Jump to:

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES WILLIAMS
RUN
SMK
2
01:40:25

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JASON SMITH
RAF
VMK
3
01:44:20

2 PIERS BARBER
CAM
VMK
3
01:47:38

3 DUNCAN OUGHTON
NOT
VMK
3
01:53:14 20
D?
SEBASTIAN TIDESWELL
CAM
JMK
3


Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LUCY GUEST
NOT
JFK
4
01:12:46 20

2 RUPERT TIDESWELL
CAM
JMK
4
01:12:53

3 BEN STRATFORD
LBZ
JMK
4
01:13:34

4 JAMES DORAN
LIN
JMK
4
01:14:00 19

5 MARK BLATCHLY
NOT
VMK
4
01:14:43 18

6 DANIEL MATTHEWS
WOL
VMK
4
01:17:05 17

7 MICHAEL FITZSIMONS
MER
VMK
4
01:17:45 16

8 ANDY DORAN
LIN
VMK
4
01:18:05 15

9 ADRIAN ZAJDEL
WOL
JMK
4
01:18:29 14

10 NICOLE WELLS
LIN
SFK
4
01:19:56 13
D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HUW SINGLETON
NOT
JMK
5
01:15:00 20
P4
2 LEWIS ANDREWS
LIN
JMK
5
01:18:30 19

3 MICK NADAL
NOT
VMK
5
01:19:45 18

4 DILWYN HUGHES
WOL
VMK
5
01:20:26 17

5 TONY PERRY
VIK
VMK
5
01:20:41

6 DANIEL MARSLAND
LIN
VMK
5
01:20:56 16

7 DUNCAN JACK
PPL
VMK
5
01:21:17 15

8 DAVE HADLEY
NOT
VMK
5
01:21:29 14

9 GARY WOODHOUSE
WOL
VMK
5
01:21:44 13

10 ELIZABETH AYRES
NOT
VFK
5
01:21:48 12

11 DAVID BEST
RAF
VMK
5
01:21:54

12 LYNDA OUGHTON
NOT
VFK
5
01:22:02 11

13 OLIVER JACKSON
LIN
JMK
5
01:22:35 10

14 PAUL HAGE
4AS
VMK
5
01:22:39 9

15 ALISON CHMIEL
NOT
VFK
5
01:22:44 8

16 ABBIE FISHER
LIN
JFK
5
01:27:23 1
D?
17 RICHARD OLIVER
LIN
VMK
5
01:35:42 1
D?
JOE BIRTWISTLE
RUN
SMK
5


Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JACOB HAGE
4AS
JMK
6
01:23:53 20

2 MILLY PEPPER
LIN
JFK
6
01:24:04 19

3 JACOB MANSFIELD
4AS
JMK
7
01:24:17 18
P6
4 MIKE LAMBERT
RAF
SMK
6
01:28:31

5 LAURENCE OLIVER
LIN
VMK
6
01:34:43 1
D?

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARRISON WARDELL
LIN
JMK
7
00:35:45
P5
2 SAM DARLING
NOT
JMK
7
00:38:17 20
P6
3 DANIEL HOPKIRK
LIN
JMK
7
00:39:35 19

4 WAYNE SMITH
GLS
VMK
7
00:39:40

5 TABITHA YULL
NOR
JFK
7
00:39:50

6 EDUARDO OSORIO
VIK
SMK
7
00:40:45

7 ANDREW LOVEGROVE
HER
VMK
7
00:41:05 18

8 JACK ANDREWS
VIK
JMK
7
00:41:20

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ZAC MARSHALL
4AS
JMK
8
00:40:30 20
P7
2 MIKOLOJ KRUCZYNSKI
WOL
JMK
8
00:42:10 19

3 CONOR SIMMONS
LIN
JMK
8
00:42:35 18

4 JAMES LAMBERT
LIN
JMK
8
00:43:50 17

5 MEGAN HUGHES
WOL
JFK
8
00:45:24 16

6 FRED LOVEGROVE
HER
JMK
8
00:46:02 15

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CLAIRE LAMBERT
LIN
SFK
9
00:41:50 20
P8
2 LOUIS BRIERTON
LIN
JMK
9
00:42:05 19
P8
3 BRIAN WARDELL
LIN
VMK
9
00:42:06 18
P8
4 DANIEL SPENCER
4AS
JMK
9
00:43:47 17

5 KATH NADAL
NOT
VFK
9
00:44:50 16

6 DAVID FARLEY
LIN
VMK
9
00:45:47 15

7 DANIEL WARWICK
4AS
SMK
9
00:45:58 14

8 JULIE GRAY
4AS
VFC
9
00:48:30 13

9 LEWYS DAVIES
4AS
JMK
9
00:48:32 12

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SOPHIA FERNANDEZ
LIN
JFK
10
00:43:01 20
P9
2 OWEN HUGHES
WOL
JMK
10
00:45:55 19

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES FARLEY
LIN
JMK
U12M
00:18:11

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MILLIE HARRIS
WOL
JFK
U12F
00:15:55

2 PHOEBE DAVISON
LIN
U12F
U12F
00:16:16

3 GEMMA BEAZLEY
BSF
JFK
U12F
00:18:22

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EMILY JARVIS
LIN
JFK
U10F
10:55:54

2 LOLA SMITH
GLS
JFK
U10F
10:58:54

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GRANT ANDERSON
JONATHON FOLLAND
NOT
SOR
VMK
VMK
2
3
01:30:50 20
20

P2
2 BEN QUITTENTON
PETER QUITTENTON
LIN
LIN
JMK
SMK
2
3
01:34:03 19
19

P2
3 DAVID OLIVER
MATTHEW OLIVER
LIN
LIN
VMK
VMK
2
3
01:34:06 18
18

P2

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHELSEA BROOKES
PAUL BROOKES
GAI
GAI
SFK
VMK
4
4
01:12:50 20
20

2 ARCHIE MILES
JOHN RENNOCKS
LIN
LIN
VMK
VMK
5
4
01:12:54 19
19

3 NIGEL STEVENSON
DAVID TAYLOR
LIN
LIN
VMK
VMK
4
4
01:13:58 18
18

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAY CAMILLERI
MARCIN KRUCZYNSKI
WOL
WOL
VMK
SMK
6
5
01:15:31 20
20
P5
2 JUSTINE JENKINS
SARAH MILLEST
NOT
NOT
VFK
SFK
6
5
01:16:06 19
19
P5

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KYLE CAMPBELL
ALISTAIR HORNSBY
LIN
IND
VMK
VMK
6
6
01:13:40 20
P5
P5
2 KEVIN LACK
RAY SIMMONS
LIN
LIN
VMK
VMK
6
6
01:16:50 19
19
P5
P5
3 THEO JARRATT
KEITH HAMPTON
LIN
LIN
VMK
VMK
6
6
01:17:54 18
18

4 LAURA HEATHCOTE
ANGUS O'CONNOR
NOT
NOT
SFK
VMK
8
4
01:17:57 17
17

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATTHEW COLLIER
LUCY OLIVER
IND
LIN
SMK
JFK
5
9
00:36:48
20

2 ISABELLA FERNANDEZ
ISLA LAKING
LIN
LIN
JFK
JFK
7
7
00:36:49 19
19

3 JOE HARRISON
LOUIS HARRISON
NOT
NOT
JMK
VMK
9
6
00:37:15 18
18

4 DAVID TARBUCK
JACK WARD
WOL
WOL
VMK
SMK
7
7
00:37:28 17
17

5 FREYA WILKINSON
MOLLY WARBURTON
LIN
LIN
JFK
JFK
5
9
00:38:18 16
16

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE BANTON(1)
HELEN BRIERTON
LIN
LIN
JMK
VFK
9
9
00:46:23 20
20

Club Points

Club Points Hasler Points
Lincoln CC 234 10
Nottingham CC 227 9
Wolverhampton CC 189 8
4AS Newark 123 7
Gailey CC 40 6
Hereford CC 33 5
Soar CC 20 4
Mercia CC 16 3
Paddleplus Leicester 15 2