# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KEITH MOULE CLM VMK 1 1:31:07
2 ROSS MCMULLEN ELM SMK 1 1:32:27 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LIZZIE BROUGHTON RIC SFK 2 1:32:29 20
2 JORDAN MARTYN WEY SMK 2 1:37:15 19
3 DANIEL PRICE WEY JMK 2 1:37:18 18
4 RYAN INGHAM WEY SMK 2 1:41:40 17 D?
5 JARED HUMPHRIES TON SMK 2 1:45:23 1 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALI KABEER WOK JMK 3 1:42:06
2 REBEKAH SOLWAY ELM SFK 3 1:42:09 20
3 SCOTT LEBLANCHE BAD SMK 3 1:49:28
4 DAVID MARTYN WEY VMK 3 1:49:29 19
5 GRETA ROSER WEY K2 4 1:49:32 18
ROLAND LUCAS RIC VMK 3 dnf
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LEANNE JORDAN
AARON JORDAN
BAD
MAI
SFK
SMK
3
3
1:42:15
20

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ADAM BAKER LBZ JMK 4 1:07:08
2 SOPHIE THOMPSON WEY SFK 4 1:07:51 20
3 PATRICK ALLAN WEY JMK 4 1:10:20 19
4 SAM BICKNELL WEY JMK 4 1:11:09 18
5 LIAM WALSH TON VMK 4 1:14:28 1 D?
6 GUY PETERS RIC VMK 4 1:15:45 1 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GRAHAM HOLMES
PAUL THOMPSON
WEY
WEY
VMK
VMK
4
4
1:06:43 20
20

2 DOMINIC ASHFORD
JASON HOWELL
TON
TON
VMK
SMK
4
4
1:07:00 19
19

3 BRYN PRICE
CHRIS SZE
MAI
BSF
VMK
VMK
5
4
1:13:18 18

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 NEIL THOM WEY SMK 5 1:14:05 20
2 STEVE ROWE MAI VMK 5 1:15:26 19
3 ROGER TRITTON FOX VMK 5 1:24:29 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 STEFAN DUMS
ANNETTE PETERS
RIC
RIC
VMK
VFK
6
5
1:12:09 20
20

2 ISABELLA KING
JOJO GILL
RIC
RIC
JFK
JFK
6
5
1:12:22 19
19

3 ADAM NOWAK
HANNAH PECK
RIC
RIC
VMK
VFK
5
6
1:14:02 18
18

4 HAYDEN SOMMER
PAUL COOPER
TON
TON
VMK
VMK
5
5
1:14:53 17
17

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CALLUM STAFF FOX K1 6 1:12:15 P5
2 EDWARD SAUNDERS WEY JMK 6 1:13:29 20 P5
3 GAVIN JONES WEY VMK 6 1:21:57 19
4 ROBERT AMES RIC VMK 6 1:21:59 18 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KERSTIN QUEENEY
CATHERINE AYLING
BSF
MAI
VFK
VFK
7
6
1:13:44
20

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DANNY SAUNDERS WEY JMK 7 0:44:56 20 P6
2 ALEX FLOCKHART RIC SMK 7 0:46:06 19
3 HELEN WESTON WEY VFK 7 0:46:11 18
4 GRAHAM COWPER WEY VMK 7 0:47:36 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ROB PASSMORE TON VMC 8 0:48:48 20
2 SUZIE GANNON ELM SFK 8 0:50:09 19
3 GARETH KING RIC VMK 8 0:52:08 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 LOUISE JABLONOWSKA RIC VFK 9 0:50:02 20 P8
2 ANNA KING RIC VFK 9 0:51:53 19
3 LEON GOSPODINOV RIC K1 U12 0:53:26 18
4 ETHAN DUNCAN LBZ JMK U14A 0:53:59
5 ROGER CORMACK RIC VMK 9 0:54:17 17
6 BERNADETTE ANDERSON RIC SFK 9 0:55:30 16
# Club Points Hasler Points
1 Wey KC 232 10
2 Richmond CC 228 9
3 Tonbridge CC 94 8
4 Maidstone CC 77 7
5 Elmbridge CC 39 6
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div6 CALLUM STAFF FOX K1 6 1:12:15 P5
2 in Div6 EDWARD SAUNDERS WEY JMK 6 1:13:29 20 P5
1 in Div7 DANNY SAUNDERS WEY JMK 7 0:44:56 20 P6
1 in Div9 LOUISE JABLONOWSKA RIC VFK 9 0:50:02 20 P8
This website uses cookies to support essential site functionality