Jump to:

Div1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JONATHAN O'GRADY
RUN
SMK
1
01:33:58

2 JOE PETERSEN
BAN
SMK
1
01:34:22

3 ALEX MCINTYRE
CLM
SMK
1
01:35:08

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES SMITHSON
RLS
JMK
2
01:35:16

2 DOUGAL GLAISHER
NOT
SMK
2
01:35:17

3 ADAM BEAUMONT
BSF
SMK
2
01:36:01

4 JOHN PARKER
WOR
VMK
2
01:40:04

5 DAVID OLIVER
LIN
VMK
2
01:40:06

6 KIERON KILLEY
NOT
SMK
2
rtd

7 ROBIN FLACK
BAN
SMK
2
rtd

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAN JONES
DEV
JMK
3
01:42:08

2 STANI CHMIEL
NOT
JMK
3
01:42:09

3 THEO VICTOR-TROTT
HER
SMK
3
01:42:41

4 ANOUSHKA FREEMAN
RIC
SFK
3
01:42:43

5 JAMIE CHRISTIE
SOR
VMK
3
01:43:07

6 SAM CRIBBETT
RLS
JMK
3
01:45:48

7 KATIE BROOKES
WOR
JFK
3
01:46:01

8 ZOLTAN KALOCZY
NOT
VMK
3
01:46:04

9 NEIL MCARA
BAN
VMK
3
01:46:07

10 JAMES BUTLER
NOT
VMK
3
01:50:18

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DUNCAN OUGHTON
NOT
VMK
4
01:10:12
P3
2 GORDON RILEY
ANK
VMK
4
01:13:02

3 PATRICK ALLINSON
NOT
VMK
4
01:13:15

4 TIM MIDDLEHURST
IND
VMK
4
01:13:24

5 LUCY GUEST
NOT
JFK
4
01:13:25

6 MATTHEW SANSUM
IND
VMK
4
01:13:26

7 LAURENCE FOWKES
ACU
VMK
4
01:13:28

8 CHRIS CARTER
NOT
VMK
4
01:13:29

9 GEORGE BROOKS
WOR
JMK
4
01:13:30

10 SHARON COLLEY
HER
VFK
4
01:13:57

11 MARK WEVILL
SOL
VMK
4
01:14:12

12 ROBERT BALOGH
HER
SMK
4
01:14:25

13 ALI KABEER
WOK
JMK
4
01:15:15

14 STUART SHERMAN
CDF
VMK
4
01:15:49

15 GERIANT COOKE
SWA
JMK
4
01:17:52
D?
16 BEN ASTON
SOL
JMK
4
01:21:30
D?
17 IMRE KUCSKA
NOT
SMK
4
01:23:20
D?
18 NIGEL CHIVERS
DEV
VMK
4


19 JASMINE HOLLAND
SWA
JFK
4
rtd

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ADRIAN ZAJDEL
WOL
JMK
5
01:14:36
P4
2 DAVE RICKETTS
ANK
VMK
5
01:15:16

3 AMY GREEN
WOR
JFK
5
01:15:17

4 TONY BATES
BPR
VMK
5
01:15:27

5 ARVYDAS KIELA
HER
SMK
5
01:16:44

6 HANNAH STEPHENS
SWA
JFK
5
01:16:49

7 NEVILLE COLLEY
HER
VMK
5
01:18:14

8 BILL LAWRENSON
BPR
VMK
5
01:19:43

9 MARCIN KRUCZYNSKI
WOL
SMK
5
01:20:51

10 OLIVER JACKSON
LIN
JMK
5
01:21:18
D?
11 CAROLINE JONES
NOT
SFK
5
01:21:30
D?
12 RICHARD OLIVER
LIN
VMK
5
01:25:49
D?
13 JAY CAMILLERI
WOL
VMK
5
rtd

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GARETH FERGUSSON
GAI
VMK
6
01:22:10

2 MICHELLE BUTLER
NOT
VFK
6
01:22:24

3 ADAM MILES
RLS
VMK
6
01:23:15

4 THEO JARRATT
LIN
VMK
6
01:23:55

5 ARCHIE MILES
LIN
VMK
6
01:24:29

6 KATE MCMANUS
NOT
VFK
6
01:25:20

7 MELISSA LEFFLER
SOL
VFK
6
01:25:50

8 COLIN CHUDLEY
BRI
VMK
6
01:29:27
D?
9 JAYNE MORAN
WOR
VFK
6
01:29:28
D?

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HELEN RUSSELL
WOR
VFK
7
00:37:44
P6
2 DILWYN HUGHES
WOL
VMK
7
00:38:14
P6
3 KIT GRIFFIN
RLS
JMK
7
00:38:15
P6
4 SIMON ESKRIETT
GAI
VMK
7
00:38:24

5 WILLIAM LARNER
BAN
JMK
7
00:38:33

6 HARRY LANGFORD
HER
JMK
7
00:38:39

7 MEGAN HUGGINS
SWA
JFK
7
00:39:27

8 PETER LEFFLER
SOL
VMK
7
00:39:33

9 DAVE CIANCHI
HER
VMK
7
00:39:57

10 IAN RADCLIFFE
NOT
VMK
7
00:40:04

11 DAVID O'BRIEN
HER
SMK
7
00:40:13

12 STEPHEN COTTON
GLO
VMK
7
00:40:54

13 STEPHANIE BLATCHLY
NOT
JFK
7
00:41:22
D?
14 ANTHONY HOOTON
ANK
VMK
7
00:41:57
D?
15 NICOLA RUDGE
BPR
VFK
7
00:43:59
D?
16 ALEXANDRA FARMER
SOL
JFK
7
00:45:06
D?

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUIS HARRISON
NOT
VMK
8
00:39:21
P7
2 EMMA CHRISTIE
BRK
JFK
8
00:40:38

3 Cameron LAMBERT
BPR
MK
8
00:41:46

4 ANDREW LEGGATT
SHP
VMK
8
00:41:50

5 SIMON LEWIS
BPR
SMK
8
00:45:40
D?

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM SHORT
WOR
JMK
9
00:42:08
P8
2 DANIEL HOPKIRK
LIN
JMK
9
00:42:28
P8
3 ALASTAIR MESSORE
WOR
JMK
9
00:43:29

4 LAUREN GILBERT
SOL
SFK
9
00:44:08

5 DAN HALL
WOL
VMK
9
00:44:39

6 MIKE STOKES
BPR
VMK
9
00:46:03

7 FRED LOVEGROVE
HER
JMK
9
00:46:08

8 STEPHEN JENKINSON
WOR
VMK
9
00:47:21

9 ROBIN POWELL
WOR
VMK
9
00:47:59

10 EWAN MCDOUGAL
SHP
SMK
9
rtd

Div10

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MEGAN HUGHES
WOL
JFK
U12F
00:46:10

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUIS BRIERTON
LIN
JMK
U12M
00:14:00

2 ADAM LEFFLER
SOL
JMK
U12M
00:14:04

3 OWEN HUGHES
WOL
JMK
U12M
00:14:13

4 TOM GIDDENS
SOL
JMK
U12M
00:15:01

5 JOSH GRIFFIN
RLS
JMK
U12M
00:15:15

6 MONTY HANVESAKUL
SOL
JMK
U12 M
00:16:03

7 JAMES FARLEY
LIN
JMK
U12M
00:16:46

8 ARION SINGH
SOL
JMK
U12M
00:19:00

U12 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HONOR NEEDHAM
WOR
JFK
U10F
00:17:36

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN ESKRIETT
GAI
JMK
U10M
00:14:31

2 William cribbett
RLS
U10
U10M
00:14:46

3 George Connolly
GAI
JMK
U10M
00:14:58

4 ASA GROVER
WOR
JMK
U10M
00:15:03

5 THEO HALL
WOL
JMK
U10M
00:15:50

6 LOUIS SMITH
WOR
JMK
U10M
00:16:20

7 Shayne Dawson
GAI
JMK
U10M
00:17:01

8 ROWAN MARCHANT
WOR
JMK
U10M
00:18:31

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHARLOTTE SANSUM
IND
JFK
U10
00:15:25

2 AMELIE LEFFLER
SOL
JFK
U10F
00:17:03

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE ENOCH
MATT ENOCH
NOT
NOT
JMK
VMK
6
2
01:36:55

2 MATTHEW OLIVER
LEWIS SMITH
LIN
LIN
VMK
JMK
3
3
01:37:11

Div4_4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CHARLIE CLINTON
HAYDYN COOKE-BAYLEY
ANK
GAI
JMK
JMK
4
4
01:06:57

2 FLOSSIE BALL
REBECCA SWIFT
DEV
RDG
JFK
JFK
4
4
01:09:34

3 ANDREW HOLMES
MICK MORAN
WOR
WOR
VMK
VMK
4
4
01:10:59

4 HOWARD BLACKMAN
Kevin Turnbull
BPR
BPR
VMK
VMK
4
4
01:11:56

5 MIKE HAWTHORN
SUE HAWTHORN
WOR
WOR
VMK
VFK
4
4
01:13:01

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PAUL BROOKES
MADISON COOKE
GAI
GAI
VMK
JFK
4
6
01:10:32

2 ROBIN BELCHER
LYNDA OUGHTON
NOT
NOT
VMK
VFK
5
6
01:10:33

P5
3 MOLLIE BALL
MATILDA ENOCH
DEV
NOT
JFK
JFK
5
5
01:11:16

4 JOHN CLIVE
Chris Dowdeswell
GAI
GAI
VMK
SMK
5
6
01:11:20

5 CHELSEA BROOKES
MOLLY COOKE
GAI
GAI
SFK
JFK
4
6
01:13:39

6 MILLY PEPPER
NICOLE WELLS
LIN
LIN
JFK
SFK
6
4
01:14:34

7 CLAUDIA CHESTER
ANDREW NEVITT
WOR
WOR
VFK
VMK
5
5
01:15:53

8 JACOB HAGE
PAUL HAGE
4AS
4AS
JMK
VMK
6
5
01:19:06

9 LEWIS ANDREWS
ABBIE FISHER
LIN
LIN
JMK
JFK
5
5
01:20:59

Div6_6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EMILY BARRETT
JASMINE SPENCER
RLS
RLS
JFK
JFK
6
6
01:13:21
P5
P5
2 NORMAN MASON
JANE MILLAR
NOT
NOT
VMK
VFK
4
8
01:13:45

P6
3 KEVIN LACK
RAY SIMMONS
LIN
LIN
VMK
VMK
6
6
01:17:18

4 CONRAD ELLIOTT
JULIA LAWLEY
SOL
SOL
VMK
VFK
7
7
01:20:09

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARTIN RICHARDSON
STEVE SAUNDERS
NOT
NOT
VMK
VMK
7
7
00:36:09
P6
P6
2 ANDREW WIBMER
MARK BELLAMY
HER
HER
VMK
VMK
5
9
00:36:22

3 NEIL ORME
Lilly PRICE
ANK
ANK
VMK
JFK
5
9
00:37:58

4 DAVE BARNES
KATE JINKS
BPR
BPR
VMK
VFK
7
7
00:39:15

5 BECKY FARMER
ELIZABETH FRANKLIN
SOL
SOL
VFK
VFK
8
7
00:41:51

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAVID TARBUCK
JACK WARD
WOL
WOL
VMK
SMK
7
9
00:38:48

2 BETH FISHER
JACOB MANSFIELD
4AS
4AS
SFK
JMK
9
7
00:38:57

3 CAMERON DAWSON-DYMOND
PETE MANNING
GAI
GAI
JMK
VMK
8
9
00:39:06

4 JULIE GRAY
DANIEL WARWICK
4AS
4AS
VFK
SMK
7
9
00:39:17

5 RUBY HALL
MIKOLOJ KRUCZYNSKI
WOL
WOL
JFK
JMK
8
10
00:42:20

6 LINDSEY LACK
DAVID FARLEY
LIN
LIN
VFK
VMK
8
9
00:43:38

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KATH NADAL
MICK NADAL
NOT
NOT
VFC
VMC
9
9
00:47:00

Club Points

No points were found for this race