KIR
VMK
9
00:39:07 19

4 JOHNNIE MUNRO
GLW
JMK
9
00:49:42 18

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RHIANNON WILLIAMS
KIR
JFK
U12F
00:39:49 20
P9
2 ANDREW IVES
KIR
JMK
U12M
00:40:23 19

3 RYAN COYLE
GLW
JMK
U12M
00:40:41 18

4 HARRIS BELL
FOR
JMK
U12M
00:41:23 17

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RORY STRACHAN
GLW
JMK
U12M
00:21:16

2 EVAN MILLER-KING
GLW
JMK
U12M
00:21:32

3 PETER SHERRY
GLW
JMK
U12M
00:22:33

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ZOE HERRIOT
GLW
JFK
U12F
00:21:33

2 GIULIA GORDON
GLW
JFK
U12F
00:22:12

3 KATIE ROBERTSON
KIR
JFK
U12F
00:29:41

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MIKOLAJ PYRZ
GLW
JMK
U10M
00:22:32

2 PIOTR SLIZOWSKI
GLW
JMK
U10M
00:41:42

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ISABELLA ROBERTSON
KIR
JFK
U10F
00:32:15

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SAM STEVELY
WILL STEVELY
ESK
ESK
JMK
JMK
U12M
6
00:58:45 20
20

Club Points

Club Points Hasler Points
Kirkcaldy CC 216 10
Linlithgow 186 9
Glasgow Kayak Club 111 8
Edinburgh Schools Kayaking Association 40 7
Pinkston Panthers 19 6
Forth CC 17 5