# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PETER WILKES FOY SMK 1 1:21:59 50
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DANIEL PALMER TRU SMK 2 1:22:10 50
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CONNOR PETERS
KATIE BROOKES
FOY
EXE
SMK
SFK
1
3
1:21:56 50
50

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN ELLIOTT TRU VMK 3 1:22:21 50
ALVARO MAGAN SANCHEZ GLO SMK 3 dnf
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON GARBETT TRU VMK 4 1:07:34 50
2 SAMUEL HACKWELL TRU JMK 4 1:07:36 49
3 MICHAEL SOUTHEY FOY SMK 4 1:08:33 48
4 STEVEN RILEY FOY SMK 4 1:08:56 47
5 DYLAN MARTIN DEV JMK 4 1:10:25 46
6 FREDDIE HEARD EXE JMK 4 1:10:42 45
7 MARTYN COLLINGE FOY VMK 4 1:11:52 44
8 ROB BEARD TAM VMK 4 1:12:28 43 D?
ANNIE WILLIAMS TRU SFK 4 dnf
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MARTIN FLEET
SIMON LAWRENCE
TRU
TRU
SMK
VMK
4
4
1:05:39 50
50

2 DAVE POTTS
DAVID EVANS
GLO
GLO
VMK
VMK
4
5
1:08:34 49
49

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALICE BRAY TRU SFK 5 1:12:20 50
2 SAMUEL JADAV TRU JMK 5 1:12:35 49
3 TIM CROSSWOOD TAM VMK 5 1:13:29 48
4 MARK JADAV TRU VMK 5 1:16:05 47
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EDWARD IVES
TIM IVES
TRU
ACU
JMK
VMK
6
5
1:06:58 50
P5
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 STEVE RIMEN GLO VMK 6 1:18:11 50
2 GUY DE SELINCOURT TRU VMK 6 1:19:18 49
3 WILLIAM SHARPE TRU VMK 6 1:19:59 48
MATTHEW THOMAS TRU SMK 6 dnf
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CRAIG KNIGHT
STEVE GRANT
TRU
TRU
VMK
VMK
6
6
1:09:05 50
50
P5
P5
2 AMY TROWER
RICHARD WALKER
TAM
TAM
SFK
VMK
7
5
1:11:05 49
49

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATTHEW HACKWELL TRU JMK 7 0:45:21 50
2 MAWGAN THOMAS TRU JMK 7 0:45:25 49
3 GINA MOULLEC GLO SFK 7 0:45:54 48
4 CHAEL WALKER TRU VMK 7 0:47:35 47
5 ROSE WHITEHEAD GLO JFK 7 0:50:52 1 D?
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SOPHIE WATTS
FELIX BRYCE-SMITH
TRU
TRU
SFK
SMK
6
9
0:40:42 50
50

P6
2 KEVIN TRUDGEON
EMMA RILEY
FOY
FOY
SMK
SFK
7
7
0:40:46 49
49
P6
P6
3 DAVID MATTHEWS
DANIEL MATTHEWS
TAM
TAM
VMK
JMK
5
9
0:46:24 1
1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 PETER BRAY TRU VMK 8 0:49:38 50
2 PAUL HACKWELL TRU VMK 8 0:50:57 49
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRIAN GREENAWAY
LINDA MAY
TRU
TRU
VMK
VFK
7
9
0:43:20 50
50

P7
2 STEVE PHILLIPS
JACK PHILLIPS
GLO
GLO
VMK
SMK
8
8
0:43:36 49
49
P7
P7
3 AMY JONES
MARTIN NORTHCOTT
TAM
TAM
SFK
VMK
9
8
0:48:05 1
1

4 TOM WATTS
JED LAWRENCE
TRU
TRU
SMK
JMK
8
GSB
0:58:26 1
1

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ROBIN CARTWRIGHT GLO VMK 9 0:50:18 50 P8
2 SETH BAILEY TRU JMK 9 0:50:45 49
3 MARTHA HACKWELL TRU JFK 9 0:52:32 48
4 CHERYL MARRIOTT TRU SFK 9 0:52:52 47
5 NICHOLE BROWN TRU SFK 9 0:53:28 46
6 ELLIE WALKER TRU JFK 9 0:54:10 45
7 EDWARD THOMASSON TAM VMK 9 0:54:59 44
8 SUSAN OVERAL TAM VFK 9 1:04:30 43
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 DERRY WHITEHEAD
FINNLEY WHITEHEAD
GLO
GLO
VMK
JMK
9
9
0:48:15 50
50

2 HELEN ROSSER
LINDA SQUIRES
TAM
TAM
VFK
VFK
9
9
0:48:36 49
49

# Club Points Hasler Points
1 Truro CC 600 10
2 Gloucester Canoe Club 445 9
3 Tamar Valley Nomads 378 8
4 Fowey River CC 337 7
5 Exeter CC 95 6
6 Devizes CC 46 5
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div5_5 EDWARD IVES
TIM IVES
TRU
ACU
JMK
VMK
6
5
1:06:58 50
P5
1 in Div6_6 CRAIG KNIGHT
STEVE GRANT
TRU
TRU
VMK
VMK
6
6
1:09:05 50
50
P5
P5
1 in Div7_7 SOPHIE WATTS
FELIX BRYCE-SMITH
TRU
TRU
SFK
SMK
6
9
0:40:42 50
50

P6
2 in Div7_7 KEVIN TRUDGEON
EMMA RILEY
FOY
FOY
SMK
SFK
7
7
0:40:46 49
49
P6
P6
1 in Div8_8 BRIAN GREENAWAY
LINDA MAY
TRU
TRU
VMK
VFK
7
9
0:43:20 50
50

P7
2 in Div8_8 STEVE PHILLIPS
JACK PHILLIPS
GLO
GLO
VMK
SMK
8
8
0:43:36 49
49
P7
P7
1 in Div9 ROBIN CARTWRIGHT GLO VMK 9 0:50:18 50 P8
This website uses cookies to support essential site functionality