Jump to:

Div2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ANDREW HASTWELL RUN VMK 2 01:36:19 20

Div3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BRUCE BLACKMAN GAI VMK 3 01:36:36
2 CHRIS DAVISON RUN VMK 3 01:46:52 1

Div4

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE RANDALL TRE SMK 4 01:10:50 20
2 OLIVER FAIRBAIRN MAD SMK 4 01:10:55 19
3 DAVE MCCORMACK RUN VMK 4 01:13:27 18 D?

Div5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 GEORGE BARRETT-HAGUE RUN SMK 5 01:13:53 19
2 RON WILLIAMS RUN VMK 5 01:14:55 18
3 CHANTEL CURWEN RUN SFK 5 01:14:56 17
4 EWAN MCDOUGAL BPR JMK 5 01:15:59
5 JOE BIRTWISTLE RUN SMK 5 01:21:54 1 D?
1 ROD STEELE MAD VMK 5 20 P4

Div6

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 ADRIAN FISHER MAD VMK 6 01:18:50 20
2 HOLLY PELLING RUN SFK 6 01:18:51 19
3 STEPHEN WHIELDON TRE SMK 6 01:19:04 18

Div7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 EDDIE MACKINTOSH MAD JMK 7 00:37:44 P5
2 MARGARET HUYTON MAD VFK 7 00:42:56 20
3 NATALIE ABBOTT MAD VFK 7 00:43:07 19
4 MARY WHITE MAD VFK 7 00:43:09 18
5 RHIANN TAYLOR DUD SFK 8 00:49:47 1

Div8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RORIE ARMSTRONG MAD SMK 8 00:43:02 20 P7
2 ANDREW LEGGATT SHP VMK 8 00:43:30 P7
3 MARTIN MURRAY MAD VMK 8 00:44:11 19
4 ALAN ARMSTRONG MAD VMK 8 00:44:25 18
5 CONNOR BENTLEY DUD JMK 8 00:46:01 17
6 JOHN SHERWEN DUD VMK 8 00:46:15 16
7 JESSICA SWANN TRE JFK 8 00:46:29 15

Div9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 BEN DARLINGTON MAD SMK 9 00:45:35 20 P8
2 FRASER KERR MAD VMK 9 00:47:45 19
3 FERYAL MELVILLE MAD SFK 9 00:48:14 18
4 CATRIN MCDOUGAL SHP JFK 9 00:50:18
5 DANIEL NOONAN DUD JMK 9 01:02:45 17

U12 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RYAN BENTLEY DUD JMK U12M 00:19:53

U10 M

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 RILEY BARRETT DUD U10M U10M 00:20:07
2 CHARLIE DILKES MAD U10M U10M 00:21:53

U10 F

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TEIGAN HARRISON DUD U10F U10F 00:24:08

Div2_2

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOHN BROADHEAD
JONATHAN O'GRADY
RUN
RUN
VMK
SMK
4
1
01:31:29 20
20

Div3_3

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JOSHUA EDWARDS
STEPHEN MARNELL
RUN
RUN
SMK
VMK
4
3
01:41:24 20
20

Div5_5

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES EDWARDS
GRAEME HAIGH
TRE
TRE
SMK
SMK
6
4
01:12:47 20
20

2 PAUL HOLMES
ALLAN HOWATSON
NOT
NOT
VMK
VMK
6
5
01:13:06

Div7_7

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 JON COVENTRY
PAUL HEALEY
RUN
RUN
SMC
SMC
6
8
00:37:43 20
20

2 ANDREW HARGRAVES
SHERRY KAAR
TRE
MAD
SMK
JFK
6
9
00:42:50 1
1

3 KIRSTY BENTLEY
MICHELLE SANDERSON
DUD
DUD
SFK
VFK
7
7
00:42:59 1
1

Div8_8

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 TAMMY HOLMES
FRANCESCA WHIELDON
TRE
TRE
SFK
SFK
7
9
00:49:11 20
20

Div9_9

# Name Club Class Div Time Points P/D
1 SAM BOOTH
EWAN MURRAY
MAD
MAD
JMK
JMK
U12M
9
00:46:07 20
20

2 FREYA GRIFFITHS
ANNA WILKIE
MAD
MAD
JFK
JFK
9
9
00:51:43 19
19

3 NEIL EVANS
MARK FINCH
MAD
MAD
VMC
VMC
9
9
00:55:12 18
18

Club Points

Club Points Hasler Points
Macclesfield & District CC 235 10
Runcorn CC 231 9
Trentham 134 8
Duddon CC 53 7