Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES RUSSELL
CLM
SMK
1
01:17:55

2 DANIEL JOHNSON
CLM
SMK
1
01:20:04

3 TOM LUSTY
SOL
SMK
1
01:20:31 20

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES BUTLER
NOT
VMK
2
01:25:24 20

2 JONATHON FOLLAND
SOR
VMK
2
01:25:25 19

3 JAMES BLOCK
IND
VMK
2
01:28:39

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMIE CHRISTIE
SOR
VMK
3
01:31:40 20

2 SAM CRIBBETT
RLS
JMK
3
01:31:42 19

3 CAMERON BANNATYNE
NOT
JMK
3
01:32:51 18

4 MARTIN RINVOLUCRI
NOT
VMK
3
01:34:18 17

5 DAVID BELBIN
NOT
VMK
3
01:36:07 16

6 BEN GRIFFIN
RLS
JMK
3
01:36:41 15

7 ROBERT ARIES
RLS
JMK
3
01:38:01 14

BRUCE BLACKMAN
GAI
VMK
3


Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LUCY GUEST
NOT
JFK
4
00:59:08 20

2 CHRIS CARTER
NOT
VMK
4
00:59:56 19

3 NORMAN MASON
NOT
VMK
4
01:00:32 18

4 ADRIAN ZAJDEL
WOL
JMK
4
01:01:25 17

5 IMRE KUCSKA
NOT
SMK
4
01:08:37 1
D?
6 NICOLE WELLS
LIN
SFK
4
01:09:02 1
D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KIT GRIFFIN
RLS
JMK
5
01:01:29 20
P4
2 EMILY BARRETT
RLS
JFK
5
01:02:27 19

3 TONY BATES
BPR
VMK
5
01:03:53 18

4 DILWYN HUGHES
WOL
VMK
5
01:04:28 17

5 DUNCAN JACK
PPL
VMK
5
01:05:15 16

6 JOHN CLIVE
GAI
VMK
5
01:05:38 15

7 MICHELLE BUTLER
NOT
VFK
5
01:05:43 14

8 DAVE HADLEY
NOT
VMK
5
01:05:57 13

9 MADISON COOKE
GAI
JFK
5
01:06:36 12

10 SIMON ESKRIETT
GAI
VMK
5
01:07:18 11
D?
11 MOLLY COOKE
GAI
JFK
5
01:07:48 10
D?
12 PAUL HAGE
4AS
VMK
5
01:07:53 9
D?
BILL LAWRENSON
BPR
VMK
5


Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EWAN MCDOUGAL
BPR
SMK
6
01:05:53 20
P5
2 CAMERON DAWSON-DYMOND
GAI
JMK
6
01:06:14 19

3 MILLY PEPPER
LIN
JFK
6
01:07:00 18

GARETH FERGUSSON
GAI
VMK
6


Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARRY ALLEN
SOL
SMK
7
00:31:04 20
P6
2 ELINOR KEIL
RLS
JFK
7
00:31:18 19
P6
3 IAN RADCLIFFE
NOT
VMK
7
00:32:42 18

4 JOHN STONER
BRK
VMK
7
00:32:59 17

5 JANET HARRIS
RLS
VFK
7
00:33:25 16

6 MOLLY SANDERCOCK
BRK
JFK
7
00:34:56 15
D?
7 ZARA MONTGOMERY
BRK
JFK
7
00:35:04 14
D?
8 ANDREW LOVEGROVE
HER
VMK
7
00:40:55 1
D?
OLIVIA LILLIS-BROOKS
RLS
JFK
7


ISLA LAKING
LIN
JFK
7


Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FRED LOVEGROVE
HER
JMK
8
00:32:50 20
P7
2 DAN HALL
WOL
VMK
8
00:34:26 19

3 SEAN HINSLEY
WOL
VMK
8
00:34:40 18

4 LOUIS BRIERTON
LIN
JMK
8
00:35:18 17

5 CONOR SIMMONS
LIN
JMK
8
00:35:49 16

6 MEGAN HUGHES
WOL
JFK
8
00:37:08 15

7 TOBY WEEKS
RLS
JMK
8
00:40:00 1

8 LINDSEY LACK
LIN
VFK
8
00:42:08 1

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAN KELLY
BRK
JMK
9
00:35:41 20
P8
2 LUCY TRISTRAM
RLS
JFK
9
00:35:51 19
P8
3 JOSH GRIFFIN
RLS
JMK
9
00:35:57 18
P8
4 GEMMA BLOCK
SCC
JFK
9
00:36:07

5 SOPHIA FERNANDEZ
LIN
JFK
9
00:36:49 17

6 DANIEL SPENCER
4AS
JMK
9
00:37:44 16

7 DANIEL WARWICK
4AS
SMK
9
00:38:48 15

8 CHRISTOPHER HORTON
GAI
JMK
9
00:39:06 14

9 JULIE GRAY
4AS
VFC
9
00:39:12 13

10 FRANK GRIFFIN
BRK
JMK
9
00:39:32 12

11 ETHAN FLETCHER
BRK
JMK
9
00:39:34 11

12 TARA CHETTLE
4AS
SFK
9
00:44:19 10

13 JOSH WIDDOWSON
BRK
JMK
9
00:47:13 9

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MILLIE HARRIS
WOL
JFK
10
00:36:44 20

2 OWEN HUGHES
WOL
JMK
10
00:36:53 19

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 OLIVER HAWKINS
BRK


00:19:16

2 ARION SINGH
SOL
JMK
U12M
00:20:54

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PHOEBE DAVISON
LIN
JFK
U12F
00:16:34

2 ERIN TELOW
RLS
U12F
U12F
00:19:48

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ESKRIETT
GAI
JMK
U10M
00:16:13

2 ZAYAN BARKER
RLS
U10M
U10M
00:16:14

3 GEORGE CONNOLLY
GAI
JMK
U10
00:17:14

4 THEO HALL
WOL
JMK
U10M
00:18:08

5 OLIVER REED
RLS
U10M
U10M
00:18:20

6 OLIVER SMITH
RLS


00:19:38

7 SHAYNE DAWSON
GAI
JMK
U10M
00:21:53

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TRISTRAM
RLS
JFK
U10F
00:17:07

2 EMILY JARVIS
LIN
JFK
U10F
00:17:10

3 AMELIE LEFFLER
BUR
JFK
U10F
00:20:08

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HAYDYN COOKE-BAYLEY
ROSS ORME
GAI
ANK
JMK
SMK
3
1
01:27:06 20
20

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DUNCAN OUGHTON
LYNDA OUGHTON
NOT
NOT
VMK
VFK
3
5
01:38:59 20
20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHELSEA BROOKES
PAUL BROOKES
GAI
GAI
SFK
VMK
4
4
00:58:33 20
20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVID BEST
KYLE CAMPBELL
RAF
LIN
VMK
VMK
5
5
00:59:04
20

2 LEWIS ANDREWS
OLIVER JACKSON
LIN
LIN
VMK
JMK
5
5
01:00:26 19
19

3 JAY CAMILLERI
MARCIN KRUCZYNSKI
WOL
WOL
VMK
SMK
5
5
01:01:32 18
18

4 KEVIN LACK
RAY SIMMONS
LIN
LIN
VMK
VMK
5
5
01:03:07 17
17

5 ROB KIRBY
GARY WOODHOUSE
WOL
WOL
VMK
VMK
6
5
01:03:27 16
16

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JON TARRANT
SOPHIE LILLIS-BROOKS
RLS
RLS
SMK
JFK
5
8
01:03:25 20
20

P7
2 ATTILA HERBENT
DAWN MUSSELL
RLS
RLS
VMK
VFK
5
7
01:03:47 19
19

3 KERRY CHRISTIE
EMMA CHRISTIE
BRK
BRK
JFK
JFK
6
6
01:03:57 18
18

4 CONRAD ELLIOTT
MELISSA LEFFLER
SOL
SOL
VMK
VFK
6
6
01:07:09 17
17

5 JACOB MANSFIELD
ZAC MARSHALL
4AS
4AS
JMK
JMK
6
7
01:08:20 16
16

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JENNIFER WARREN
LLINOS OWEN
RLS
RLS

7
7
00:31:45 20
20

2 DAVID TARBUCK
JACK WARD
WOL
WOL
VMK
SMK
7
7
00:32:58 19
19

3 JULIA LAWLEY
PETER LEFFLER
SOL
SOL
VFK
VMK
7
7
00:33:59 18
18

DAVE BARNES
KATE JINKS
BPR
BPR
VMK
VFK
7
7


Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RUBY HALL
MIKOLOJ KRUCZYNSKI
WOL
WOL
JFK
JMK
8
8
00:31:52 20
20
P7
P7
2 TOM GIDDENS
ELLIE LAWLEY
SOL
SOL
JMK
JFK
10
7
00:37:30 1
1

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARK MONGER
PHIL FELL

SMK
SMK
9
9
00:31:36
P7
P7
2 WILL CRIBBETT
JAMES SIRRELL
RLS
RLS
JMK
JMK
U10M
U12M
00:33:22 20
20
P8
P8
3 MICHAEL DACOMBE
ANDREW DACOMBE
SOL
SOL
JMC
VMC
9
9
00:36:05 19
19

4 KATH NADAL
MICK NADAL
NOT
NOT
VFC
VMC
9
9
00:37:55 18
18

5 HOWARD BLACKMAN
IAN GREIG
BPR
BPR
VMC
VMC
9
9
00:38:40 17
17

6 RHYS BEDDOE
TONY DELVE

SMK
SMK
9
9
00:40:00

Club Points

Club Points Hasler Points
Royal Leamington Spa CC 235 10
Wolverhampton CC 224 9
Nottingham CC 222 8
Lincoln CC 162 7
Solihull 150 6
Gailey CC 141 5
Break Out CC 134 4
4AS Newark 95 3
Burton Phoenix Racers 72 2
Soar CC 39 1
Hereford CC 21 1
Anker Valley CC 20 1
Paddleplus Leicester 16 1