Jump to:

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW HASTWELL
RUN
VMK
2
01:36:19 20

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRUCE BLACKMAN
GAI
VMK
3
01:36:36

2 CHRIS DAVISON
RUN
VMK
3
01:46:52 1

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE RANDALL
TRE
SMK
4
01:10:50 20

2 OLIVER FAIRBAIRN
MAD
SMK
4
01:10:55 19

3 DAVE MCCORMACK
RUN
VMK
4
01:13:27 18
D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE BARRETT-HAGUE
RUN
SMK
5
01:13:53 19

2 RON WILLIAMS
RUN
VMK
5
01:14:55 18

3 CHANTEL CURWEN
RUN
SFK
5
01:14:56 17

4 EWAN MCDOUGAL
BPR
JMK
5
01:15:59

5 JOE BIRTWISTLE
RUN
SMK
5
01:21:54 1
D?
1 ROD STEELE
MAD
VMK
5
20
P4

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ADRIAN FISHER
MAD
VMK
6
01:18:50 20

2 HOLLY PELLING
RUN
SFK
6
01:18:51 19

3 STEPHEN WHIELDON
TRE
SMK
6
01:19:04 18

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EDDIE MACKINTOSH
MAD
JMK
7
00:37:44
P5
2 MARGARET HUYTON
MAD
VFK
7
00:42:56 20

3 NATALIE ABBOTT
MAD
VFK
7
00:43:07 19

4 MARY WHITE
MAD
VFK
7
00:43:09 18

5 RHIANN TAYLOR
DUD
SFK
8
00:49:47 1

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RORIE ARMSTRONG
MAD
SMK
8
00:43:02 20
P7
2 ANDREW LEGGATT
SHP
VMK
8
00:43:30
P7
3 MARTIN MURRAY
MAD
VMK
8
00:44:11 19

4 ALAN ARMSTRONG
MAD
VMK
8
00:44:25 18

5 CONNOR BENTLEY
DUD
JMK
8
00:46:01 17

6 JOHN SHERWEN
DUD
VMK
8
00:46:15 16

7 JESSICA SWANN
TRE
JFK
8
00:46:29 15

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN DARLINGTON
MAD
SMK
9
00:45:35 20
P8
2 FRASER KERR
MAD
VMK
9
00:47:45 19

3 FERYAL MELVILLE
MAD
SFK
9
00:48:14 18

4 CATRIN MCDOUGAL
SHP
JFK
9
00:50:18

5 DANIEL NOONAN
DUD
JMK
9
01:02:45 17

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN BENTLEY
DUD
JMK
U12M
00:19:53

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RILEY BARRETT
DUD
U10M
U10M
00:20:07

2 CHARLIE DILKES
MAD
U10M
U10M
00:21:53

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TEIGAN HARRISON
DUD
U10F
U10F
00:24:08

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN BROADHEAD
JONATHAN O'GRADY
RUN
RUN
VMK
SMK
4
1
01:31:29 20
20

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSHUA EDWARDS
STEPHEN MARNELL
RUN
RUN
SMK
VMK
4
3
01:41:24 20
20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES EDWARDS
GRAEME HAIGH
TRE
TRE
SMK
SMK
6
4
01:12:47 20
20

2 PAUL HOLMES
ALLAN HOWATSON
NOT
NOT
VMK
VMK
6
5
01:13:06

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JON COVENTRY
PAUL HEALEY
RUN
RUN
SMC
SMC
6
8
00:37:43 20
20

2 ANDREW HARGRAVES
SHERRY KAAR
TRE
MAD
SMK
JFK
6
9
00:42:50 1
1

3 KIRSTY BENTLEY
MICHELLE SANDERSON
DUD
DUD
SFK
VFK
7
7
00:42:59 1
1

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TAMMY HOLMES
FRANCESCA WHIELDON
TRE
TRE
SFK
SFK
7
9
00:49:11 20
20

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SAM BOOTH
EWAN MURRAY
MAD
MAD
JMK
JMK
U12M
9
00:46:07 20
20

2 FREYA GRIFFITHS
ANNA WILKIE
MAD
MAD
JFK
JFK
9
9
00:51:43 19
19

3 NEIL EVANS
MARK FINCH
MAD
MAD
VMC
VMC
9
9
00:55:12 18
18

Club Points

Club Points Hasler Points
Macclesfield & District CC 235 10
Runcorn CC 231 9
Trentham 134 8
Duddon CC 53 7