# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SEAN REDMOND LKR S 1 0:52:01
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GILBERT SPEIRS KIR V 3 0:53:44 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 CALUM MCANDIE KIR J 4 0:58:12 20
2 DEREK MARSHALL LKR V 4 0:58:26
3 DONALD GARDNER LKR V 4 0:58:37
4 JASON TOOVEY LKR V 4 1:00:37
5 JOHN LEWIS LKR V 4 1:02:18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JF 5 0:59:37 P4
2 NEIL CHALMERS KIR S 5 1:00:31 20
3 MARGARET CHAPMAN KIR VF 5 1:02:34 19
4 ALAN MACKINTOSH KIR V 5 1:03:38 18
5 URSULA MACKINTOSH KIR VF 5 1:03:43 17
6 LIZELLE KEMP LKR VF 5 1:10:35 ?D
7 MICHAEL YEOMANS RAF V 5 1:13:35 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
BRIAN CHAPMAN KIR V 6 dns
1 EDUARDO FERNANDEZ LKR VM 6 1:03:57 P5
2 SANDY BELL KIR V 6 1:06:21 20
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH CLARKSON GLW JF 7 0:33:10
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATT FISHER GLW J 8 0:33:26
2 RAVEN CAIRA KIR JF 8 0:36:45 20
3 CECILE REDMOND LKR VF 8 0:36:50 ?D
4 RACHAEL MURRAY KIR JF 8 0:38:06 1 ?D
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TONY THOMAS GLW J 9 0:33:56 P8
2 AIDAN MALCOLM-GOURLAY GLW JM 9 0:34:10 P8
3 GAVIN ROBERTSON KIR VM 9 0:37:04 20
4 MAX DESALIS LKR JM 9 0:37:12
5 AIDAN LEIPER LKR JM 9 0:38:01
6 JOSHUA FISHER GLW JM 9 0:38:52
7 CONNOR MUNRO KIR JM 9 0:42:47 19
8 MAGGIE BELL KIR VF 9 0:43:54 18
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 HANNAH TOOVEY LKR JF U10F 0:20:54 20
2 ALICJA PYRZ GLW JF U10F 0:21:57 19
3 RHIANNON WILLIAMS KIR JF U10F 0:26:11 18
4 KATIE ROBERTSON KIR JF U10F 0:34:48 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 WILL STEVELY BR8 J U10M 0:19:54 20
2 SAM STEVELY BR8 J U10M 0:20:12 19
3 CORAN FRASER LKR JM U10M 0:24:25 18
4 RYAN COYLE GLW JM U10M 0:28:30 17
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 KRISTINA ARMSTRONG LKR JF U12F 0:19:56 20
2 LAUREN WYNNE LKR JF U12F 0:20:15 19
3 NAOMI FISHER GLW JF U12F 0:20:19 18
4 HANNAH MALCOLM-GOURLAY GLW JF U12F 0:22:38 17
5 PAIGE WILLS GLW JF U12F 0:28:40 16
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSEPH PEDDIE GLW J U12M 0:21:13 20
2 ARCHIE HERRIOT GLW JM U12M 0:21:32 19
3 DAMIAN ZASADZINSKI GLW JM U12M 0:24:13 18
4 FERGUS YEOMANS GLW JM U12M 0:29:39 17
# Club Points Hasler Points
1 Kirkcaldy CC 212 10
# Name Club Class Div Time Points P/D
1 in Div5 ALEXANDRA ARMSTRONG LKR JF 5 0:59:37 P4
1 in Div6 EDUARDO FERNANDEZ LKR VM 6 1:03:57 P5
1 in Div9 TONY THOMAS GLW J 9 0:33:56 P8
2 in Div9 AIDAN MALCOLM-GOURLAY GLW JM 9 0:34:10 P8
This website uses cookies to support essential site functionality