Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES RUSSELL CLM SMK 1 01:17:55
2 DANIEL JOHNSON CLM SMK 1 01:20:04
3 TOM LUSTY SOL SMK 1 01:20:31 20

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES BUTLER NOT VMK 2 01:25:24 20
2 JONATHON FOLLAND SOR VMK 2 01:25:25 19
3 JAMES BLOCK IND VMK 2 01:28:39

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMIE CHRISTIE SOR VMK 3 01:31:40 20
2 SAM CRIBBETT RLS JMK 3 01:31:42 19
3 CAMERON BANNATYNE NOT JMK 3 01:32:51 18
4 MARTIN RINVOLUCRI NOT VMK 3 01:34:18 17
5 DAVID BELBIN NOT VMK 3 01:36:07 16
6 BEN GRIFFIN RLS JMK 3 01:36:41 15
7 ROBERT ARIES RLS JMK 3 01:38:01 14
BRUCE BLACKMAN GAI VMK 3

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LUCY GUEST NOT JFK 4 00:59:08 20
2 CHRIS CARTER NOT VMK 4 00:59:56 19
3 NORMAN MASON NOT VMK 4 01:00:32 18
4 ADRIAN ZAJDEL WOL JMK 4 01:01:25 17
5 IMRE KUCSKA NOT SMK 4 01:08:37 1 D?
6 NICOLE WELLS LIN SFK 4 01:09:02 1 D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KIT GRIFFIN RLS JMK 5 01:01:29 20 P4
2 EMILY BARRETT RLS JFK 5 01:02:27 19
3 TONY BATES BPR VMK 5 01:03:53 18
4 DILWYN HUGHES WOL VMK 5 01:04:28 17
5 DUNCAN JACK PPL VMK 5 01:05:15 16
6 JOHN CLIVE GAI VMK 5 01:05:38 15
7 MICHELLE BUTLER NOT VFK 5 01:05:43 14
8 DAVE HADLEY NOT VMK 5 01:05:57 13
9 MADISON COOKE GAI JFK 5 01:06:36 12
10 SIMON ESKRIETT GAI VMK 5 01:07:18 11 D?
11 MOLLY COOKE GAI JFK 5 01:07:48 10 D?
12 PAUL HAGE 4AS VMK 5 01:07:53 9 D?
BILL LAWRENSON BPR VMK 5

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EWAN MCDOUGAL BPR SMK 6 01:05:53 20 P5
2 CAMERON DAWSON-DYMOND GAI JMK 6 01:06:14 19
3 MILLY PEPPER LIN JFK 6 01:07:00 18
GARETH FERGUSSON GAI VMK 6

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARRY ALLEN SOL SMK 7 00:31:04 20 P6
2 ELINOR KEIL RLS JFK 7 00:31:18 19 P6
3 IAN RADCLIFFE NOT VMK 7 00:32:42 18
4 JOHN STONER BRK VMK 7 00:32:59 17
5 JANET HARRIS RLS VFK 7 00:33:25 16
6 MOLLY SANDERCOCK BRK JFK 7 00:34:56 15 D?
7 ZARA MONTGOMERY BRK JFK 7 00:35:04 14 D?
8 ANDREW LOVEGROVE HER VMK 7 00:40:55 1 D?
OLIVIA LILLIS-BROOKS RLS JFK 7
ISLA LAKING LIN JFK 7

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 FRED LOVEGROVE HER JMK 8 00:32:50 20 P7
2 DAN HALL WOL VMK 8 00:34:26 19
3 SEAN HINSLEY WOL VMK 8 00:34:40 18
4 LOUIS BRIERTON LIN JMK 8 00:35:18 17
5 CONOR SIMMONS LIN JMK 8 00:35:49 16
6 MEGAN HUGHES WOL JFK 8 00:37:08 15
7 TOBY WEEKS RLS JMK 8 00:40:00 1
8 LINDSEY LACK LIN VFK 8 00:42:08 1

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAN KELLY BRK JMK 9 00:35:41 20 P8
2 LUCY TRISTRAM RLS JFK 9 00:35:51 19 P8
3 JOSH GRIFFIN RLS JMK 9 00:35:57 18 P8
4 GEMMA BLOCK SCC JFK 9 00:36:07
5 SOPHIA FERNANDEZ LIN JFK 9 00:36:49 17
6 DANIEL SPENCER 4AS JMK 9 00:37:44 16
7 DANIEL WARWICK 4AS SMK 9 00:38:48 15
8 CHRISTOPHER HORTON GAI JMK 9 00:39:06 14
9 JULIE GRAY 4AS VFC 9 00:39:12 13
10 FRANK GRIFFIN BRK JMK 9 00:39:32 12
11 ETHAN FLETCHER BRK JMK 9 00:39:34 11
12 TARA CHETTLE 4AS SFK 9 00:44:19 10
13 JOSH WIDDOWSON BRK JMK 9 00:47:13 9

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MILLIE HARRIS WOL JFK 10 00:36:44 20
2 OWEN HUGHES WOL JMK 10 00:36:53 19

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 OLIVER HAWKINS BRK 00:19:16
2 ARION SINGH SOL JMK U12M 00:20:54

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PHOEBE DAVISON LIN JFK U12F 00:16:34
2 ERIN TELOW RLS U12F U12F 00:19:48

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ESKRIETT GAI JMK U10M 00:16:13
2 ZAYAN BARKER RLS U10M U10M 00:16:14
3 GEORGE CONNOLLY GAI JMK U10 00:17:14
4 THEO HALL WOL JMK U10M 00:18:08
5 OLIVER REED RLS U10M U10M 00:18:20
6 OLIVER SMITH RLS 00:19:38
7 SHAYNE DAWSON GAI JMK U10M 00:21:53

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TRISTRAM RLS JFK U10F 00:17:07
2 EMILY JARVIS LIN JFK U10F 00:17:10
3 AMELIE LEFFLER BUR JFK U10F 00:20:08

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HAYDYN COOKE-BAYLEY
ROSS ORME
GAI
ANK
JMK
SMK
3
1
01:27:06 20
20

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DUNCAN OUGHTON
LYNDA OUGHTON
NOT
NOT
VMK
VFK
3
5
01:38:59 20
20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHELSEA BROOKES
PAUL BROOKES
GAI
GAI
SFK
VMK
4
4
00:58:33 20
20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVID BEST
KYLE CAMPBELL
RAF
LIN
VMK
VMK
5
5
00:59:04
20

2 OLIVER JACKSON
LEWIS ANDREWS
LIN
LIN
JMK
VMK
5
5
01:00:26 19
19

3 JAY CAMILLERI
MARCIN KRUCZYNSKI
WOL
WOL
VMK
SMK
5
5
01:01:32 18
18

4 KEVIN LACK
RAY SIMMONS
LIN
LIN
VMK
VMK
5
5
01:03:07 17
17

5 ROB KIRBY
GARY WOODHOUSE
WOL
WOL
VMK
VMK
6
5
01:03:27 16
16

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JON TARRANT
SOPHIE LILLIS-BROOKS
RLS
RLS
SMK
JFK
5
8
01:03:25 20
20

P7
2 ATTILA HERBENT
DAWN MUSSELL
RLS
RLS
VMK
VFK
5
7
01:03:47 19
19

3 KERRY CHRISTIE
EMMA CHRISTIE
BRK
BRK
JFK
JFK
6
6
01:03:57 18
18

4 CONRAD ELLIOTT
MELISSA LEFFLER
SOL
SOL
VMK
VFK
6
6
01:07:09 17
17

5 JACOB MANSFIELD
ZAC MARSHALL
4AS
4AS
JMK
JMK
6
7
01:08:20 16
16

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JENNIFER WARREN
LLINOS OWEN
RLS
RLS

7
7
00:31:45 20
20

2 JACK WARD
DAVID TARBUCK
WOL
WOL
SMK
VMK
7
7
00:32:58 19
19

3 JULIA LAWLEY
PETER LEFFLER
SOL
SOL
VFK
VMK
7
7
00:33:59 18
18

KATE JINKS
DAVE BARNES
BPR
BPR
VFK
VMK
7
7


Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RUBY HALL
MIKOLOJ KRUCZYNSKI
WOL
WOL
JFK
JMK
8
8
00:31:52 20
20
P7
P7
2 TOM GIDDENS
ELLIE LAWLEY
SOL
SOL
JMK
JFK
10
7
00:37:30 1
1

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARK MONGER
PHIL FELL

SMK
SMK
9
9
00:31:36
P7
P7
2 WILL CRIBBETT
JAMES SIRRELL
RLS
RLS
JMK
JMK
U10M
U12M
00:33:22 20
20
P8
P8
3 MICHAEL DACOMBE
ANDREW DACOMBE
SOL
SOL
JMC
VMC
9
9
00:36:05 19
19

4 KATH NADAL
MICK NADAL
NOT
NOT
VFC
VMC
9
9
00:37:55 18
18

5 HOWARD BLACKMAN
IAN GREIG
BPR
BPR
VMC
VMC
9
9
00:38:40 17
17

6 RHYS BEDDOE
TONY DELVE

SMK
SMK
9
9
00:40:00

Club Points

Club Points Hasler Points
Royal Leamington Spa CC 235 10
Wolverhampton CC 224 9
Nottingham CC 222 8
Lincoln CC 162 7
Solihull 150 6
Gailey CC 141 5
Break Out CC 134 4
4AS Newark 95 3
Burton Phoenix Racers 72 2
Soar CC 39 1
Hereford CC 21 1
Anker Valley CC 20 1
Paddleplus Leicester 16 1