# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ZAC TARVER ELM JMK 1 1:29:01
2 LUCA FERRI ELM JMK 2 1:29:03
3 ROSS MCMULLEN ELM SMK 1 1:29:05
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOE FITZPATRICK BSF SMK 2 1:31:46
2 EDOARDO RIGHELLI FOX SMK 2 1:31:50 50
3 SHAUN HARTE BAN SMK 2 1:32:02 49
4 DAN JONES BOA SMK 2 1:33:03
5 WILLIAM MCCRACKEN BAN SMK 2 1:35:04 48
6 DANIEL SEAFORD RDG VMK 2 1:35:06 47
7 DUNCAN CAPPS ACU VMK 2 1:35:09
8 JEREMY FREELAND RDG VMK 2 1:35:46 46
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM DEACON ELM SMK 3 1:36:13
2 MATTHEW HINVES SOU JMK 3 1:36:14 50
3 ANDRE HINVES SOU JMK 3 1:36:16 49
4 ALI KABEER WOK JMK 3 1:36:18 48
5 NICK STORMONT FOX SMK 3 1:36:18 47
6 REBEKAH SOLWAY ELM SFK 3 1:36:25
7 JAMES TREADGOLD NBY VMK 3 1:36:27 46
8 MICHAEL PHILLIPS BAN JMK 3 1:36:29 45
9 KEVIN SMITH RDG VMK 3 1:37:09 44
10 CHRIS PEREIRA EAL SMK 3 1:38:38
11 JOSHUA BARZILAI RIC JMK 3 1:38:41
12 DANIEL GORST SOU JMK 3 1:39:27 43
13 NEIL MCARA BAN VMK 3 1:39:29 42
14 DANIEL DRISKEL EAL VMK 3 1:40:27
15 STUART QUINTON PAN VMK 3 1:40:59 41
16 ANNA RAILTON FOX SFK 3 1:41:01 40
17 BRIAN GREENHAM RDG VMK 3 1:41:04 39
18 JAMES PROWSE HEM SMK 3 1:41:17
19 JOHN DRUMMOND RDG VMK 3 1:41:40 38
20 DUNCAN EDWARDS RDG SMK 3 1:42:29 37
21 KATHERINE TROTTER ELM SFK 3 1:43:13
22 JAMIE WILLIAMS POO VMK 3 1:43:44 36
23 DOM MURPHY BAN VMK 3 1:43:47 35 D?
24 THOMAS CRONK LON SMK 3 1:43:58 34 D?
25 SIMON TILBURY-CLARKE RAF SMK 3 1:44:25 D?
26 KLARA JEPSON FOX JFK 3 1:44:26 33 D?
27 NICK HERBERT FOX VMK 3 1:44:33 32 D?
28 CHARLIE BEESON RDG JMK 3 1:45:45 31 D?
JACK GILBERT-JOHNS SOU JMK 3 rtd
ALFIE BROWN EAL JMK 3 rtd
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES HINVES
RICHARD KENT
SOU
SOU
VMK
VMK
3
3
1:32:49 50
50

2 PHILIP PIRIE
PETER CHANNON
RIC
RIC
SMK
VMK
4
3
1:32:51
P3
3 MATT ADAMSON
MARK PEARCE
LON
LON
SMK
VMK
3
3
1:35:29 49
49

4 MARK WIGGLESWORTH
MATT WESTALL
PAN
PAN
SMK
VMK
4
3
1:35:56 48
48

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PATRICK ALLAN WEY JMK 4 1:07:51 P3
2 DAVID HAYMAN-JOYCE WEY JMK 4 1:08:26 P3
3 NATHANIEL LAMB SOU JMK 4 1:08:27 50 P3
4 ALISTAIR BROWN SOU JMK 4 1:08:30 49 P3
5 NOAH MOXON BAN JMK 4 1:08:38 48 P3
6 BEN STRATFORD LBZ JMK 4 1:08:49
7 TOM FLORY FOX SMK 4 1:09:26 47
8 OWAIN HERBERT ACU JMK 4 1:09:39
9 MATTHEW VILLARUEL EAL VMK 4 1:09:40
10 JACK RAYMENT LBZ JMK 4 1:09:41
11 WILLIAM SHORT ELM JMK 4 1:09:42
12 SAM BICKNELL WEY JMK 4 1:09:44
13 CORMAC TIETEMA RDG JMK 4 1:10:13 46
14 JOSEPH ELLIS BAN JMK 4 1:10:38 45
15 JOANNE BATES FOX VFK 4 1:10:49 44
16 PETER SKINNER RDG JMK 4 1:10:50 43
17 DAN MARETT RDG VMK 4 1:10:58 42
18 STEVEN BUSH DEV SMK 4 1:11:24
19 PHILIP LEVKOVSKYY EAL JMK 4 1:11:27
20 DENI PANEV FOX JMK 4 1:11:30 41
21 FLETCHER CRAMER SOU JMK 4 1:11:36 40
22 MIKLOS SZABADVARI-JNR RDG JMK 4 1:11:43 39
23 BRYNDE KREFT FOX SFK 4 1:12:03 38
24 JULIAN ANDERSON SOU VMK 4 1:12:14 37
25 ROBIN AVERY BAN VMK 4 1:12:21 36
26 WILLIAM JAGGS POO VMK 4 1:12:39 35
27 CHARLIE ALLEN DEV JMK 4 1:13:31
28 BALOGH ROBERT HER SMK 4 1:13:53
29 GUY PETERS RIC VMK 4 1:15:47 D?
30 STEVE RANCE SOU VMK 4 1:16:38 1 D?
31 ANDY COOMES POO VMK 4 1:17:03 1 D?
32 HENK SMITH POO VMK 4 1:19:41 1 D?
ALEX CLIFFORD WEY VMK 4 dns
WILLIAM LARNER BAN JMK 4 rtd
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AMY TURNER
JESSIE URQUHART
BAN
BAN
SFK
JFK
4
4
1:05:06 50
50

2 GRAHAM HOLMES
PAUL THOMPSON
WEY
WEY
VMK
VMK
4
4
1:05:08

3 JAMIE LOVELL
WILLIAM SCAPLEHORN
DEV
DEV
JMK
JMK
5
4
1:06:25

4 LYDIA OXTOBY
JODIE BARRELL
LBZ
LBZ
SFK
VFK
4
4
1:08:42

5 MAX HENDERSON
JOJO GILL
RIC
RIC
JMK
JFK
4
5
1:08:44

6 ROBIN TILBURY
OWEN BARKER
PAN
PAN
VMK
SMK
4
4
1:11:00 49
49

7 SEAMUS CUMMINGS
ISLA JOHNSON
BAN
BAN
SMK
SFK
4
4
1:14:54 1
1

KEVIN CRABB
NIGEL CHIVERS
DEV
DEV
VMK
VMK
4
5
rtd

DENNIS STORMONT
MICHAEL WALTER
FOX
FOX
VMK
VMK
4
4
rtd

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 AIDAN TEEUWEN LON JMK 5 1:11:36 50 P4
2 EDWARD SAUNDERS WEY JMK 5 1:11:46 P4
3 KATHERINE WILSON RDG SFK 5 1:12:55 49 P4
4 HERMANUS HENNING FOX SMK 5 1:13:31 48
5 LOUIS BARZILAI RIC JMK 5 1:13:57
6 HOLLIE JACKSON FOX JFK 5 1:14:10 47
7 NEIL THOM WEY SMK 5 1:14:25
8 JERRY CONWAY SOU VMK 5 1:15:02 46
9 SHEILA MONERA CABARIQUE POO JFK 5 1:15:04 45
10 HERIBERT RAMROTH FOX VMK 5 1:15:24 44
11 CATHERINE DRUMMOND RDG VFK 5 1:15:31 43
12 JOHN SHEPHERD POO VMK 5 1:15:47 42
13 CHRISTOPHER MARETT SOU VMK 5 1:15:49 41
14 BEN SHIPWAY SOU JMK 5 1:16:01 40
15 KIET LUC FOX JMK 5 1:16:32 39
16 ANDREW INGPEN RDG VMK 5 1:16:42 38
17 CHRISTOPHER SMOWTON FOX SMK 5 1:16:44 37
18 HANNAH PEMBLE ADS JFK 5 1:17:01
19 DARREN MILES BAN VMK 5 1:17:27 36
20 STEVE ROWE MAI VMK 5 1:17:29
21 DAVE LONG FOX VMK 5 1:17:38 35
22 ERIKA HUTCHINSON RDG VFK 5 1:17:42 34
23 OLIVIER MAZUR RDG JMK 5 1:17:51 33
24 PETER HALE ACU VMK 5 1:18:36
25 TREVOR JENKINS LON SMK 5 1:18:37 32
26 WILL STANLEY FOX VMK 5 1:18:45 31
27 PETER WALKER PAN VMK 5 1:18:51 30 D?
28 JENSON MACNAB RDG JMK 5 1:19:08 29 D?
29 MARK SCRIVENER FOX VMK 5 1:19:26 28 D?
30 CHRIS BATES FOX VMK 5 1:19:59 27 D?
31 SAMUAL MACDONALD RDG JMK 5 1:20:02 26 D?
32 BENJAMIN FLINT WEY JMK 5 1:24:30 D?
33 OLIVER TICKELL FOX VMK 5 1:25:22 1 D?
LUCAS CLIFFORD WEY JMK 5 dns
JOSE GUERRA POO VMK 5 rtd
LUKE MOSSE NBY VMK 5 rtd
CNOCHUR BEVERIDGE LON JMK 6 rtd
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSHUA POWER
KATY DIXON
LBZ
LBZ
JMK
JFK
5
5
1:06:56
P4
P4
2 ALICE BEESON
NIGEL FRANKLAND
RDG
RDG
JFK
VMK
6
4
1:08:50 50
50

3 TILLA KUBISCH-WILES
PETER MAINPRIZE
RDG
RDG
JFK
VMK
5
5
1:08:52 49
49

4 NEVILLE DAVIES
BOB EDMOND-SEAL
FOX
FOX
VMK
VMK
7
4
1:09:27 48
48

5 SOPHIE LONG
JESSICA LONG
FOX
FOX
SFK
SFK
5
5
1:09:29 47
47

6 PHILIPPE EHRNROOTH
DYLAN MARTIN
DEV
DEV
JMK
JMK
5
5
1:09:33

7 NEIL URQUHART
WILL HARTE
BAN
BAN
VMK
VMK
6
4
1:10:21 46
46

8 SUSAN CLARKE
JAN RACIBORSKI
RDG
RDG
VFK
VMK
7
4
1:10:52 45
45

9 JULIE WOOD
SIMON HANGER
BAN
BAN
VFK
VMK
5
5
1:13:06 44
44

CATHERINE LONG
NORA JEPSON
FOX
FOX
JFK
JFK
5
5
rtd

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TRISHAN BHOOLA RIC JMK 7 1:10:28 P4
2 MARCELL NAGY RDG JMK 6 1:16:49 50 P5
3 MADELEINE PEARCE LON SFK 6 1:16:52 49 P5
4 BEN PAYNE ACU SMK 6 1:17:12 P5
5 HASSAN ALI FOX SMK 6 1:17:18 48 P5
6 ERIK MEILAK SOU SMK 6 1:17:53 47
7 TIM GUITE FOX SMK 6 1:18:05 46
8 STEPHEN HARGRAVE RIC VMK 6 1:18:14
9 MIKE OLIVER BAS VMK 6 1:18:20 45
10 CHARLIE MAYO DEV VMK 6 1:18:33
11 PAUL SANDY BAS VMK 6 1:18:56 44
12 DONALD FISHER-JEFFES ELM VMK 6 1:19:07
13 ROGER TRITTON FOX VMK 6 1:19:18 43
14 RYAN TAYLOR BAN JMK 6 1:19:29 42
15 ANDY MOXON BAN VMK 6 1:19:40 41
16 DUNCAN GRAY SOU VMK 6 1:20:01 40
17 CATHERINE AYLING MAI VFK 6 1:20:02
18 ISABELLE FULFORD-PEREZ RDG JFK 6 1:20:12 39
19 STEPHEN BECK BAN VMK 6 1:20:21 38
20 JULIAN GLASSPOLE RDG VMK 6 1:20:38 37
21 TYLER KINDER RDG JMK 6 1:20:40 36
22 ALAN CLARK FOX VMK 6 1:20:41 35
23 CHRIS BURGESS EAL SMK 6 1:20:56
24 SUSAN DIVALD FOX SFK 6 1:20:58 34
25 GAVIN JONES WEY VMK 6 1:21:02
26 MAX CAMPBELL-REIDE FOX JMK 6 1:21:03 33
27 CHLOE RITCHIE WEY JFK 6 1:21:05
28 GRAHAM BELL RDG SMK 6 1:21:22 32
29 DAVID HANSFORD BAS VMK 6 1:21:34 31
30 PETER ROTHERY FOX VMK 7 1:22:40 30
31 DANNY SAUNDERS WEY JMK 6 1:23:14
32 IAIN JACKSON WEY VMK 6 1:23:25 D?
33 STEPHEN BEST DEV VMK 6 1:23:37 D?
34 ADRIAN CLARK ADS VMK 6 1:23:42 D?
35 KIERON BLACKBURN NBY VMK 6 1:25:01 29 D?
36 ROBERT AMES RIC VMK 6 1:25:03 D?
DEREK SILBY BAN VMK 6 rtd
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NIGEL DIXON
PAUL STENNING
LBZ
LBZ
VMK
VMK
8
4
1:09:04
P6
2 CAMERON O'HARE
ARTHUR HUNTER-HOPKINS
DEV
DEV
JMK
JMK
6
6
1:10:21

3 ROBERT DEVEREUX WHITEHEAD
PAUL JACKSON
NBY
NBY
VMK
VMK
6
6
1:12:53 50
50

4 MORTEN LIDEGAARD
SUE CLARK
FOX
FOX
VMK
VFK
5
7
1:13:40 49
49

5 RICHARD GILBERT-JOHNS
JANE LAMB
SOU
SOU
VMK
VFK
6
7
1:14:32 48
48

6 PAUL ATHERTON
STEVEN MCCLUSKEY
PAN
PAN
VMK
VMK
6
6
1:14:33 47
47

7 ROB SIBLEY
ANNA EDMOND-SEAL
FOX
FOX
VMK
VFK
6
6
1:15:29 46
46

8 FAY BUTLER
CAROLINE WALKER
PAN
PAN
VFK
VFK
6
6
1:16:10 1
1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM SILVERMAN RIC SMK 7 0:33:35 P6
2 BALINT NAGY RDG SMK 7 0:34:45 50 P6
3 TOBY RAVEN LON JMK 7 0:34:49 49 P6
4 GEORGE MELBOURNE BAN JMK 7 0:35:07 48 P6
5 CHARLOTTE FULFORD-PEREZ RDG JFK 7 0:35:10 47 P6
6 MATTHIAS SEGIETH FOX SMK 7 0:35:43 46
7 JESSICA DUBOCK FOX JFK 7 0:35:48 45
8 ALINA MAYER RDG SFK 7 0:36:31 44
9 NICK WRIGHT RDG VMK 7 0:36:41 43
10 TIA BAJPAI RDG JFK 7 0:36:52 42
11 FRANKIE SCRIVENER FOX JFK 7 0:36:57 41
12 SAM DICKSON FOX JMK 7 0:37:36 40
13 KATE CALLAGHAN SOU SFK 7 0:38:42 39 D?
14 GRAHAM COWPER WEY VMK 7 0:39:01 D?
15 GEORGE BOTSFORD ACU SMK 7 0:39:02 D?
16 EMMA WATTS WEY VFK 7 0:39:10 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE URQUHART
JOE PETERSEN
BAN
BAN
SMC
SMC
7
7
0:35:04 50
50

2 SELWYN RICHARDS
EMMA RICHARDS
POO
POO
VMK
VFK
5
9
0:35:05 49
49

3 CHRISTINE PETERSEN
SIMON PETERSEN
BAN
BAN
VFK
VMK
7
7
0:35:53 48
48

4 FIONA SINGLETON
LUCY GINSBURG
FOX
FOX
VFK
VFK
7
7
0:35:59 47
47

5 CHRIS MITCHELL
TONY JACOBS
LON
LON
SMK
VMK
9
6
0:36:43 46
46

6 NICK KING
TREVOR MILLS
RDG
RDG
VMK
VMK
8
7
0:36:50 45
45

7 ELOISE LAMB
SOPHIE GILBERT-JOHNS
SOU
SOU
JFK
JFK
U14A
5
0:37:09 44
44

8 MALCOLM GILKS
PAUL SMITH
BAN
BAN
VMK
VMK
7
7
0:37:22 43
43

9 INGRID KLETA
NICOLA BIGGS
RIC
RIC
VFK
VFK
7
7
0:37:33

10 LEE DEAN
CHRISTOPHER HILLS
BAN
BAN
SMC
VMC
7
7
0:38:14 42
42

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SAMUEL FLOOD SOU JMK 8 0:36:51 50 P7
2 KALMAN CSEH RIC VMK 9 0:37:07 P7
3 SAM SHIPWAY SOU JMK 8 0:37:37 49
4 XIAO WEI BRACEY SOU JMK 8 0:38:01 48
5 CHARLES FLOOD SOU VMK 8 0:38:11 47
6 DAVID NEWHOUSE FOX VMK 8 0:38:17 46
7 HOLLY ATTWOOD WEY JFK 8 0:38:26
8 SIMON CASE RIC VMK 8 0:38:41
9 ISABELLA MURPHY BAN JFK 8 0:38:48 45
10 MALCOLM FILLINGHAM WOK VMK 8 0:38:50 44
11 ELIZABETH HARTE BAN JFK 8 0:39:07 43
12 LOUISE JABLONOWSKA RIC VFK 8 0:39:15
13 JAMES LYNN BAN JMK 8 0:39:36 42
14 CHRIS RUSSELL PAN VMK 8 0:40:16 41
15 MILES FLORY FOX VMK 8 0:40:28 40
16 DAMON WHITE RDG VMC 8 0:41:14 39
17 ROBIN CARTWRIGHT RIC VMK 9 0:41:22
18 SUZIE GANNON ELM VFK 8 0:41:50
19 PAUL LANE TON VMK 8 0:49:27
CHRIS NEWBERY PAN VMK 8 rtd
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DAISY VAN DIJCK
AMY GRIFFIN
PAN
PAN
JFK
JFK
8
8
0:35:19 50
50
P7
P7
2 DAVID GOLDSMITH
EDWARD GOLDSMITH
HER
WCR
VMK
VMK
9
9
0:35:22
49
P7
P7
3 BRIAN PHELAN
JACQUI SMITH
BAN
BAN
VMK
VFK
9
8
0:35:27 48
48

4 MARK HUDDART
NEIL GRIFFIN
PAN
PAN
VMK
SMK
8
8
0:35:29 47
47

5 VICKY METCALFE
RUTH STACEY
PAN
PAN
VFK
SFK
7
9
0:37:05 46
46

6 JENNA TOPHAM
KATHRYN WRIGHT
RDG
RDG
JFK
JFK
9
9
0:37:11 45
45

7 JENNY BALLINGER
CHARLOTTE PENNEY
BAN
BAN
VFK
SFK
9
8
0:37:22 44
44

8 DEBBIE HUNT
STEPHEN HIGHAM
BAN
BAN
VFK
VMK
8
8
0:37:37 43
43

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PATRICK WHITEHEAD NBY JMK 9 0:36:44 P7
2 CONNOR BRADLEY WEY JMK 9 0:38:04 P8
3 BEN HARPUR WEY JMK 9 0:38:25 P8
4 ARCHIE TAYLOR WEY JMK 9 0:38:40 P8
5 HANNA NAGY RDG JFK 9 0:39:00 50 P8
6 JAVIER ORDIALES DEL VALLE FOX SMK 9 0:39:05 49 P8
7 DAVID BALES BAS VMK 9 0:39:13 48 P8
8 JACK BOWEN BAN JMK 9 0:39:22 47 P8
9 OWEN ATTWOOD WEY JMK 9 0:39:26 P8
10 CONRAD PACKER RDG JMK 9 0:39:58 46
11 TOBY PIMLOTT BAN JMK 9 0:40:12 45
12 ELEANOR BEST DEV JFK 9 0:40:18
13 RAHUL KAKAIYA EAL SMK 9 0:40:25
14 EDWARD LAWLOR BAN JMK 9 0:40:50 44
15 FELIX SANGER DEV JMK 9 0:40:52
16 ALFIE CURNOW EAL SMK 9 0:41:01
17 RUDI LANG FOX SMK 9 0:41:33 43
18 GEORGE SCAMMELL WIN VMK 9 0:41:38 42
19 EMMA MITCHELL FOX VFK 9 0:41:40 41
20 GARY HOUSE EAL SMK 9 0:42:09
21 CATHERINE BECK BAN JFK 9 0:42:18 40
22 TIBOR BOHAK RDG VMK 9 0:42:25 39
23 DARREN FIRTH WIN VMK 9 0:43:09 38
24 CAROL MCLAUGHLIN RIC VFK 9 0:45:01
25 FLORENCE ANDERSON ACU SFK 9 0:46:02
26 JAN PENNEY BAN VFK 9 0:48:21 37
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LUCA PALMIERI
YUDANY CAPIN
FOX
FOX
VMK
VFK
9
9
0:38:11 50
50

2 STEVEN HEARN
ANNA BRUTON
BAN
BAN
VMK
VFK
9
9
0:38:51 49
49

3 DIANA HOTCHKISS
CHRISTOPHER HOTCHKISS
IND
IND
VFK
VMK
9
9
0:39:35

4 JOOST VAN DIJCK
GAVIN LUKE
PAN
PAN
VMC
VMC
9
9
0:39:41 48
48

5 SILVIA CAMPBELL
HAZEL BARKER
PAN
PAN
SFK
VFK
9
9
0:44:50 47
47

6 DAWN BUZZARD
IRENE HILLS
BAN
BAN
VFC
VFC
9
9
0:45:00 46
46

7 ROGER EDWARDS
MIKE WINTER
DEV
NBY
VMC
VMC
9
9
0:45:03
45

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 IZZY RITCHIE WEY JFK U14A 0:19:09 50
2 THEO BUSH DEV JMK U14A 0:19:14 49
3 RUTH SHEPHARD RDG JFK U14A 0:19:39 48
4 SOPHIE FOX WEY JFK U14A 0:19:45 47
5 SEAN HITCHCOCK DEV JMK U14A 0:20:16 46
6 LEON GOSPODINOV RIC JMK U14A 0:20:30 45
7 KNOAH AYRAN FOX JMK U14A 0:22:07 44
8 BETH MARTIN DEV JFK U14A 0:22:54 43
9 AIDAN FLAXMAN PAN JMK U14A 0:25:15 42
BETHANY PEACOCK DEV JFK U14A dns
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOCELYN ALLEN WEY JFK U10F 0:20:30 50
2 MAXWELL YOUNG BAN JMK U14B 0:21:32 49
3 HENRY WESTALL PAN JMK U14B 0:21:38 48
4 IVO PANEV FOX JMK U14B 0:22:34 47
5 JACK WADE RDG JMK U14B 0:22:57 46
6 RHYS WALKER PAN JMK U14B 0:23:18 45
7 FAHREN ADAMS DEV JFK U14C 0:23:22 44
8 CONNIE O'HARE DEV JFK U14C 0:23:48 43
9 ALFRED SCAPLEHORN DEV JMK U14B 0:23:49 42
10 SUMMER GELLATLEY BAN JFK U14B 0:23:56 41
11 REBECCA MCNEAL DEV JFK U14B 0:27:48 40
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 REUBEN HEARN BAN JMK U14C 0:23:06 50
2 JOSHUA DRUMMOND RDG JMK U14C 0:23:11 49
3 BJÖRN BARTSCH-COTTA FOX JMK U14C 0:23:27 48
4 FIONA PANKO BAN JFK U14C 0:23:40 47
5 ALEX LEWIS BAN JMK U14C 0:23:41 46
6 MCLEOD EUAN SOU JMK U14C 0:23:43 45
7 LUKE MASON DEV JMK U14C 0:25:43 44
8 HARRISON DAVIES BAN JMK U14C 0:25:48 43
9 HENRY HARTLAND BAN JMK U14C 0:26:06 42
10 SIENNA WARLAND BAN JFK U14C 0:27:00 41
DAVID MATEKA EAL JMK U14C dns
ERIN PEACOCK DEV JFK U14C dns
HARU GNJATOVIC EAL JMK U14C dns
FAHREN ADAMS DEV JFK U14C dns
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MAX POOLE
GEORGE KENNY
DEV
DEV
JMK
JMK
U14C
U14C
0:19:18 50
50

2 JOSHUA DRUMMOND
JACK WADE
RDG
RDG
JMK
JMK
U14C
U14B
0:19:53 49
49

3 FIONA PANKO
MILENA OLEKSY
BAN
BAN
JFK
JFK
U14C
U14C
0:20:13 48
48

4 CONNIE O'HARE
FAHREN ADAMS
DEV
DEV
JFK
JFK
U14C
U14C
0:21:08 47
47

5 DAVID MATEKA
HARU GNJATOVIC
EAL
EAL
JMK
JMK
U14C
U14C
0:21:17 1
1

6 GEORGINA MITCHELL
SHIPWAY CHLOE
SOU
SOU
JFK
JFK
U14C
U14C
0:22:12 1
1

7 BJÖRN BARTSCH-COTTA
ARABELLA GLORIA
FOX
FOX
JMK
JFK
U14C
U14C
0:22:46 1
1

8 HARRISON DAVIES
HENRY HARTLAND
BAN
BAN
JMK
JMK
U14C
U14C
0:25:54 1
1

9 SIENNA WARLAND
MAX WARLAND
BAN
BAN
JFK
JMK
U14C
U14C
0:28:29 1
1

# Name Club Class Div Time Points P/D
THEO BUSH
ALFRED SCAPLEHORN
DEV
DEV
JMK
JMK
U14A
U14B
0:19:20

# Club Points Hasler Points
1 Southampton CC 588 10
2 Banbury & District 587 9
3 Reading CC 583 8
3 Falcon CC 583 8
5 Pangbourne CC 578 6
6 Longridge CC 404 5
7 Poole Harbour CC 258 4
8 Newbury CC 220 3
9 Basingstoke CC 168 2
10 Wokingham CC 92 1
11 Windsor CC 80 1
12 Winchester CC 49 1
# Name Club Class Div Time Points P/D
2 in Div3_3 PHILIP PIRIE
PETER CHANNON
RIC
RIC
SMK
VMK
4
3
1:32:51
P3
1 in Div4 PATRICK ALLAN WEY JMK 4 1:07:51 P3
2 in Div4 DAVID HAYMAN-JOYCE WEY JMK 4 1:08:26 P3
3 in Div4 NATHANIEL LAMB SOU JMK 4 1:08:27 50 P3
4 in Div4 ALISTAIR BROWN SOU JMK 4 1:08:30 49 P3
5 in Div4 NOAH MOXON BAN JMK 4 1:08:38 48 P3
1 in Div5 AIDAN TEEUWEN LON JMK 5 1:11:36 50 P4
2 in Div5 EDWARD SAUNDERS WEY JMK 5 1:11:46 P4
3 in Div5 KATHERINE WILSON RDG SFK 5 1:12:55 49 P4
1 in Div5_5 JOSHUA POWER
KATY DIXON
LBZ
LBZ
JMK
JFK
5
5
1:06:56
P4
P4
1 in Div6 TRISHAN BHOOLA RIC JMK 7 1:10:28 P4
2 in Div6 MARCELL NAGY RDG JMK 6 1:16:49 50 P5
3 in Div6 MADELEINE PEARCE LON SFK 6 1:16:52 49 P5
4 in Div6 BEN PAYNE ACU SMK 6 1:17:12 P5
5 in Div6 HASSAN ALI FOX SMK 6 1:17:18 48 P5
1 in Div6_6 NIGEL DIXON
PAUL STENNING
LBZ
LBZ
VMK
VMK
8
4
1:09:04
P6
1 in Div7 TOM SILVERMAN RIC SMK 7 0:33:35 P6
2 in Div7 BALINT NAGY RDG SMK 7 0:34:45 50 P6
3 in Div7 TOBY RAVEN LON JMK 7 0:34:49 49 P6
4 in Div7 GEORGE MELBOURNE BAN JMK 7 0:35:07 48 P6
5 in Div7 CHARLOTTE FULFORD-PEREZ RDG JFK 7 0:35:10 47 P6
1 in Div8 SAMUEL FLOOD SOU JMK 8 0:36:51 50 P7
2 in Div8 KALMAN CSEH RIC VMK 9 0:37:07 P7
1 in Div8_8 DAISY VAN DIJCK
AMY GRIFFIN
PAN
PAN
JFK
JFK
8
8
0:35:19 50
50
P7
P7
2 in Div8_8 DAVID GOLDSMITH
EDWARD GOLDSMITH
HER
WCR
VMK
VMK
9
9
0:35:22
49
P7
P7
1 in Div9 PATRICK WHITEHEAD NBY JMK 9 0:36:44 P7
2 in Div9 CONNOR BRADLEY WEY JMK 9 0:38:04 P8
3 in Div9 BEN HARPUR WEY JMK 9 0:38:25 P8
4 in Div9 ARCHIE TAYLOR WEY JMK 9 0:38:40 P8
5 in Div9 HANNA NAGY RDG JFK 9 0:39:00 50 P8
6 in Div9 JAVIER ORDIALES DEL VALLE FOX SMK 9 0:39:05 49 P8
7 in Div9 DAVID BALES BAS VMK 9 0:39:13 48 P8
8 in Div9 JACK BOWEN BAN JMK 9 0:39:22 47 P8
9 in Div9 OWEN ATTWOOD WEY JMK 9 0:39:26 P8
This website uses cookies to support essential site functionality