Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE PETERSEN BAN SMK 1 01:09:52

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN PARKER WOR VMK 2 01:14:08 20

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES BUTLER NOT VMK 3 01:12:50 20
2 THEO VICTOR-TROTT HER SMK 3 01:17:48 19

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVE RICKETTS ANK VMK 4 01:07:06 20
2 GORDON RILEY ANK VMK 4 01:07:08 19
3 CHRIS CARTER NOT VMK 4 01:08:07 18
4 MICK NADAL NOT VMK 4 01:11:19 17
5 HARRY CRITCHFIELD BAN JMK 4 01:13:03 D?
6 MICHAEL PHILLIPS BAN JMK 4 01:13:07 D?
7 BEN ASTON SOL JMK 4 01:20:08 1 D?
ADRIAN ZAJDEL WOL JMK 4

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MICHELLE BUTLER NOT VFK 5 01:15:20 20
2 JOHN CAMERON HER SMK 5 01:15:25 19
3 CAI THOMAS EAL JMK 5 01:21:21 D?

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON ESKRIETT GAI VMK 6 01:13:10 20 P5
2 RUSSEL BREYER IPS VMK 6 01:15:53 P5
3 EDWARD BUTLER NOT JMK 6 01:17:04 19
4 TOMASZ CHLIPALA GAI VMK 6 01:23:30 18 D?

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EWAN MCDOUGAL SHP SMK 7 00:26:56 20 P6
2 CAMERON DAWSON-DYMOND GAI JMK 7 00:27:03 19 P6
3 HARRY LANGFORD HER JMK 7 00:27:08 18 P6
4 JACOB MANSFIELD 4AS JMK 7 00:28:30 17
5 ANTHONY HOOTON ANK VMK 7 00:29:32 16 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BAILEY JONES FLA JMK 8 00:27:05 P6
2 PAUL WHITEHALL NOT VMK 8 00:30:24 20
3 MIKE STOKES BPR VMK 8 00:31:10 19
4 ANDREW LOVEGROVE HER VMK 8 00:31:18 18

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FRED LOVEGROVE HER JMK 9 00:29:01 20 P8
2 HANNAH PLANT EAL SFK 9 00:29:09 P8
3 LEE BARNETT FLA VMK 9 00:29:32 19 P8
4 TOBY WEEKS RLS JMK 9 00:29:40 18 P8
5 MEGAN HUGHES WOL JFK 9 00:30:15 17 P8
6 SIMON LEWIS BPR SMK 9 00:30:35 16
7 KATH NADAL NOT VFK 9 00:31:25 15
8 JAMES LYNN BAN JMK 9 00:31:36
9 DAWN ADHAMI EAL VFK 9 00:34:46
10 CHRISTINE PLANT EAL VFK 9 00:35:17
11 EDWARD SHAW FLA SMC 9 00:36:29 14
12 ROBIN POWELL WOR VMK 9 00:36:50 13

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUIS BRIERTON LIN JMK 10 00:31:01 20 P9
2 OWEN HUGHES WOL JMK 10 00:32:01 19

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ESKRIETT GAI JMK U10M 00:10:15
2 JAMES THOMAS WOL JMK U10M 00:10:23
3 THEO HALL WOL JMK U10M 00:10:55
4 DOOGAL BARNETT FLA JMK U10M 00:11:11
5 FINLAY SKENE FLA JMK U10M 00:12:22

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES RUSSELL
HUW SINGLETON
CLM
NOT
SMK
JMK
1
5
01:07:46
20

2 MATTHEW OLIVER
LEWIS SMITH
LIN
LIN
VMK
JMK
3
3
01:07:47 19
19

3 DANIEL MARSLAND
DAVID OLIVER
LIN
LIN
VMK
VMK
5
2
01:16:55 1
1

4 ANDY FLACK
DOM MURPHY
BAN
BAN
VMK
VMK
4
3
01:17:37

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PATRICK ALLINSON
CAROLINE JONES
NOT
NOT
VMK
SFK
4
5
01:04:30 20
20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NEVILLE COLLEY
ARVYDAS KIELA
HER
HER
VMK
SMK
5
5
01:03:54 20
20
P4
Pp4
2 DANIEL DRISKEL
GRUFF THOMAS
EAL
EAL
VMK
JMK
4
6
01:04:31

P4
3 ARCHIE MILES
JOHN RENNOCKS
LIN
LIN
VMK
VMK
6
4
01:05:59 19
19
P4
4 TIM MIDDLEHURST
SUSAN MIDDLEHURST
GAI
ADS
VMK
VFK
4
6
01:07:13 18

5 LUCIEN ADHAMI
ALFIE BROWN
EAL
EAL
JMK
JMK
5
5
01:07:42

6 DARCY ADHAMI
YUN IP
EAL
EAL
SMK
JFK
5
5
01:09:18

7 CLAUDIA CHESTER
ANDREW NEVITT
WOR
WOR
VFK
VMK
5
5
01:10:30 1
1

8 MARK LATCHEM
RACHEL TEMPLE-FRY
BAN
BAN
SMK
SFK
5
6
01:11:32

9 DILWYN HUGHES
GARY WOODHOUSE
WOL
WOL
VMK
VMK
5
6
01:11:40 1
1

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PHIL MURPHY
CHRIS DOWDESDEN
GAI
GAI
VMK
VMK
7
6
01:06:03 20
20
P4
P4
2 GEORGE BELL
SEB SHAW
FLA
FLA
JMC
SMK
8
5
01:09:54 19
19
P5
3 ANDREW MILLEST
SARAH MILLEST
MAD
NOT
VMK
SFK
7
5
01:10:18
18
P5
4 LEE DEAN
CHRISTOPHER HILLS
BAN
BAN
SMK
VMK
6
6
01:15:57

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JACOB HAGE
ZAC MARSHALL
4AS
4AS
JMK
JMK
6
8
00:25:50 20
20

2 OLIVIA LILLIS-BROOKS
SOFIA LILLIS-BROOKS
RLS
RLS
JFK
JFK
7
10
00:26:10 19
19

P7
3 CHRISTOPHER HORTON
JOHN CLIVE
GAI
GAI
JMK
VMK
9
5
00:26:20 18
18

4 DAVE BARNES
KATE JINKS
BPR
BPR
VMK
VFK
7
7
00:26:30 17
17

5 CONOR SIMMONS
RAY SIMMONS
LIN
LIN
JMK
VMK
9
6
00:26:35 16
16
P8
6 PAUL HAGE
DANIEL SPENCER
4AS
4AS
VMK
JMK
5
9
00:26:47 15
15

7 GARETH FERGUSSON
PETE MANNING
GAI
GAI
VMK
VMK
6
8
00:27:11 14
14

8 ARNOLD BRESLIN
JULIA LAWLEY
SOL
SOL
VMK
VFK
8
7
00:27:18 13
13

9 STEVE TRAIN
MATT TRAIN
FLA
FLA
VMC
SMC
7
7
00:27:30 12
12

10 CLAIRE COOPER
KEITH YATES
WOL
WOL
VFK
VMK
7
7
00:27:40 11
11

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RUBY HALL
MIKOLOJ KRUCZYNSKI
WOL
WOL
JFK
JMK
8
9
00:27:15 20
20

P8
2 JULIE GRAY
DANIEL WARWICK
4AS
4AS
VFK
SMK
7
9
00:28:30 19
19

3 CATRIN MCDOUGAL
ANDREW LEGGATT
SHP
SHP
JFM
VMK
9
8
00:30:30 1
1

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BILL LAWRENSON
TONY BATES
BPR
BPR
VMC
VMC
9
9
00:32:23 20
20

2 ANNE ROBERTS
ADRIAN ROBERTS
BPR
BPR
VFC
VMK
9
9
00:39:28 19
19

Club Points

Club Points Hasler Points
Nottingham CC 207 10
Gailey CC 179 9
Burton Phoenix Racers 147 8
Hereford CC 134 7
Lincoln CC 130 6
4AS Newark 125 5
Wolverhampton CC 100 4
Fladbury Paddle Club 95 3
Royal Leamington Spa CC 56 2
Anker Valley CC 55 1
Worcester CC 35 1
Solihull 27 1
Shropshire Paddlesport 22 1