Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEX MCINTYRE
CLM
SMK
1
01:35:21
2 LEWIS DUFFIELD
CLM
SMK
1
01:35:22
3 PHILIP THOROGOOD
ELM
SMK
1
01:36:56 20
4 EDWARD RUTHERFORD
ELM
SMK
1
01:37:57 19 D?

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ZAK BENSTEAD
ELM
JMK
2
01:37:35 20
2 GLENN THOROGOOD
ELM
SMK
2
01:37:46 19
3 WILLIAM STROUD
CLM
SMK
2
01:40:40
4 JAMES WALKINTON
CLM
SMK
2
01:42:02
5 JARED HUMPHRIES
TON
SMK
2
01:42:04 18
6 DYSON PENDLE
NOR
VMK
2
01:44:11
7 DAVID GURNEY
CLM
JMK
2
01:44:27
8 TIM HUMPHRIES
ROY
SMK
2
01:47:20

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DEAN TERRY
ROY
SMK
3
01:43:05 20
2 HARRY LEAR
ROY
JMK
3
01:43:16 19
3 SAM SWAN
WEY
JMK
3
01:43:34 18
4 ROWAN BOWERS
ELM
JMK
3
01:45:06 17
5 SAM DAUNCEY
WEY
JMK
3
01:45:12 16
6 DANIEL PRICE
WEY
JMK
3
01:45:13 15
7 PAUL BREAR
CAM
SMK
3
01:45:25
8 ALMIR BALLA
BAD
VMK
3
01:50:26
FREYA PETERS
RIC
JFK
3
rtd

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ROLAND LUCAS
RIC
VMK
4
01:08:50 20 P3
2 DOUGLAS MAURI
BAD
SMK
4
01:10:45
3 PHIL CARTER
ROY
SMK
4
01:10:52 19
4 NICHOLAS JOHNSON
TON
VMK
4
01:10:58 18
5 JOSHUA BARZILAI
RIC
JMK
4
01:10:59 17
6 DOMINIC ASHFORD
TON
VMK
4
01:11:32 16
7 LIAM WALSH
TON
VMK
4
01:14:28 15
8 ROBERT MOLNAR
MAI
VMK
4
01:14:55 14
9 JASON HOWELL
TON
SMK
4
01:15:08 13
10 BEN RADFORD
WEY
JMK
4
01:16:13 1
11 COLIN WEST
WEY
VMK
4
01:17:02 1
12 NICOLE PRENDEVILLE
RIC
VFK
4
01:17:34 1 D?
13 PETER BARNES
RIC
VMK
4
01:17:38 1 D?
14 ZARA BOWERS
ELM
JFK
4
01:19:05 1 D?
15 LAUREN AVERY
CLM
SFK
4
01:19:46 D?
16 GUY PETERS
RIC
VMK
4
01:19:54 1 D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RICHARD HAYMAN-JOYCE
WEY
VMK
5
01:14:15 20 P4
2 BRUCE PRICE
ELM
VMK
5
01:16:44 19
3 NERYS HALL
WEY
JFK
5
01:16:45 18
4 TOM KELLY
TON
SMK
5
01:16:47 17
5 BORIS MAVRA
RIC
VMK
5
01:17:05 16
6 LIZZIE POOLE
ELM
JFK
5
01:17:50 15
7 PAUL THOMPSON
WEY
VMK
5
01:18:50 14
8 STEVE ROWE
MAI
VMK
5
01:18:52 13
9 CHLOE DOBBS
RIC
SFK
5
01:19:23 12
10 PAUL COOPER
TON
VMK
5
01:19:48 11
11 RICHARD WOODRUFF
TON
SMK
5
01:21:24 10
12 BRYN PRICE
MAI
VMK
5
01:21:54 9
13 JAMES KITTERHING
ELM
JMK
5
01:27:16 8 D?

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ISTVAN VELENSZKI
CAM
SMK
6
01:15:54 P4
2 EVA-MARIA GRIESBAUER
RIC
SFK
6
01:20:42 20 P5
3 DAVID HAYMAN-JOYCE
WEY
JMK
6
01:21:28 19
4 NEIL THOM
WEY
SMK
6
01:21:37 18
5 TIM PITT
ROY
VMK
6
01:21:38 17
6 JOFF HAYES
IPS
VMK
6
01:22:28
7 RUBY BENSTEAD
ELM
JFK
6
01:22:37 16
8 CHRISTOPHER BUSH
WEY
VMK
6
01:22:51 15
9 FELIX SHETTY
WEY
JMK
6
01:25:26 14
10 JAMES ROSS
ELM
JMK
6
01:25:54 13
11 SARAH FRANCIS
BAS
VFK
6
01:27:11 D?
12 ELIZABETH BURTENSHAW
WEY
SFK
6
01:27:23 12 D?
13 ISABELLA KING
RIC
JFK
6
01:30:29 11 D?
14 TONY GALLAGHER
BAS
VMK
7
01:31:07

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARVEY HAMMOND
CLM
JMK
7
00:45:53
2 ANDY ROBARTS
RIC
SMK
7
00:45:56 20
3 HEIN PRETORIUS
TON
VMK
7
00:46:04 19
4 FLYNN HOLT
ROY
JMK
7
00:46:31 18
5 ALEX FLOCKHART
RIC
SMK
7
00:48:36 17 D?
6 CLIVE GILBY
TON
SMK
7
00:48:57 16 D?
7 TRACY AVERY
CLM
SFK
7
00:51:55 D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HARVEY GRANT
RIC
JMK
8
00:44:00 P6
2 OLIVER LOVEDAY
TON
VMK
8
00:45:36 20 P7
3 HANNAH PECK
RIC
VFK
8
00:46:19 19 P7
4 GRAHAM COWPER
WEY
VMK
8
00:48:35 18
5 GARETH KING
RIC
VMK
8
00:49:33 17
6 KASIA DAWIDOWICZ
TON
SFK
8
00:50:38 16
7 JAMES BANFIELD
ELM
JMK
8
00:50:52 15
8 ROB PASSMORE
TON
VMC
8
00:51:57 14
9 KEITH HOLT
ROY
SMK
8
01:01:10 13

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HAYDEN SOMMER
TON
VMK
9
00:47:15 P7
2 LOUIS PRETORIUS
TON
JMK
9
00:48:47 20 P8
3 TERESA TRIVISONNO
RIC
VFK
9
00:48:56 19 P8
4 CAMERON ALLAN
WEY
JMK
9
00:49:28 18 P8
5 SUZIE GANNON
ELM
SFK
9
00:49:43 17 P8
6 PAUL LANE
TON
VMK
9
00:49:51 16 P8
7 LOUIS BARZILAI
RIC
JMK
9
00:49:51 15 P8
8 CATHERINE PARKE
RIC
VFK
9
00:50:56 14
9 ARCHIE SARGENT
MAI
JMK
9
00:51:33 13
10 AMANDA HUNT
ROY
SFK
9
00:52:20 12
11 HENRY PITT
ROY
JMK
9
00:52:23 11
12 JESSICA HOLMES
RIC
JFK
9
00:52:54 10
13 GRAHAM FRANCIS
WEY
VMK
9
00:53:34 9
14 CATRIONA ALLAN
WEY
VFK
9
01:00:19 8
15 ZVI BARZILAI
RIC
VMK
9
01:01:33 7
16 STEVE ALLAN
WEY
VMK
9
01:08:23 6
17 GYULA VIDA
MAI
VMK
9
01:15:49 5

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEMMA BEAZLEY
BSF
JFK
U12F
00:17:50

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 STEPHEN FORD
TON
JMK
U10M
00:17:44

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOCELYN ALLEN
WEY
JFK
U10F
00:18:26

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ADAM BEAUMONT
GEORGINA MCMULLEN
CLM
RIC
SMK
SFK
2
3
01:36:34 20

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AARON JORDAN
SCOTT LEBLANCHE
MAI
BAD
SMK
SMK
3
3
01:41:44 20

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALICE CLARKSON
ANDY PAYNE
CAM
CAM
SFK
VMK
4
4
01:05:41 P3
P3
2 ADRIAN APPLEWHITE
JOHN AVERY
CLM
CLM
VMK
VMK
4
4
01:09:53
3 RICHARD LAWRENCE
DEREK SMITH
ELM
ELM
VMK
VMK
4
4
01:11:32 20
20

4 LAUREN AVERY
MARTIN MURDOCH
ROY
ROY
JFK
JMK
5
4
01:12:40 1
1

5 EMMA GILLMER
SHANE HOUGHTING
WEY
WEY
VFK
VMK
5
4
01:13:37 1
1

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PAUL CURTIS
EMILY WIBREW
MAI
MAI
VMK
SFK
4
7
01:10:34 20
20

2 HANNAH GALLAGHER
HOLLY MOBBS
WEY
WEY
JFK
SFK
5
5
01:11:34 19
19

3 MICHAEL WIBREW
BRIAN WILLIAMS
MAI
MAI
VMK
VMK
5
5
01:11:38 18
18

4 CAROLINE BANSON
JULIE HICKS
NOR
NOR
VFK
VFK
5
5
01:12:54
5 CLIVE FERRIS
JEMIMA JOHNSTONE
RIC
RIC
VMK
VFK
5
9
01:16:17 17
17

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TIM REYNOLDS
KIT STORMONT
BAD
BAD
SMK
SMK
6
6
01:16:04
2 DAWN GUNN
STEVE WILLIAMS
ELM
ELM
VFK
VMK
6
6
01:16:56 20
20

3 JEREMY CLARK
DAVID RUDD
TON
TON
VMK
VMK
5
7
01:17:18 19
19

4 CATHERINE AYLING
IAN DANN
MAI
MAI
VFK
SMK
6
6
01:17:56 18
18

5 CHRIS LAY
REBECCA LAY
ACU
ACU
VMK
SFK
5
7
01:18:27
6 CHRIS ASHCROFT
ROY RAYNER
MAI
MAI
VMK
VMK
5
8
01:19:19 17
17

7 CAROL RAMPLIN
EMMA WATTS
WEY
WEY
VFK
VFK
7
6
01:26:56 1
1

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ISLA BARKER
EDIE KING
ROY
ROY
JFK
JFK
8
6
00:42:26 20
20
P7
2 BERNICE KING
LAUREN MURDOCH
ROY
ROY
SFK
JFK
7
7
00:44:53 19
19

3 STEFANIE MULLINS
RICHARD PARROTT
PRA
PRA
VFC
VMC
7
7
00:46:17

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KEITH DERHAM
PAUL NEWMAN
MAI
MAI
VMK
VMK
9
7
00:53:30 20
20

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MIKE GRANT
GRACE GRANT
RIC
RIC
VMK
JFK
9
9
00:48:29 20
20

2 ANDY MURDOCH
MARGUERITE MURDOCH
ROY
ROY
SMK
SFK
9
9
00:55:16 19
19

3 HEATHER COX
STELLA DIXON
RIC
RIC
VFK
VFK
9
9
01:00:01 18
18

Club Points

Club Points Hasler Points
Richmond CC 228 10
Elmbridge CC 227 9
Royal CC 222 8
Maidstone CC 220 7
Tonbridge CC 214 6
Wey KC 213 5