Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEWIS KIRTON ROY SMK 1 01:31:31 20
2 TOM SHARPE RIC SMK 1 01:32:10 19
3 PHILIP THOROGOOD ELM SMK 1 01:34:21 18

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEXANDER BICKNELL WEY JMK 2 01:34:30 20
2 LUCA FERRI ELM JMK 2 01:34:38 19
3 ETHAN WILKINSON WEY JMK 2 01:37:37 18
4 JANE SWARBRECK RIC SFK 2 01:38:34 17
5 NEIL BLACKMAN RLS VMK 2 01:38:35
6 ZAK BENSTEAD ELM JMK 2 01:41:42 16
7 JARED HUMPHRIES TON SMK 2 01:42:22 15

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ROWAN BOWERS ELM JMK 3 01:43:04 20
2 TOM DEACON ELM SMK 3 01:43:06 19
3 MICHAEL MOTHA ROY JMK 3 01:43:39 18
4 TRISTRAM TURNER ROY SMK 3 01:44:09 17
5 HARRY LEAR ROY JMK 3 01:44:11 16
6 CLIVE NEALE TON VMK 3 01:46:30 15
7 FREYA PETERS RIC JFK 3 01:47:00 14
8 ANDY NICHOLSON WEY VMK 3 01:47:02 13
9 GABOR TANGELMAYER ELM VMK 3 01:51:20 12 D?
10 WILLIAM ABSON RIC VMK 3 02:05:38 1 D?
11 MAX MATALI ROY SMK 3 02:34:36 1 D?

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SCOTT LEBLANCHE BAD SMK 4 01:06:57 P3
2 DWAYNE MORTON ELM SMK 4 01:06:59 20 P3
3 JACK PROSSER RIC SMK 4 01:08:55 19
4 NICHOLAS JOHNSON TON VMK 4 01:08:57 18
5 JAMES RUSHBY RIC JMK 5 01:10:17 17 P4
6 JOSHUA BARZILAI RIC JMK 4 01:10:23 16
7 DAVID BRANCHFLOWER WEY VMK 4 01:10:26 15
8 GEMMA BROWNE ROY SFK 4 01:10:28 14
9 MARTIN MURDOCH ROY JMK 4 01:12:00 13
10 PAUL THOMPSON WEY VMK 4 01:12:00 12
11 COLIN WEST WEY VMK 4 01:12:33 11
12 LIAM WALSH TON SMK 4 01:15:15 1 D?
13 TONY GREYSON-NEWMAN RIC VMK 4 01:15:56 1 D?
14 PAUL CURTIS MAI VMK 4 01:16:17 1 D?
15 ANTHONY WASZKIEWICZ RIC VMK 4 01:17:55 1 D?
16 LUDY HILLS RIC SFK 4 01:19:32 1 D?
SAM BICKNELL WEY JMK 4 rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN RADFORD WEY JMK 5 01:12:12 20
2 JASON HOWELL TON SMK 5 01:12:44 19
3 JOSEPH WOODS ROY JMK 5 01:14:54 18
4 ARTHUR MORLEY WEY JMK 5 01:15:11 17
5 JIM KEW WEY VMK 5 01:15:33 16
6 RICHARD HAYMAN-JOYCE WEY VMK 5 01:15:40 15
7 MIKE PIGOTT RIC VMK 5 01:17:01 14
8 TOM KELLY TON SMK 5 01:18:12 13 D?
9 PAUL COOPER TON VMK 5 01:18:56 12 D?
10 GREGORY SURGENOR-ALDRIDGE TON SMK 5 01:19:15 11 D?
11 BRYN PRICE MAI VMK 5 01:19:57 10 D?
12 GORDON BULLOCK BAD VMK 5 01:22:31 D?

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DOUGLAS MAURI BAD SMK 6 01:15:57 P5
2 RICHARD WOODRUFF TON SMK 5 01:16:27 20
3 ELLY OCONNELL RIC SFK 6 01:16:43 19 P5
4 BENJAMIN WEBB WEY VMK 6 01:16:44 18 P5
5 GAVIN JONES WEY VMK 6 01:17:11 17
6 PHILIP WOODGATE IND VMK 5 01:17:53 D?
7 CHRISTOPHER BUSH WEY VMK 6 01:19:41 16
8 MALCOLM BLOWERS MDN VMK 6 01:20:02 15
9 JULIA PASSMORE TON VFK 6 01:25:15 14 D?

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FINLEY HOGAN ROY JFK 7 00:43:40 20 P6
2 ADAM NOWAK RIC VMK 7 00:43:46 19 P6
3 ERIN REDJEB ROY JFK 7 00:43:49 18 P6
4 ELISE FALCO WEY JFK 7 00:44:36 17
5 KIKI WEBB WEY JFK 7 00:45:22 16
6 FERNANDO CORTES RIC VMK 7 00:45:31 15
7 DAVID HAYMAN-JOYCE WEY JMK 7 00:45:32 14
8 NEIL THOM WEY SMK 7 00:45:40 13
9 PHILIP JONES ROY SMK 7 00:46:09 12
10 ELLIE KEW WEY JFK 7 00:46:10 11
11 OLIVER WELCH WEY VMK 7 00:46:46 10
12 DANIEL MAVRA RIC JMK 7 00:47:54 9 D?
13 MATT MATHERS TON VMK 7 00:47:55 8 D?
14 EVE HILLS RIC JFK 7 00:47:57 7 D?
15 ELISE MONTAGNA ROY JFK 7 00:50:15 6 D?
16 EMILY WIBREW MAI SFK 7 00:52:20 5 D?
17 SANTOS CEJUDO TON VMK 8 00:52:42 4
18 ROY BRIGGS WEY VMK 7 00:53:39 3 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CLIVE GILBY TON SMK 8 00:44:43 20 P7
2 ISLA BETHUNE ELM JFK 8 00:45:16 19 P7
3 ALEXANDER JONES ELM JF 8 00:45:38 18 P7
4 CARA TROY ELM JF 8 00:46:17 17 P7
5 ALISON BAILEY WEY SFK 8 00:46:26 16 P7
6 ISLA BARKER ROY JFK 8 00:46:47 15
7 ETHAN TRUETT ELM JMK 8 00:46:53 14
8 JASON SHEPHERD ABDULLHA ROY SMK 9 00:47:03 13 P8
9 FELIX SHETTY WEY JMK 8 00:47:36 12
10 EMMA WATTS WEY VFK 8 00:47:40 11
11 CAROL RAMPLIN WEY VFK 8 00:48:04 10
12 GARETH KING RIC VMK 8 00:48:16 9
13 ROY RAYNER MAI VMK 8 00:48:18 8
14 RICHARD RADFORD WEY VMK 8 00:49:23 7
15 JAMES HILLS RIC JMK 8 00:51:28 6
16 CHARLIE LOVETT WEY VMK 8 00:51:52 5
17 KASIA DAWIDOWICZ TON SFK 8 00:52:47 4

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MICHAIL KERMELIS RIC VMK 9 00:48:53 20 P8
2 ELIZABETH BURTENSHAW WEY SFK 9 00:49:05 19 P8
3 TRISHAN BHOOLA RIC JMK 9 00:49:24 18
4 AMY FORD TON JFK 9 00:51:03 17
5 SUZIE GANNON ELM SFK 9 00:51:05 16
6 ISOBEL FORD TON JFK 9 00:51:08 15
7 UNA PICKLES RIC SFK 9 00:51:10 14
8 SOL PARRETTE HAS JMK 9 00:55:12 13
9 FIN PARRETTE HAS JMK 9 01:00:12 12
10 ZVI BARZILAI RIC SMK 9 01:02:10 11
11 REY SALISE RIC VMK 9 01:07:52 10

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ARINA KONTCHAKOV MDN JFK U12F 00:15:37

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 STEPHEN FORD TON JMK U10M 00:20:35

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DOMINIC ASHFORD
PETER FORD
TON
TON
VMK
VMK
4
4
01:05:40 20
20

2 EDWARD HUBBARD
PHIL CARTER
ROY
ROY
JMK
SMK
4
4
01:08:34 19
19

3 NICOLE WILLIAMS
BEA CLARK
ROY
ROY
SFK
JFK
4
4
01:09:56 18
18

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ZARA BOWERS
LIZZIE POOLE
ELM
ELM
JF
JF
5
5
01:09:23 20
20

2 MICHAEL WIBREW
BRIAN WILLIAMS
MAI
MAI
VMK
VMK
5
5
01:09:58 19
19

3 CALUM SHAW
STEVE DAVID SMITH
WEY
WEY
VMK
VMK
5
5
01:10:02 18
18

4 CHRIS ASHTON
STEVE ROWE
MAI
MAI
VMK
VMK
5
5
01:11:47 17
17

5 JOHN MATHIESON
JEREMY CLARK
TON
TON
VMK
VMK
5
5
01:13:22 16
16

6 PETER BARNES
GEORGINA DANIELL
RIC
RIC
VMK
SFK
4
6
01:14:22 15
15

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ERZSEBET BARAT-FARKAS
BRUCE PRICE
ELM
ELM
SFK
JMK
6
6
01:11:48 20
20
P5
P5
2 DAWN GUNN
STEVE WILLIAMS
ELM
ELM
VFK
VMK
6
6
01:14:35 19
19

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AISLING HOGAN
EDITH KING
ROY
ROY
JFK
JFK
7
7
00:42:24 20
20

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEMMA JOHNSON
LUCY BRYANT
TON
TON
VFK
SFK
8
8
00:46:35 20
20

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARGUERITE MURDOCH
ANDY MURDOCH
ROY
ROY
SMK
SFK
9
9
00:55:23 20
20

Club Points

Club Points Hasler Points
Elmbridge CC 233 10
Royal CC 230 9
Tonbridge CC 221 8
Wey KC 214 7
Richmond CC 209 6
Maidstone CC 96 5
Hastings CC 25 4
Meridian CC 15 3