Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE PETERSEN
BAN
SMK
1
01:32:16 20
2 WILL SCAMMELL
ELM
SMK
1
01:32:17
3 TIMOTHY DOWDEN
NOR
JMK
2
01:32:24 P1
4 ZAC TARVER
ELM
JMK
2
01:34:02
5 BEN HAYNES
FOX
SMK
1
01:34:03 19

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EDGAR BOEHM
RDG
VMK
2
01:35:26 20
2 JAMES NEW
RDG
SMK
2
01:35:49 19
3 MATTHEW HINVES
SOU
JMK
2
01:37:59 18
4 DEAN TERRY
SOU
SMK
2
01:38:01 17
5 JAMES TREADGOLD
NBY
VMK
2
01:38:06 16
6 STEFAN SENK
RDG
VMK
2
01:38:11 15
7 DAN JONES
DEV
JMK
3
01:38:34 P2
LUCA FERRI
ELM
JMK
2
rtd

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVID GURNEY
BSF
JMK
3
01:40:16
2 JON FREEMANTLE
BAS
SMK
3
01:40:18 20
3 FREYA PETERS
RIC
JFK
3
01:40:21
4 JAMES HINVES
SOU
VMK
3
01:40:53 19
5 STEPHEN DIXON
FOX
SMK
3
01:41:43 18
6 LIZZIE POLGREEN
FOX
SFK
3
01:41:54 17
7 MARK PEARCE
LON
VMK
3
01:41:56 16
8 DUNCAN EDWARDS
RDG
SMK
3
01:42:01 15
9 HARRY VENESS
SOU
SMK
3
01:42:50 14
10 OSCAR PARTRIDGE
TRU
JMK
3
01:43:40
11 MATTHEW PICKIN
FOX
SMK
3
01:44:14 13
12 SIMON TILBURY-CLARKE
PAN
SMK
3
01:44:26 12
13 NICK HERBERT
FOX
VMK
3
01:44:32 11
14 JOANNE BATES
FOX
VFK
3
01:45:11 10
15 JACOB PARKER
SOU
JMK
3
01:45:43 9
16 SCOTT LEBLANCHE
BAD
SMK
3
01:46:11
17 ABEL PENAS
CBK
SMK
3
01:46:58
18 SAM LEE-GILL
RIC
SMK
3
01:48:31 D?
19 DAVID SACKMAN
RDG
VMK
3
01:50:18 1 D?
20 GUY PETERS
RIC
VMK
3
01:51:14 D?
21 NATASHA JONES
WEY
JFK
4
01:59:50

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FINLAY TOPHAM
RDG
JMK
4
01:04:31 20 P3
2 GARY ALEXANDER
ADS
VMK
4
01:05:26
3 TOM HOLLINS
RDG
VMK
4
01:05:36 19
4 AMBER COX
ELM
JFK
4
01:06:22
5 DANIEL GORST
SOU
JMK
4
01:06:26 18
6 CHARLIE CRAMER
SOU
JMK
4
01:07:28 17
7 ANNA RAILTON
FOX
SFK
4
01:07:32 16
8 BETHAN DAVIES
RDG
VFK
4
01:07:33 15
9 MATTHEW VILLARUEL
EAL
VMK
4
01:08:00
10 MATT CLARKE
RDG
SMK
4
01:08:01 14
11 JOSHUA BARZILAI
RIC
JMK
4
01:08:32
12 KOEN AYRAN
FOX
JMK
4
01:08:34 13
13 DENNIS STORMONT
FOX
VMK
4
01:08:45 12
14 NOAH MOXON
BAN
JMK
4
01:09:04 11
15 MAX DAVISON
BAN
VMK
4
01:09:11 10
16 ISABELLA JONES
WEY
JFK
5
01:09:14 P4
17 MICHAEL PHILLIPS
BAN
JMK
4
01:09:16 9
18 JESSIE URQUHART
BAN
JFK
4
01:10:08 8
19 OWEN BARKER
PAN
JMK
4
01:10:43 7 D?
20 SEAMUS CUMMINGS
BAN
SMK
4
01:11:03 1 D?
21 SAM BICKNELL
WEY
JMK
4
01:11:36 D?
22 PETER BARNES
RIC
VMK
4
01:12:22 D?
23 HARRY CRITCHFIELD
BAN
JMK
4
01:13:15 1 D?
24 CHARLIE ALLEN
DEV
JMK
4
01:13:38 D?
25 JERRY CONWAY
SOU
VMK
4
01:14:56 1 D?
LEO VILLARUEL
EAL
JMK
4
rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DENI PANEV
FOX
JMK
5
01:06:59 20 P4
2 SAM HILL
RDG
JMK
5
01:07:03 19 P4
3 KATHERINE WILSON
RDG
SFK
5
01:09:09 18 P4
4 HERIBERT RAMROTH
FOX
VMK
5
01:11:08 17
5 LUCIEN ADHAMI
EAL
JMK
5
01:11:26
6 CAI THOMAS
EAL
JMK
5
01:11:27
7 MICHAEL WALTER
FOX
VMK
5
01:11:33 16
8 ALEX GREENAWAY
FOX
SMK
5
01:11:46 15
9 ELENA GOLDER
FOX
VFK
5
01:12:04 14
10 CHRIS BATES
FOX
VMK
5
01:12:06 13
11 ELLY OCONNELL
RIC
SFK
5
01:12:13
12 MARK LATCHEM
BAN
SMK
5
01:12:41 12
13 HANNAH GALLAGHER
WEY
JFK
5
01:12:47
14 LIZZIE POOLE
ELM
JFK
5
01:12:57
15 MIKE PIGOTT
RIC
VMK
5
01:13:28
16 ANDREW INGPEN
RDG
VMK
5
01:13:47 11
17 PHIL MUSGRAVE
RDG
VMK
5
01:14:17 10
18 ROSA DAVISON
BAN
JFK
5
01:15:07 9
19 ADRIAN FISHER
MAD
VMK
5
01:15:46 D?
20 ALFIE BROWN
EAL
JMK
5
01:15:50 D?
21 ANTHONY SPICER
RIC
VMK
5
01:16:04 D?
22 NEIL URQUHART
BAN
VMK
5
01:17:04 8 D?
OLIVER TICKELL
FOX
VMK
5
rtd

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GABRIEL POPHAM
FOX
JMK
6
01:11:43 20 P5
2 WILLIAM LARNER
BAN
JMK
6
01:12:17 19 P5
3 DAVID PALFREY
WOK
VMK
6
01:12:41 18 P5
4 CHARLES LANGLANDS
SOU
VMK
6
01:13:20 17 P5
5 GAVIN JONES
WEY
VMK
6
01:14:21
6 DUNCAN GRAY
SOU
VMK
6
01:14:42 16
7 JULIAN GLORIA
FOX
JMK
6
01:16:34 15
8 RACHEL TEMPLE-FRY
BAN
SFK
6
01:17:23 14
9 CIAN VINE-NEALON
BAN
JMK
6
01:18:45 13
10 CHRIS JOHNSON
BAN
VMK
6
01:19:08 12
11 SIOBHAN URQUHART
BAN
VFK
6
01:21:33 11 D?
12 ZOE DYNDOR
BAN
VFK
6
01:27:48 10 D?
ELLY OCONNELL
RIC
SFK
6
rtd

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRYAN GODFREY
BAS
VMK
8
00:45:10 20 P7
2 CALUM BOYER
EAL
JMK
7
00:45:13
3 TOM FLORY
FOX
JMK
7
00:45:49 19
4 FERNANDO CORTES
RIC
SMK
8
00:46:02 P7
5 DEREK SILBY
BAN
VMK
6
00:46:04 18
6 JACK CLARK
FOX
SMK
6
00:46:05 17
7 CHRIS SMOWTON
FOX
SMK
7
00:46:08 16
8 MIKLOS SZABADVAGI
RDG
JMK
7
00:46:16 15
9 KARA TROY
ELM
JFK
7
00:46:21
10 FAYE WHITEAR
RIC
SFK
8
00:46:22 P7
11 ALEXANDER JONES
ELM
JFK
7
00:46:23
12 ANNABEL HUTCHINSON
RDG
JFK
7
00:46:26 14
13 JAMES NELSON
RDG
JMK
7
00:46:29 13
14 FLETCHER CRAMER
SOU
JMK
7
00:46:48 12
15 EMILY GORST
SOU
JFK
7
00:46:54 11
16 GRUFF THOMAS
EAL
JMK
7
00:47:04
17 SHIRAV MEDEPALLI
RIC
JMK
7
00:47:09
18 MARTINE HUISMAN
SOU
VFK
7
00:47:32 10
19 CATHERINE LONG
FOX
JFK
7
00:47:36 9
20 SAMUAL MACDONALD
RDG
JMK
7
00:47:39 8
21 ARCHIE TYACK
FOX
JMK
7
00:47:50 7 D?
22 JOSEPH ELLIS
BAN
JMK
7
00:47:54 6 D?
23 CRAIG BATTISON
BAN
SMK
7
00:48:12 5 D?
24 IRENE HILLS
BAN
VFK
7
00:51:14 1 D?
25 GEORGE SCAMMELL
WIN
VMK
7
00:52:45 1 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHARLIE BEESON
RDG
JMK
8
00:46:21 20 P7
2 WILL MADGWICK
FOX
SMK
8
00:46:29 19 P7
3 ALAN CLARK
FOX
VMK
8
00:46:32 18 P7
4 ETHAN TRUETT
ELM
JMK
8
00:46:40 P7
5 NEIL GODWIN
FOX
VMK
8
00:46:41 17 P7
6 TREVOR MILLS
RDG
VMK
8
00:46:45 16 P7
7 ANDREW MCDONALD
RAF
SMK
8
00:46:49 P7
8 MIKLOS SZABADVAGI
RDG
VMK
8
00:47:03 15 P7
9 TONY GALLAGHER
BAS
VMK
8
00:47:09 14 P7
10 JULIA MASLOVA
RIC
SFK
8
00:48:22
11 SIMON LIDDIARD
FOX
VMK
8
00:48:28 13
12 PETER GORST
SOU
VMK
8
00:49:25 12
13 JANE LAMB
SOU
VFK
8
00:49:26 11
14 NAHUEL SALUZZIO
RIC
SMK
9
00:49:30 P8
15 NATHANIEL LAMB
SOU
JMK
8
00:49:35 10
16 SARJAK GAJJAR
EAL
SMK
8
00:50:20
17 CEREDIG THOMAS
EAL
VMK
8
00:50:59 D
18 JULIETTE KITTERHING
ELM
JFK
8
00:51:13 D
19 DEAN HENDERSON
RDG
VMK
8
00:52:28 9 D
20 GEORGE MELBOURNE
BAN
JMK
8
00:53:55 8 D

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES BOGGIS
BAN
SMK
9
00:48:50 20 P8
2 NICK WRIGHT
RDG
VMK
9
00:49:55 19
3 PHOEBE BATTISON
BAN
SFK
9
00:50:23 18
4 JAMES BANFIELD
ELM
JMK
9
00:50:37
5 DAN BLACKLEDGE
FOX
JMK
9
00:51:16 17
6 TRISHAN BHOOLA
RIC
JMK
9
00:51:24
7 RUTH STACEY
PAN
SFK
9
00:53:40 16
8 HAZEL BARKER
PAN
VFK
9
00:53:52 15
9 DAVE LONG
FOX
VMK
9
00:54:07 14
10 JAMES LYNN
BAN
JMK
9
00:54:42 13
11 AIDAN TEEUWEN
LON
JMK
U12M
00:54:52 12
12 DAWN ADHAMI
EAL
VFK
9
00:56:29
13 SUZIE GANNON
ELM
SFK
9
00:56:42
14 NIAMH MCCONNELL
EAL
JFK
9
00:59:01
15 TOM OWEN
RDG
SMK
9
01:00:16 11
16 CHRISTINE PLANT
EAL
VFK
9
01:01:22
17 ZVI BARZILAI
RIC
VMK
9
01:02:26
SEAN AGHA
BAS


rtd

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAISIE BALL
DEV
JFK
9
00:51:39
2 TIA BAJPAI
RDG
JFK
10
00:52:59 20
3 JENSEN MACNAB
PAN
JMK
U12M
00:55:23 19
4 TESS HAYTER
LON
JFK
U12F
00:59:33 18
5 ODETTE FOLEY
LON
JMK
U12F
00:59:42 17

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DYLAN MARTIN
WYC
JMK
U10M
00:23:17
2 PETER WYLIE
SOU
JMK
U12M
00:26:04

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JENNA TOPHAM
RDG
JFK
U12F
00:26:02
2 OLIVIA VILLARUEL
EAL
JFK
U12F
00:30:00

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CONNOR MCCONNELL
EAL
JMK
U10M
00:26:37
2 CONRAD PACKER
RDG
JMK
U10M
00:29:49
3 SEAN MCCONNELL
EAL
JMK
U10M
00:30:43
4 DOM HILL
RDG
JMK
U10M
00:36:27

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHARLOTTE SANSUM
IND
JFK
U10
00:28:42
2 ELOISE LAMB
SOU
JFK
U10F
00:29:01
3 RUTH SHEPHARD
RDG
JFK
U10F
00:29:18
4 KAELYN THOMSON-HOOK
EAL
JFK
U10F
00:34:54

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARRY FREELAND
JEREMY FREELAND
FOX
FOX
JMK
VMK
3
2
01:31:08 20
20
P2
2 ROBERT JEFFERIES
GEORGE URQUHART
BAN
BAN
SMK
JMK
2
3
01:32:40 19
19

3 DAMON GRIMSEY
DANIEL MILLER
SOU
SOU
VMK
SMK
3
2
01:41:10 1
1

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE ENOCH
MATT ENOCH
NOT
NOT
JMK
VMK
5
2
01:32:42 P1
2 ROBIN AVERY
JERRY HAYCOCK
BAN
BAN
VMK
VMK
3
3
01:37:58 20
20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DANIEL DRISKEL
PHILIP LEVKOVSKYY
EAL
EAL
VMK
JMK
4
5
None P4
2 KEVIN HIPKINS
SOPHIE MITCHELL
LON
LON
VMK
SFK
4
5
01:05:10 20
20

3 JONATHAN FENWICK
MIKE TAYLOR
LON
LON
VMK
VMK
4
5
01:05:21 19
19

TOBY BETTS
GEORGIA BOONHAM
RDG
RDG
JMK
JFK
4
4
rtd

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PETER CHANNON
CHLOE DOBBS
RIC
RIC
VMK
SFK
4
6
01:05:20
2 MOLLIE BALL
MATILDA ENOCH
DEV
NOT
JFK
5
01:05:21
3 NIGEL FRANKLAND
ERIKA HUTCHINSON
RDG
RDG
VMK
VFK
4
6
01:05:44 20
20

4 NICK BARNETT
PETER ROTHERY
FOX
FOX
VMK
VMK
5
5
01:05:48 19
19

5 CHRIS BOONHAM
ANTHONY HILL
RDG
RDG
VMK
VMK
5
5
01:05:53 18
18

6 JESSICA LONG
SOPHIE LONG
FOX
FOX
SFK
SFK
5
5
01:05:55 17
17

7 ANNA EDMOND-SEAL
BOB EDMOND-SEAL
FOX
FOX
VFK
VMK
6
4
01:06:29 16
16

8 MAX HENDERSON
ANNETTE PETERS
RIC
RIC
JMK
VFK
4
6
01:06:40
9 RACHEL NELSON
THOMAS PERKINS
RDG
RDG
JFK
JMK
7
4
01:07:05 15
15

10 SIMON HANGER
JULIE WOOD
BAN
BAN
VMK
VFK
5
5
01:07:13 14
14

11 SARAH FRANCIS
STEVEN MCCLUSKEY
BAS
PAN
VFK
VMK
6
5
01:07:17 13
13

12 STEWART CHIPPINGTON
IAN ROBSON
LON
LON
SMK
VMK
5
5
01:07:32 12
12

13 ALEX BATTISON
CHRIS BLACKER
BAN
SOU
SMC
SMC
5
5
01:18:09 1
1

14 GAVIN LUKE
CAROLINE WALKER
PAN
PAN
VMK
VFK
5
5
01:18:47 1
1

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DIMITRIOS KARANASIOS
ADAM NOWAK
RIC
RIC
SMK
VMK
6
7
01:07:30 P5
2 POPPY GILBERT-JOHNS
BETH PERRY
SOU
SOU
JFK
JFK
6
6
01:08:55 20
20
P5
3 NATHAN BETTS
STUART HUTCHINSON
RDG
RDG
VMK
VMK
7
5
01:09:39 19
19

4 JAMES BAMFORTH
PETER WALKER
PAN
PAN
VMC
VMC
6
6
01:10:22 18
18

5 MIRIAM GRAHAM
SEUMAS MUNRO
RDG
RDG
VFK
VMK
6
6
01:11:55 17
17

6 RIA CHIPPINGTON
GEORGIA FENWICK
LON
LON
JFK
JFK
6
6
01:15:10 1
1

JULIAN KNIGHT
DAVID WATERS
FOX
FOX
VMK
VMK
6
7
rtd

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HOLLIE JACKSON
CHARLIE DICKSON
FOX
FOX
JFK
JFK
8
8
00:41:52 20
20
P6
2 MALCOLM FILLINGHAM
LIZZIE DAVIS
WOK
WOK
VMK
JFK
7
9
00:42:30 19
19
P7
3 CHRISTINE PETERSEN
SIMON PETERSEN
BAN
BAN
VFK
VMK
7
7
00:42:47 18
18

4 MALCOLM GILKS
PAUL SMITH
BAN
BAN
VMK
VMK
7
7
00:45:02 17
17

5 NIKKI JACOBY
LORRAINE SLADE
RDG
RDG
VFK
VFK
7
7
00:45:16 16
16

6 NICOLA MULLER
ROBYN WEBB
BAN
BAN
VFK
SFK
7
7
00:46:29 1
1

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 COLETTE JOHNSON
RORY CRONIN
BAN
IND
VFK
JMK
7
9
00:45:11 20 P8
2 CLAIRE STREET
KARIN RYDERMAN
RIC
RIC
SFK
VFK
9
8
00:46:07 P8
3 TRACY RAVEN
TAMSYN STANTON
LON
LON
VFK
VFK
7
9
00:48:35 19
19

4 STEPHEN HIGHAM
DEBBIE HUNT
BAN
BAN
VMK
VFK
8
8
00:48:44 18
18

5 ALEX FLOCKHART
UNA PICKLES
RIC
RIC
SMK
VFK
7
9
00:49:28
6 SUE CLARK
BECCI MORRIS
FOX
FOX
VFK
VFK
8
8
00:49:32 17
17

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FIONA SINGLETON
DEBBIE HUNTER
FOX
FOX
VFK
VFK
9
9
00:47:23 20
20

2 ALEX RAVEN
JACK RAVEN
LON
LON
JMK
JMK
U10M
U10M
00:49:26 19
19

3 ISABELLE LONG
EMILIA BERKANI
FOX
FOX
JFK
JFK
9
9
00:52:21 18
18

U12 MiniK2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAISIE BALL
JENNA TOPHAM
DEV
RDG
JFK
JFK
9
U10F
00:24:00
2 CHARLOTTE SANSUM
ELOISE LAMB
IND
SOU
JFK
JFK
U10
U10F
00:25:20

U10 MiniK2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALICE BEESON
RUTH SHEPHARD
RDG
RDG
JFK
JFK
U10F
U10F
00:24:32
2 CONNOR MCCONNELL
SEAN MCCONNELL
EAL
EAL
JMK
JMK
U10M
U10M
00:27:13

Club Points

Club Points Hasler Points
Falcon CC 236 10
Reading CC 234 9
Banbury & District 229 8
Longridge CC 217 7
Southampton CC 200 6
Pangbourne CC 120 5
Basingstoke CC 67 4
Wokingham CC 56 3
Newbury CC 16 2
Windsor CC 1 1