Jump to:

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN GALLACHER FOR JMK 3 01:54:52 20
2 JACK BROCKWAY LKR JMK 3 01:54:55 19
3 MAX SIELICKI FOR JMK 3 01:58:42 18

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 IAN HOSIE PIP SMK 4 01:02:55 20
2 Jacob Holmes GLW SMK 4 01:03:15 19
3 ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JFK 4 01:04:04 18
4 DEREK MARSHALL LKR VMK 4 01:07:31 17
5 KACPER SROKA LKR JMK 4 01:07:32 16
6 TONY THOMAS GLW JMK 4 01:09:52 15 D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEXANDER MARASA FOR JMC 5 01:05:30 20 P4
2 LIZELLE KEMP LKR VFK 5 01:08:26 19
3 MARGARET CHAPMAN KIR VFK 5 01:10:13 18
4 ALAN MACKINTOSH KIR VMK 5 01:11:04 17
5 NEIL CHALMERS KIR SMK 5 01:11:06 16
6 URSULA MACKINTOSH KIR VFK 5 01:11:12 15
7 NATASHA LAWTON GLW SFK 5 01:13:44 14
8 MICHAEL YEOMANS RAF VMK 5 01:13:49
9 KRISTINA ARMSTRONG LKR JFK 5 01:14:58 13 D?

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FREYA RANDLE LKR U16 6 01:12:13 20 P5
2 MATT FISHER LKR JMK 6 01:12:27 19 P5
3 SANDY BELL KIR VMK 6 01:16:53 18
4 LADA CECHOVA GLW SFK 6 01:17:02 17
5 BRIAN CHAPMAN KIR VMK 6 01:18:45 16 D?
6 KSYMENA SIELICKA FOR JFK 6 01:20:39 15 D?
7 TINA MISSELBROOK LKR SFK 6 01:20:57 14 D?

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 WILL STEVELY ESK JMK 7 00:40:29 20 P6
2 SAM STEVELY ESK JMK 7 00:41:39 19
3 JOSHUA FISHER LKR JMK 7 00:43:51 18
4 APRIL CHAPMAN KIR JFK 7 00:46:04 17 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AIDAN LEIPER LKR JMK 8 00:38:27 P5
2 MIKOLAJ OSMOLA GLW JMK 8 00:43:08 20 P7
3 JOSEPH PEDDIE GLW JMK 8 00:43:54 19
4 DEBI IVES KIR VFK 8 00:44:27 18
5 ALAN HENDERSON KIR VMK 8 00:44:32 17
6 NAOMI FISHER LKR JFK 8 00:46:22 16 D?
7 SONIA DEAN KIR VFK 8 00:49:41 15 D?
8 ARCHIE HERRIOT GLW JMK 8 00:50:02 14 D?

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEXANDRA CECHOVA GLW SFK 9 00:43:11 P7
2 ALICE GORDON GLW JFK 9 00:45:16 20 P8
3 LUKE TURNER GLW JMK 9 00:45:20 19 P8
4 CAMERON IVES KIR JMK 9 00:47:42 18
5 ROSS IVES KIR VMK 9 00:48:31 17
6 LIZ CAIN STR SFK 9 00:50:41 16
7 TOM WESTWATER KIR VMC 9 01:06:19 15

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN COYLE GLW JMK 10 00:48:02 20
2 SZYMON SROKA LKR JMK 10 00:48:33 19
3 ANDREW IVES KIR JMK 10 00:52:02 18

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARRIS BELL ESK JMK U12M 00:28:49
2 EVAN MILLER-KING GLW JMK U12M 00:30:09
3 RORY STRACHAN GLW JMK U12M 00:30:19
4 MAX MITCHELL LKR JMK U12M 00:31:38
5 PETER SHERRY GLW JMK U12M 00:33:09
6 FINN BARACLOUGH KIR JMK U12M 00:38:19

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ZOE HERRIOT GLW JFK U12F 00:29:08
2 GIULIA GORDON GLW JFK U12F 00:30:31

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MIKOLAJ PYRZ GLW JMK U10M 00:30:21

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ABIGAIL STRACHAN GLW JFK U10F 00:31:33

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH CLARKSTON
AIDA SHAIKH ALI
GLW
GLW
JFK
JFK
6
5
01:13:43 20
20

U12 MiniK2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RHIANNON WILLIAMS
ROBYN MCFARLANE
KIR
KIR
JFK
JFK
U12F
U12F
00:31:10

Club Points

Club Points Hasler Points
Glasgow Kayak Club 217 10
Linlithgow 208 9
Kirkcaldy CC 205 8
Forth CC 73 7
Edinburgh Schools Kayaking Association 39 6
Pinkston Panthers 20 5
Stirling CC 16 4